Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ами, има разлика между това да си в затвор в Испания за ... нещоситам. И да те върнат в САЩ, за да те съдят за пране на пари и финансови измами. Не е ясно и кой друг го е чакал да се прибере.

Защо да се самоубива? С какво е специален и важен тоя превъртял наркоман, че да го самоубива някой?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

https://www.plovdiv24.bg/novini/plovdiv/Obshtinata-dava-oshte-332-400-leva-za-stadion-Hristo-Botev-1103909

Кога най - накрая ще си заминава този малоумен кмет. Всичко е в тотален застой, а той иска да спре сума ти проекти за да даде пари на частен клуб да си построят стадион. Вижте какви проекти спират за да има пари за стадиона:

 

Quote

От администрацията предлагат необходимите пари да се осигурят, като се намалят или изцяло се спестят различни разходите, в които влизат отчуждителни процедури (800 000 лева), частичен ремонт на Голямоконарско шосе (500 000 лева), връзка на надлез "Родопи" с ул. "Даме Груев" (220 000 лева), обновяване на парк и детска площадка южно от стадион "Христо Ботев" (240 000 лева), 500 000 лв., предвидени за многопрофилните болници, 140 000 лева бюджет за екологични мероприятия и други.

 

 

:censored2:

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, netrootbg said:

Вижте какви проекти спират за да има пари за стадиона:

 

От сутринта се опитвам да намеря логика и не я намирам... Спираш неща, които биха били полезни за всички, за да може 4-5к човека да гледат "футбол"... Аз също искам да се построи сезона, но това не е начинът.

Edited by Stasio
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, netrootbg said:

Кога най - накрая ще си заминава този малоумен кмет. Всичко е в тотален застой, а той иска да спре сума ти проекти за да даде пари на частен клуб да си построят стадион. Вижте какви проекти спират за да има пари за стадиона:

:censored2:


ИЗРОДИ, ИЗРОДИ И ПАК ИЗРОДИ!!!! ГРОБАДЖИЙСКИ ИЗРОДИ!!!! 

Link to comment
Share on other sites

Вчера във фейсбук профила на Биволъ се появява публикация:

Quote

 

Николай Василев менажира скрити фондове на ДС и Агент "Румянцев".

Очаквайте подробно разследване в Биволъ за мрежите на #Задкулисието, което се преформатира, и плановете им за окончателно и тотално овладяване на България.

#КОЙ вади от фризера на проваленото минало агентурата на НДСВ /ПГУ/?

 

 

Днес сайта www.bivol.bg изглежда така:

404 Not Found


nginx/1.10.3

 

Слочаенос???

Link to comment
Share on other sites

Никаква, НО - държа да отбележа, че биволите си я карат биволската с рогата напред и в не едно и две отношения грешат с ръгането. Преди около две години мисля ми забраниха да коментирам, но поне научиха какво и защо е санитарната сеч по градските улици - или поне се надявам. Не съм виждал тъпотии да публикуват оттогава

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Значи ако наистина Брендо - кралят на кокаина - се е изтървал да го заловят с някаква си тревица, падам от коня от смях!!!! 
Но много по-важното и това, което ме прави горд е - КАРА ШКОДА БЕ!!! Ясно ли ви е!!! ХАХАХАХХАХА

 

 

Link to comment
Share on other sites

БТВ е един наистина гърбав сайт, направен и подържан от хептен меки китки, дето освен да натискат копчета, умеят и да галят нежно едни други работи.

Категорично отказвам да го отварям!

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, gado said:

БТВ е един наистина гърбав сайт, направен и подържан от хептен меки китки, дето освен да натискат копчета, умеят и да галят нежно едни други работи.

Категорично отказвам да го отварям!


Общо взето всичките до един от тоя  сорт са такива, така че няма никакво значение в кой ще прочетеш новина, която е просто факт. В случая кошмарен. 

Link to comment
Share on other sites

И това в Пловдив... Вече съм абсолютно и безапелационно убеден, че тоя бастун вечно ще открива ново дъно и няма край падението му
 

Quote

 

По време на срещата Борисов се сравни с Исус Христос. Това негово твърдение дойде в отговор на изказване на Мария Капон. Преди дни тя заяви, че експремиерът няма да се върне на бял кон, нито на магаре. Той й отговори с:

“Няма да се върна на кон, а на магаре. Той Исус Христос, сиреч Господ, се е явил на магаре, влязъл в Йерусалим”.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Да си продължа аз отностно това, за което говоря от месец и половина насам:
 

Quote

 

Шoĸoвo пocĸъпвaнe нa ocнoвнитe xpaни зapaди пo-виcoĸитe цeни нa тoĸa и пpиpoдния гaз, пpoгнoзиpaт пpoизвoдитeли и пpepaбoтвaтeли. B тъpгoвcĸaтa мpeжa нaй-cepиoзeн pъcт щe имa пpи мecнитe и млeчнитe пpoдyĸти, xлябa, яйцaтa, плoдoвeтe и зeлeнчyцитe. Toвa пpoгнoзиpa зa Есоnоmіс.bg изпълнитeлният диpeĸтop нa Acoциaциятa нa мecoпpepaбoтвaтeлитe д-p Дилянa Πoпoвa.

