Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

5 hours ago, netrootbg said:

Джипко Бибитков явно се разпозна в доклада, без да е споменаван поименно. Доста е забавно. Май с над 200 му влезнаха отзад и то точно преди изборите.

Къде скриха Горанов е по-интересно...ако пропее ще стане много любопитна ситуацията.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

33 minutes ago, HEMO said:

Къде скриха Горанов е по-интересно...ако пропее ще стане много любопитна ситуацията.


Те там са цял хор - ако пропеят... Аме се иска лабуть, наливане с водичка.... абе Сикарио стайл. И сичко ще си кажат! Ей виж го журналистчето в Беларус - тука съм, давам доброволно и охотно, с огромно удоволствие показания как съм организирал бунтове и метежи ХАХАХАХАХАХАХ

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, plameni said:

Е има разлика, де.

Оня пее каквото му кажат, а от тези се иска да изпеят какво е било :ninja:


Чакай ся, аз говоря за принуждаване да се говори. Оня пее квот му кажат, тия ша пеят квото знаят. Нали съм разправял оная история "Ще кажа каквото знам"... "Не, мойто момче, ще кажеш всичко!" :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Докато главния и окръжен прокурор си пият кафето с Митко  Циганина , пардон, Чорапа 

https://trafficnews.bg/plovdiv/ivan-geshev-i-rumen-popov-piiat-kafe-mitko-chorapite-212751/

Пловдивския съд обяви тарифата за зверско пребиване на човек

https://www.plovdiv24.bg/novini/plovdiv/BG-pravosudie-Eto-kakvo-reshiha-za-poboinika-ot-kurvaviya-klip-18-1091244

Чакам вълна от протести на “будното” пловдивско общество!

За една забита глава на циганан 5000 лв. , за зверско пребиване 1500 лв.плюс съдебни разноски.

Edited by XMD
Link to comment
Share on other sites

На мен също ми беше интересно.

Не мисля, че е пиян обаче. Това според мен е охранителя на обекта.

Който и да го млатят така, ще залита като пиян после и няма да може да си вземе нищо от земята...

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, w00x said:

На мен също ми беше интересно.

Не мисля, че е пиян обаче. Това според мен е охранителя на обекта.

И теб да те млатят така, и ти ще залиташ като пиян после и няма да можеш да си вземеш нищо от земята...


Аз затова не гадая, а питам! 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, w00x said:

Погледнах на няколко места. Нищо не пишеше.


И как тогава раздаваме коментари? Едно че тоя лабуть не става ей така на улицата и второ - доста агресия има събрана. Нищо чудно да има предистория, а пък и точната случка в това фоайе е неясна. 
По никакъв начин не оправдавам бияча при всички положения, но не ми се струва, че е спонтанно това. 
А на ниво Районен съд, особено в Пловдив, стават чудеса и то за дребни пари. Сега да си обжалва на горна инстанция човека - ако разбира се е сигурен, че е прав и със сигурност наказанието ще е друго. Отделно може да заведе граждански иск допълнително. 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, RaptoR said:


И как тогава раздаваме коментари? Едно че тоя лабуть не става ей така на улицата и второ - доста агресия има събрана. Нищо чудно да има предистория, а пък и точната случка в това фоайе е неясна. 
По никакъв начин не оправдавам бияча при всички положения, но не ми се струва, че е спонтанно това. 
А на ниво Районен съд, особено в Пловдив, стават чудеса и то за дребни пари. Сега да си обжалва на горна инстанция човека - ако разбира се е сигурен, че е прав и със сигурност наказанието ще е друго. Отделно може да заведе граждански иск допълнително. 

Бияча е бивш служител в Томика АД, представя се за куриер, за да влезне, след като пребива охраната отива да разбие касата на фирмата, не успява, връща се допребива охраната и си тръгва. 
Има 2-3  статии в медиите и поуста на шефа на фирмата във Фейсбук. 
Пак да питам, къде е “будното” пловдивско общество, защо няма никакво отразяване в национални телевелизии и медии?  
Щото не е циганин и не е интересно?
До гуша ми е дошло от подигравките на властта с народа във всеки един аспект и с овчедушието на българина! 

