Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

Прекалено много бюрокрация и бумащина има. И хората на рецепцията са тотално обездушени. Второто някак го разбирам. Ако си слагаш на всеки проблемите присърце, ще изкараш 1 година.

 

Когато ме вписваха в болница преди 2 месеца, на регистратурата до мен дойде едно момче, което твърдеше, че не може да диша и веднага трябва да го приемат. Не знам дали беше задух някакъв, паник атака или нещо друго, но се задъхваше и беше притеснен. Онази започна да го разпитва какво му имало, пък личната карта да си дадял и т.н. Даже му се ядосваше, че давал много зор да го види лекар.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Повечето болници в малките градове са в окаяно състояние. Преди три години карам дъщерята  в спешното на Сандански с 40,2 градуса температура, нямаха хексалгин, няма и денонощна аптека да купя. Добре, че портиера познава аптекарката, та в 23:00 ходихме да я будим да ни дава. 

Link to comment
Share on other sites

Окаяна е системата по принцип. Поставя се приоритет на бумащината и документите и чак след това се проверява човека дали е още жив. Колкото и окаяна да е болницата, все е имало един лекар, който е можело да бъде повикан, докато рецепционистката оправя документите. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Почина Нери Терзиева

 

Както винаги сега започват едни статии, едни хвалебствия, а толкова години никой не я покани дори на едно интервю, един анализ да направи. Може би много се притесняваха.

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, plameni said:

Почина Нери Терзиева

 

Както винаги сега започват едни статии, едни хвалебствия, а толкова години никой не я покани дори на едно интервю, един анализ да направи. Може би много се притесняваха.


Като се замисля сега, след Кеворк е тя като стойност и професионализъм. Изключителен журналист. С баща ми са били състуденти известно време и дори са работили заедно в пловдивския РТЦ

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, RaptoR said:


Като се замисля сега, след Кеворк е тя като стойност и професионализъм. Изключителен журналист. С баща ми са били състуденти известно време и дори са работили заедно в пловдивския РТЦ

Да сравняваш Нери Терзиева (поклон пред светлата й памет) с този гнасен доносник е меко казано кощунство!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Godfather said:

Да сравняваш Нери Терзиева (поклон пред светлата й памет) с този гнасен доносник е меко казано кощунство!


И да се съдереш да ревеш - най-великият бъгарски журналист в историята и до днес!!! И е доносник колкото мангала костов е демократ и ти цигулар виртуоз... 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, RaptoR said:


И да се съдереш да ревеш - най-великият бъгарски журналист в историята и до днес!!! И е доносник колкото мангала костов е демократ и ти цигулар виртуоз... 

Не само е гнасен доносник този, но и като "журналист" не е достоен дори да носи чантата на такива като Нери. Да не говорим, че изобщо не е и помирисвал предизвикателствата и тормоза, през които Нери е минавала в комунистическите времена, когато тази плюнка се наслаждаваше на специален комфорт като виден доносник и подметколизач.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Godfather said:

Не само е гнасен доносник този, но и като "журналист" не е достоен дори да носи чантата на такива като Нери. Да не говорим, че изобщо не е и помирисвал предизвикателствата и тормоза, през които Нери е минавала в комунистическите времена, когато тази плюнка се наслаждаваше на специален комфорт като виден доносник и подметколизач.

 

Мисля че това е най-голямата тъпотия, която някога си писал в тоя Форум.... Най-голямата... Не искам сега да коментирам току що починал човек, но Нери е далеч от Кеворк. Не помня някой някога да я е притеснявал, беше и директор на втора програма, а междувременно именно Всяка неделя като единствен източник на нещо стойностно и истинно бе мачкана и спирана тъкмо три пъти. КОЛОСАЛНА тъпотия изписа, вземи я изтрий. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:

Не помня някой някога да я е притеснявал, беше и директор на втора програма

Ами нормално, ти не помниш нищо ако не е излязло от радиоточката на "гаварит масква". Нери стана директор доста след 10ти ноември 89. А комунизЪма и доносническия период на това леке, което според теб било "гоуем журналист" бяха доста преди това, другарю. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, kotora said:

До0вечера нал няма да водите такива безсмислени спорове :D 


Би следвало да го пусна на есетрите за мезе, но мисля да не спорим за полИтика... Тва са хора, дето пригласят на мангала Костов с книжката му от БКП, с която е молил да влезне, след това бе стожер на най-жестокото разграбване на държавата, тоталната й съсипия и сега на неговите червенотиквеничета...
За някои знам, че са замесени за други просто си мечтая да са заблудени... 
А Кеворк Кеворкян е най-великият журналист в цялата история на българската журналистика въобще - ФАКТ. Cry more...  

Link to comment
Share on other sites

Пуйки или не, ти винаги ще си останеш Мисир. :) :) А вчера видяхме, че идеално комуникираш с други пернати.:rofl:

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mIRCata said:

Пуйки или не, ти винаги ще си останеш Мисир. :) :) А вчера видяхме, че идеално комуникираш с други пернати.:rofl:


Ма те са ми душички бе, нищо че са нахалници безподобни :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Вярно е, колко ядоха и пак се натискаха. Той Пешо специално им взе оная голяма порция картофи да маат. А твойте кукли и те колко ядене им дадоха преди това.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

https://it.dir.bg/web/firefox-veche-mozhe-avtomatichno-da-premahva-prosledyavaneto-ot-url-adresite

 

 

Много добра новина.

Познайте кой Виден другар постоянно поства линкове тук без да премахва проследяващата част :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Ще благоволи ли натовската слуга да поясни какво представлява това, защото си признавам, че аз не знам. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...