Mecoпpepaбoтвaтeлнитe фиpми нe мoгaт дa пpeдвидят c ĸoлĸo пpoцeнтa щe cĸoчи цeнaтa нa мecoтo, тъй ĸaтo eлeĸтpoeнepгиятa ce пoвишaвa eжeминyтнo.

 


https://www.plovdiv24.bg/novini/Bylgaria/Ekspert-Predstoi-shokovo-poskupvane-na-osnovnite-hrani-1135418

Ще излезе прав оня лудият във ФБ дето зове да се запасяваме с вода, семена и кеш пара... 

Link to comment
Share on other sites

23 Септември 2021: Заведенията искат да работят без вечерен час с клиенти със "зелен сертификат"

 

19 Октомври 2021: Ресторантьорите плашат с всекидневни протести заради пропуска със зелен сертификат

 

21 Октомври 2021: Oт БХРА предлагат временен локдаун за всички без хранителните магазини и аптеките

 

:rofl::rofl::rofl:

Последното е просто черешката. "Ако на нас ни е зле, трябва на всички да им е зле."
Ограниченията се отнасят и за нехранителните магазини. Някой да е видял те да са надали вой и да са обявили протести?

Link to comment
Share on other sites

След година и половина президентът Радев разбра, че има епидемия. Нямало свободни легла в реанимациите

 

Топ политика, дето обвиняваше Бойко Борисов, че налага мерки в началото и обясняваше как хората трябва да се върнат към нормален живот. Това "не може да продължава". И призоваваше към отмяна на мерките. И вдигаше юмручето по протестите.
А като ви казах, че е популист, който надигна глава, когато му беше удобно, ми обяснявахте небивалици.

За 2 месеца беше страхотен, но като му се наложи да се изявява по-продължително, започна да издиша...

Link to comment
Share on other sites

Аз само да питам. Тая... `медиа`, както и другата `медиа` - Труд, чия собственост са?

Питам само, щото ми е интересно, защо не ги писаха тия `статии` преди година? Сигурно, щото тогава на мястото на `Радев` щеше да седи едно друго име.

Нали, забелязвам, че последните дни се активизира едно писане, подозрително намирисващо, че е писано на една пишеща машина, ама просмукващо се в определени медии.

 

П.п. Не защитавам Радев или поредното временно правителство в настоящата ситуация. Просто питам, че ми става интересно.

Идеята ми е, че много бързо спряха с чегъртането, а това спиране в момента се връща като бумеранг. И цялата популистка помия на кликата зад онова чучело - Вожда, започва да се стича наобратно.

Link to comment
Share on other sites

Нямам никаква идея. Просто ми попадна статията на произволен принцип. И тъй като "журналистическаото творчество" в нея, се изразява в 2 цитата, няма значение дали е тая незнайна страница, нечий блог или репортажа на живо по телевизията.

Аз виждам, че е написана тенденциозно заради коментарите, които са правили, но тях ги игнорирам.


Факт е, че Радев призоваваше към различни неща на всеки 4 месеца. Лично си направих труда да му търся изявите в произволен новинарски уебсайт предния път, когато водихме спор по темата.

С очите си съм виждал как казва в изявление, че мерките "не може да продължават вече 4-та седмица, защото хората трябва да живеят нормално". Това беше Април 2020.

 

Всичките са боклуци, без изключение. Просто едни са по-малко боклуци от другите боклуци. Дали защото не са се наяли още и гледат да са примерни поне 2-3 години, или по някаква друга причина, няма значение.

И ако се следва логиката всеки път да се избира по-малкия боклук, в един момент, по-малкият боклук на изборите ще се окаже добър политик. Освен ако не му се даде възможност да седи на власт 12 години, през които да му мине периода на доказване и да стане по-голям боклук, отколкото е бил, когато сме го избрали. Тогава ще ни върне назад в изчистването на боклуците и пак трябва да започваме отначало прогресията от по-малък боклук към нормални хора.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...