Ето и поуста на собственика на фирмата във фейсбук, по някаква причина, не мога да го куотна

 

Чета и гледам по цял ден новините за  Митко с чорапите . Съчувствам на Митко и се наслаждавам на кадрите с бияча му с белезници по пътя към съдебната зала след два дни .

А какво ще кажете за кадрите от 20.01.21 и снимката на бияча от 28.04.21 .Три месеца след бруталния побой си е на свобода ,а полицаите от 3-то РПУ Пловдив се разсърдиха , че съм дал интервю по ДАРИК две седмици след случая , в което казах ,че НИКОЙ не ме е търсил за показания . Кадрите от видеото и до ден днешен не са ми поискани официално.
Да е жив и здрав Митко и да си ползва дарените средства.
Другите да се оправят с капиталистите.
Ало,журналистите?

 

Статии

https://trafficnews.bg/plovdiv/nasilnikat-schupil-nosa-ohranitel-plovdivsko-predpriiatie-212723/
 

https://trafficnews.bg/krimi/bivsh-sluzhitel-plovdivska-kompaniia-napadna-ohranitel-201264/

Link to comment
Share on other sites

Няма как да е спонтанно, особено при положение, че се случва във фоайето на фирма. Почти сигурно има някаква предистория.

Link to comment
Share on other sites

Е явно предисторията е с фирмата, не с охранителя, който в случая го отнася само защото е на работа в тоя момент... Знам фирма Томика метал, определено в тая сфера работят зверски уникални изроди и пиянки. Говоря за железарите. Нагледал съм се на интересни чудеса докато вдигаха хале при мен едни такива. Изключително злобни и отмъстителни създания. 
Пак казвам - постановеното от Районен съд не е финал, не е разбира се и адекватно. 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, RaptoR said:

Е явно предисторията е с фирмата, не с охранителя, който в случая го отнася само защото е на работа в тоя момент... Знам фирма Томика метал, определено в тая сфера работят зверски уникални изроди и пиянки. Говоря за железарите. Нагледал съм се на интересни чудеса докато вдигаха хале при мен едни такива. Изключително злобни и отмъстителни създания. 
Пак казвам - постановеното от Районен съд не е финал, не е разбира се и адекватно. 

Браво Виден! Във фейса можеш да се пенявиш в защита на гнусния циганин, а тук от к’во ли не изписа да изкараш случката като нещо от злободневието, то не било правилно и не го подкрепяш ама давай да минава, фирмата е гадна, работниците са зли пиянки и човека бил на грешното място в грешния момент и т.н.  
Как може за един циганин да се създаде такава обществена реакция, а в редица подобни случаи като този с охраната никакъв отклик? 

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, XMD said:

Браво Виден! Във фейса можеш да се пенявиш в защита на гнусния циганин, а тук от к’во ли не изписа да изкараш случката като нещо от злободневието, то не било правилно и не го подкрепяш ама давай да минава, фирмата е гадна, работниците са зли пиянки и човека бил на грешното място в грешния момент и т.н.  
Как може за един циганин да се създаде такава обществена реакция, а в редица подобни случаи като този с охраната никакъв отклик? 


Силно се бъркаш - нищо подобно не съм казал. Случилото се с Митко си е явна простащина, ужасно мразя такива неща и съм съгласен с хората. Факт е и че се ползва за ПР мащабно, което опорочи цялата работа по български. За този случай нищо не знам, но схемата е позната - уволняват някой дебил и той тръгва да мъсти. При мен заради Мотобойс ми окрадоха инсталацията на цеха. За хиляди левове. Пука им, че не е Русинов собственик - не им е платено, грабят.  

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, XMD said:

Как може за един циганин да се създаде такава обществена реакция, а в редица подобни случаи като този с охраната никакъв отклик? 

 

Стадно поведение.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, XMD said:

Браво Виден! Във фейса можеш да се пенявиш в защита на гнусния циганин, а тук от к’во ли не изписа да изкараш случката като нещо от злободневието, то не било правилно и не го подкрепяш ама давай да минава, фирмата е гадна, работниците са зли пиянки и човека бил на грешното място в грешния момент и т.н.  
Как може за един циганин да се създаде такава обществена реакция, а в редица подобни случаи като този с охраната никакъв отклик? 

