Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

37 minutes ago, charmock said:

И това ще им промени мнението за урките ли? Да еба долната либерална паплач.

Ако си прочел или разбрал статията -Ей ма на!

Понякога се чудя наистина ли е толкова трудно човек да замълчи, вместо да се излага.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

29 minutes ago, evropata said:

Ако си прочел или разбрал статията -Ей ма на!

Понякога се чудя наистина ли е толкова трудно човек да замълчи, вместо да се излага.

И какво не съм разбрал от статията, или само си чешем клавиатурата?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, charmock said:

И това ще им промени мнението за урките ли? Да еба долната либерална паплач.

Няма нужда да им променя мнението. Вкъщи всеки може да си приказва каквото си иска. 

Нищо либерално не виждам в осъждането на затвор. 

 

М/у другото, ти не беше ли стожер за чиста комуникация във форума? ;) 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, charmock said:

И какво не съм разбрал от статията, или само си чешем клавиатурата?

Защо това, че някой е осъден по даден член от наказателен кодекс на дадена държава, трябва да ти променя мнението за определен народ?

Или използваш случая да псуваш каруцарски ей така за спорта по ганьовски?

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, ARPAnet said:

М/у другото, ти не беше ли стожер за чиста комуникация във форума? ;) 

За модератори може. За тях не важат тез работи. Чети правилата.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, mIRCata said:

За модератори може. За тях не важат тез работи. Чети правилата.

Както и за нашите хора. То... реално модераторите и нашите хора горе долу се припокриват :)

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, kotora said:

Че то в тоя форум пишем 10 човека на кръст. Вече сме си наши кажи речи. 


Аз сигурно пет пъти го повтарям това. Дали има и десет не знам. И като почне някой да говори за ваши и наши, за правилата... Чудя се да се смея ли, да плача ли... 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, RaptoR said:

И като почне някой да говори за ваши и наши, за правилата...

Ем да, ама ЛъкиЛучано го триха, за подобни приказки и май затова вече не влиза и пише.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mIRCata said:

Ем да, ама ЛъкиЛучано го триха, за подобни приказки и май затова вече не влиза и пише.


О, Петко няма да го видиш повече тук, вярвай ми. Но това не е свързано с наши и ваши и бла бла бла

Link to comment
Share on other sites

Представяте ли си колко точно заспали п%§ки са пловдивчани?!?!? Потресен съм, а не е като да нямам други примери, с които ми се налага и да се боря! Тоя коптор и милион не струва, камо ли шест!
гроб ни съсипва постоянно, ние им търпим глашатай в Булфорум. Без коментар
 

Quote

ИСКАТЕ ЛИ, ОБЩИНА ПЛОВДИВ ДА КУПИ ЗАЛА "СТРОИТЕЛ" ЗА 6 000 000 ЛЕВА?
Скъпи пловдивчани, 
днес за пореден път, Здравко Димитров постави публичните финанси на Пловдив в риск. Без доводи и без реална пазарна оценка, мнозинството в Общински съвет - Пловдив, прие Общината да придобие, по предложение на кмета, зала "Строител" за немалката сума от 6 000 000 лева. Предложението на Демократична България, преговорите за покупка да започнат след реална пазарна оценка, от независим оценител не бе приета, а се стартира процедура при видно висока цена, поискана от настоящите собственици на залата. Сумата от 6 000 000 лв., може да бъде разходвана и по много по различни начини, като например строеж на нова детска градина, или облагородяване на междублокови пространство. Освен това Пловдив има спортна инфраструктура, като зала “Колодрума”, която не може да бъде напълнена с достатъчно събития, или недовършената зала “Дунав”. 
Моля, дайте вашето мнение под този пост:
ИСКАТЕ ЛИ, ОБЩИНА ПЛОВДИВ ДА КУПИ ЗАЛА "СТРОИТЕЛ" ЗА 6 000 000 ЛЕВА?

 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, plameni said:

 "Гарван гарвану око не вади"


Това като че ли го писах някъде днес... :laughing1:
Наглостта е повсеместна, безцеремонна и безгранична. И да не забравим и другата приказка за свинските черва. Че бащата на това изчадие вероятно знае доста интересни неща и основно затова му се помага. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

https://btvnovinite.bg/bulgaria/ostava-zagadka-kak-mazh-e-propadnal-v-traba-v-plovdiv-video.html?fbclid=IwAR1yofKdDXCPzO9E_bAnvM3AH6VTS5sQO-7U4mBes08-vyuqKQK2pkPmiUU

А този е абсолютен уникум!!! Как става това нямам понятие! Аз щях да пукна от клаустрофобия вътре... Ако пък изобщо оживея не знам какво лечение ще трябва после... 

Link to comment
Share on other sites

Емм, най-вероятно е бил е пиян на дрЪво. Освен това другите пиянки с него май са му "помогнали" да влезе вътре. 

 

Аз така преди години в един друг живот се бухнах в канала във Войводиново, опитвайки се да пресека пътя. 20 минути излизAх от тинята :rofl:

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, RaptoR said:

https://btvnovinite.bg/bulgaria/ostava-zagadka-kak-mazh-e-propadnal-v-traba-v-plovdiv-video.html?fbclid=IwAR1yofKdDXCPzO9E_bAnvM3AH6VTS5sQO-7U4mBes08-vyuqKQK2pkPmiUU

А този е абсолютен уникум!!! Как става това нямам понятие! Аз щях да пукна от клаустрофобия вътре... Ако пък изобщо оживея не знам какво лечение ще трябва после... 

С часовника сме лесни, с ръцете горе, само ще натисна бутоните и ще се обадя да идват, няма да седя с часове преди да ме открият. Колко време ще ме вадят после е друг въпрос :) :)

Все повече се чудя дали на тъста да не взема нещо такова. Преди няколко месеца се спънал в килима и паднал на пода - не може да стане, телефона някъде - беше се мъчил няколко часа да стигне до него, че да ни се обади. То после имаше греа, че вкарал ключа в бравата не може да отворим да влезем.

 

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, mIRCata said:

С часовника сме лесни, с ръцете горе, само ще натисна бутоните и ще се обадя да идват, няма да седя с часове преди да ме открият. Колко време ще ме вадят после е друг въпрос :) :)

Все повече се чудя дали на тъста да не взема нещо такова. Преди няколко месеца се спънал в килима и паднал на пода - не може да стане, телефона някъде - беше се мъчил няколко часа да стигне до него, че да ни се обади. То после имаше греа, че вкарал ключа в бравата не може да отворим да влезем.

 


Абе бастунино!, къф часовник, кви пет леа????

Link to comment
Share on other sites

Пояснявам като за тип мисири. В старията пише, че е седял с ръцете нагоре в тръбата 11 часа, преди да го открият случайно. При това положение няма как да извади телефон и да потърси помощ. Не може да мърда. Разчитал е някой да го чуе/намери. 11 часа. Аз и ти например сме с йуявейски часовници, от които може да се набира и говори. Дори в позата с ръцете нагоре, с тези часовници може да потърсим помощ, а не да чакаме някой да ни открие преди хипотермията. На мен са ми 3 натискания да се обадя в тази поза. Това имах предвид, че ние ще сме по-добре. Поне аз, нямам идея дали още ползваш твоя часовник.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...