Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Just now, RaptoR said:

Ще благоволи ли натовската слуга да поясни какво представлява това, защото си признавам, че аз не знам. 

Погледни който и да е от линковете които споделяш тук. Накрая има част която изпраща информация от кой потребител е проследен и спомага по - лесно да преследява какво правиш, къде споделяш линкове и така. Има автоматизирани системи които следят всичко това. Прочети статията и погледни линковете които споделяш ;).

Link to comment
Share on other sites

Не съм знаел за това, а пък и какъв е проблема? На кой му пука? На мен лично не. 

=================================


:Facepalm::grin::Facepalm:

Киро тъпото предложил за премиер ... изцъкления!!! Тия подминаха гроб в тъпотиите си, бахти малоумниците... В тоя ред на мисли този вид ротационна размяна на столове не я ли правеха в .... Русия? :laughing1:

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:

В тоя ред на мисли този вид ротационна размяна на столове не я ли правеха в .... Русия? :laughing1:

Сравнението е меко казано нелепо, защото двамата в Русия имаха дълга и впечатляваща кариера в държавни служби и фирми, преди да стигнат до поста президент.

Няма да им вадя целите биографии, но Путин ръководеше ФСБ (наследник на КГБ), а Медведев е бил и шеф на борда на Газпром.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, plameni said:

Сравнението е меко казано нелепо, защото двамата в Русия имаха дълга и впечатляваща кариера в държавни служби и фирми, преди да стигнат до поста президент.

Няма да им вадя целите биографии, но Путин ръководеше ФСБ (наследник на КГБ), а Медведев е бил и шеф на борда на Газпром.


Какво ме интересуват биографиите на участниците?!? Същото ли е - същото е. Смешници ли са - смешници са... ГРОБ 2.  

Link to comment
Share on other sites

Не е същото, най-малко заради разликите между президентска и парламентарна република.

... както и предрешеният избор там.

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, plameni said:

Не е същото, най-малко заради разликите между президентска и парламентарна република.

... както и предрешеният избор там.


Двама души въртят два стола (опитват се) с ясна цел нищо да не се промени и да останат начело. За мен е същото, ти от всеки един от 40-те извора ако искаш донеси вода. 

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, RaptoR said:

Двама души въртят два стола (опитват се) с ясна цел нищо да не се промени и да останат начело. За мен е същото, ти от всеки един от 40-те извора ако искаш донеси вода. 

 

"опитват се" е ключовият момент.

Там си знаеха, че менкането е гарантирано и се прави само заради ограничението в максималния брой последователни мандати.

Link to comment
Share on other sites

On 7/1/2022 at 12:02 PM, netrootbg said:

https://it.dir.bg/web/firefox-veche-mozhe-avtomatichno-da-premahva-prosledyavaneto-ot-url-adresite

 

 

Много добра новина.

Познайте кой Виден другар постоянно поства линкове тук без да премахва проследяващата част :lol:.

И вместо това, самият браузер записва тази информация и я продава на фейсбук или където плащат. Ти верно ли си толкова наивен.

Link to comment
Share on other sites

Защо да я предават на Фейсбук ако нямаш акаунт при тях, например? На тях им трябва за продуктово позициониране. А и Файърфокс е оупън сорс браузър. Всеки с познания може да види дали се предават данни и на кой.

Link to comment
Share on other sites

Все ми е тая. Единствено таргетираните обяви ме дразнят, защото ми показват едно и също нещо, за което не ме интересува грам. Без тях поне виждам неща, които могат да представляват интерес.

Link to comment
Share on other sites

Някой успя ли да намери точното постановление за отстъпката за горивата публикувано някъде? В Държавен вестник нищо не намирам...

В някаква статия четох, че нямало да има отстъпка за коли категория N1, затова го търся из основните източници.

 

М, намерих си го, в d_img.gif  Брой 52, 5.7.2022 г. Да им еба майката.

Edited by earache
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Нищо фатално не се е случило.

И да ги върнат в помещенията, и да продължат да работят като представител на превозвачите, пак няма да се занимават с изследванията и разрешителните, което е най-важното.

Освен това, делото за помещенията е гледано само от Административен съд София-град. Най-вероятно ще се гледа и от ВАС.

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, plameni said:

Най-вероятно ще се гледа и от ВАС.

 

И какво ли ще стане там?!?! Административните съдилища в България са толкова нагласени и поръчкови, че в Африкански диктаторски държави има по-непредсказуемо правосъдие. 

Link to comment
Share on other sites

Е и? По-важното са изследванията и сертификатите. Те трупат(ха) пачките.

Ще си бачкат като останалите оператори, до момента, в който не ги хванат за някакво нарушение.

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

Ама се оказа, че откакто са спряли тая лаборатори е имало доста проби пълни с пестициди(труски домати, които ние ядем). 

 

https://www.mediapool.bg/zaradi-pestitsidi-babh-othvarlya-22-tona-hrani-na-den-na-kapitan-andreevo-news337533.html  246%, преди явно е било, плащаш минаваш ;) 

Link to comment
Share on other sites

Прокуратурата прекрати проверката срещу Делян Пеевски по казуса "Магнитски"

Quote

Заради липса на данни за извършено престъпление специализираната прокуратурата е прекратила проверките срещу две от лицата в списъка "Магнитски" - депутатът от ДПС Делян Пеевски и бившият заместник-председател на Бюрото за контрол на специалните разузнавателни средства Илко Желязков.

 

Йорданова: С решението за Пеевски спецпрокуратурата доказа, че закриването ѝ е адекватно

Quote

Специализираната прокуратура в последния си ден днес направи подарък на няколко човека - Делян Пеевски и Илко Желязков. Това доказа, че решението на Народното събрание да закрие тези структури са били адекватни.", коментира правосъдният министър в оставка Надежда Йорданова.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...