Просто не е раздухано от създадените с инак идеална цел НПОта по медиите. Какво толкова има да се чудиш?! Ама ако охранителят беше мангал или недай Боже педал, лелее...

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Dunc said:

https://trud.bg/джендърщина-и-в-пепеляшка/

 

Ако беше и с азиатски черти- джакпот. 

Дали ще си преправя и изтънява гласа или това ще е твърде неджендър неутрално ?


Сакън не обръщай внимание! Само така ще си отмине! 

Link to comment
Share on other sites

On 6/12/2021 at 9:44 AM, earache said:

БНБ: Банките блокират сметки и карти на санкционираните по закона Магнитски

Ако няма пак някоя шашма, Шиши сигурно е доста горкичък в момента.

Дебелия ударно разпродава през последните 4-5 месеца срещу кеш,предупреден е вероятно,че му кроят шапка...Въпросния акт ще му създаде известни неудобства,но до там....

Link to comment
Share on other sites

On 6/13/2021 at 1:29 PM, HEMO said:

Дебелия ударно разпродава през последните 4-5 месеца срещу кеш,предупреден е вероятно,че му кроят шапка...Въпросния акт ще му създаде известни неудобства,но до там....

На Гуци просто не са му вдигнали наистина мерника. Тия лиготии с Магнитски са само приятелско пошляпване по врата, на който и да седне в примиерския стол след изборите. Инак Гуци в момента щеше да чака някой, който има нужда от шамандура, докато гуцевата кешовица мухлясва в някоя гаражна клетка.

Link to comment
Share on other sites

On 6/16/2021 at 5:04 PM, gado said:

...Тия лиготии с Магнитски са само приятелско пошляпване по врата...

https://vtorifront.bg/article/shamar-za-peevski-v-sasch-po-riko-i-magnitski--vashington-znae-koy-e-vinoven-za-korupciyata

 

Какво ти пошляпване по врата....Тоя го почнаха на преко с лопатата. Дебелият тюфлек и другарчетата му Цеко Минев и Мутафчийски,а всички дето държат някакви пари в Fib не е лошо да се позамислят... тая банка я чакат тежки дни.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, HEMO said:

https://vtorifront.bg/article/shamar-za-peevski-v-sasch-po-riko-i-magnitski--vashington-znae-koy-e-vinoven-za-korupciyata

 

Какво ти пошляпване по врата....Тоя го почнаха на преко с лопатата. Дебелият тюфлек и другарчетата му Цеко Минев и Мутафчийски,а всички дето държат някакви пари в Fib не е лошо да се позамислят... тая банка я чакат тежки дни.

 

Едва ли има и първокласник да не знае, че тая банка е КТБ 2, че и бая по-зле, но пък и тая статия е писана нещо с гъза си. Какви са например тия "трансфери на US фондове"?
Аз не очаквам нищо съществено от тая дандания, отдавна свинята и компания са предвидили подобни събития и са взели съответни мерки. Ако изобщо ги закачат с 10-15% от откраднатато ще викаме ура. Пардон - журналистите ще викат ура, щото ще продадат малко вестници, а ние ще го духаме отново, защото нищо от откраднатото няма да се върне на ограбените...  

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, RaptoR said:

 

Едва ли има и първокласник да не знае, че тая банка е КТБ 2, че и бая по-зле, но пък и тая статия е писана нещо с гъза си. Какви са например тия "трансфери на US фондове"?
Аз не очаквам нищо съществено от тая дандания, отдавна свинята и компания са предвидили подобни събития и са взели съответни мерки. Ако изобщо ги закачат с 10-15% от откраднатато ще викаме ура. Пардон - журналистите ще викат ура, щото ще продадат малко вестници, а ние ще го духаме отново, защото нищо от откраднатото няма да се върне на ограбените...  

За откраднатото си прав няма да го видим.За останалото,не мисля че ще стане така но ще поживеем и ще видим.За Фиб сума ти народ изобщо не подозира даже кои са собственици...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...