Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

42 minutes ago, HEMO said:

 

На море в Турция и Гърция планирам тая година.Турция не е в ЕС и съответно не ги касаят глупостите на евро чиновниците.Ол инклузив при тях ще има,но малко променен,няма да си взимаш от масата каквото искаш,а ще посочваш каквото си харесал и ще ти го сервират.Самите маси ще са зад стъклена преграда.За чистота няма смисъл да говорим при тях,пет звездните им хотели са много над кой да е бг хотел в това отношение.В Гърция наемам жилище собственост на приятел,там все едно съм си в нас,ограничения никакви.Единствено чакам да натиснат нашите главоци да премахнат 14 дневната карантина....

 

п.п.в Гърция на къмпинг с мотора на палатка ще ида ако трябва,ама местните тюфлеци пари няма да дам.

Ама ще е добре да погледнеш и какво се казва в новите разпоредби по отношение на пътувания от и до трети страни  ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Тоя дали осъзнава как сам се забутва? Докато яде не се оплакваше. Сега започна да го играе жертва и да доносничи.

Освен това, такъв чат мога да си спретна с всеки. Jared Leto, Michael Jackson, Jean Claude Van Damme, Rihanna, Влади Въргала и др, само го кажете и до 20 минути показвам чатовете.

Link to comment
Share on other sites

Лесно се доказва тая работа, Божков му е през оная работа в момента, за да тръгне да си ги измисля тия неща, просто всява обществено недоволство в момента.

Link to comment
Share on other sites

Лесно се доказва ако имаш достъп до всичко. Хората, които коментират, имат достъп до един скрийншот. Ходи после доказвай каквото и да било.

Ако му беше през оная работа, нямаше да си прави труда. Щом го прави, значи има стимул.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, w00x said:

 

Ако му беше през оная работа, нямаше да си прави труда. Щом го прави, значи има стимул.

Естествено, че има стимул!

Опраскаха го (политкоректен израз) също като Василев, само дето на този косъмът му е по-чист, та може да си позволи да вади кирливи ризи. Ти ако имаш бизнес от подобна величина и някой реши да ти го "одържави ", няма ли да имаш стимул? А на всичкото отгоре човекът си има и акъл и инфо и средства, че да си плете кошницата.

Аз лично смятам, че интересното тепърва предстои.

Впрочем ходът с акциите на Левски беше изключително умен! Човекът се отърва от бреме, начука го елегантно (с къде педя засилка) на Първия Футбулист на Републиката и подгря фенската маса, която си е сериозен по количество електорат.  ;)

To be continued......

Link to comment
Share on other sites

А, да. Как пък не се усетих да съчувствам на добрия, честен бизнесмен - г-н Божков... :D Завалийката. Взели му бизнеса!!!!

Ако щат да се трепят, все ми е тая. Като се изтрепят, ще се появят нови мошеници.

 

П.С. Защо цитираш мен, за да потвърдиш това, което съм казал, но с патос, сякаш ме коригираш? Трябваше да цитираш vinyl_master в случая.

Link to comment
Share on other sites

Тъпотиите ти в опит да бъдеш интересен няма да ги коментирам ;)

 

Отговорът ми е на ПСто ти. - Отново си неразбрал, Ангеле!

 

П.с. Имаш изключителен проблем с буквоядството. Поради и тази причина, когато се светнеш на десети прочит какво точно ти казват хората, започваш да изпадаш в нелепи ситуации.  :))

 

Link to comment
Share on other sites

Ангел напоследък  ме изумява с тъпотата си... честно

Казах, че едва ли Божков ще тръгне да манипулира скрийншотчета, боли го кура дали Ангел му верва или не.....

 

Страшен логик, пляска ми некви скрийншоти с измислени числа на заразени и починали и им вярва на тая пасмина несчастници..

Пуснаха скриншот с чат - не, всеки може да си го направи...

 

Link to comment
Share on other sites

С тъпотата си?

Ти май нещо много се отпусна като си помисли, че имаш съмишленици срещу общ "враг"?


Останалото дори няма да го удостоя с времето си. Варвай на каквото си решиш, щом ти помага да живееш по-добре.

Link to comment
Share on other sites

Съмишлиници, общ враг? Ти какво, за някакво Божество ли се имаш, че не схващам?! Посипвам си главата с пепел и приключвам диалога си с теб.

Link to comment
Share on other sites

Казах ти. "Вярвай в това, което ти помага да живееш по-добре."

 

Щом асоциираш думите "съмишленици" и "общ враг" с божества, явно съм такова. Кой съм аз, че да споря с теб?

Link to comment
Share on other sites

Quote

За по-малко от десет дни:

- Плочките на "Графа" пак се надигнаха.

- Тръбата на Перник изби.

- Бул. "Дондуков" в София е нещо средно между Златни Пясъци и нефтено находище.

- Предложиха наказателна карантина на всички желаещи да плажуват другаде от бетономорието.

- Варненският залив повече от година се пълни с л*на.

- Пропадна булевард във Варна.

- Избиха кормораните в Дуранкулашкото езеро.

- Предлагат държавни бензиностанции и държавна петролна компания, които да са под ръководството на (ВНИМАНИЕ!) министъра на икономиката и фурмите.

- Масово фирми се преквалифицират в ресторанти, за да могат да издават фактури с намаленото на 9% ДДС.

- Бойко Борисов аха да стане собственик на ФК "Левски", та затова три дена се беше скрил под леглото, а после ругае телевизията, която не успяха да купят...

 

Но "десните" ГЕРБ ни пазят от комунистите!

Е, как е? Опазиха ли ви?

 

Link to comment
Share on other sites

Guest Mobi

Благодаря.
Не го знех, но след кратко търсене, разбрах, че е от политическа формация, която заедно с комунистите подкрепи Мая Манолова на последните местни избори.

Link to comment
Share on other sites

Този урод гнусен с какво удоволствие бих го кормил бавно!!! Добре че се намери някой прекрасен човек да му тегли боя, та взе да си позатваря дзурлата миризлива. Още обаче трябва, МНОГО още.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Mobi said:

Благодаря.
Не го знех, но след кратко търсене, разбрах, че е от политическа формация, която заедно с комунистите подкрепи Мая Манолова на последните местни избори.

Избора между малко и по - голямо зло не може да е избор. Разбирам защо я подкрепиха, но... Има доста хора в Да България които ми харесват. Тази личност не е от тях. Изявява се като учител по история, ако не се лъжа. Дълго да описвам защо не ми харесва, а и това е лично мнение.

Link to comment
Share on other sites

Вирусолог номер 1 в България доц. Атанас Мангъров: "НИКОГА не бих се ВАКСИНИРАЛ срещу Ковид-19", "Нужни са 15-20 години тестване, преди да може да сме сигурни в безопасността на една ваксина".

Link to comment
Share on other sites

Човек, на когото Вярвам, понеже наистина знае за какво говори.

И естествено Бащицата О, Господи Бойко мой, не пропуска нито един сгоден момент да покаже точно какъв прост и селяшки тулуп е....

Link to comment
Share on other sites

On 5/18/2020 at 10:08 PM, instinct said:

Вирусолог номер 1 в България доц. Атанас Мангъров: "НИКОГА не бих се ВАКСИНИРАЛ срещу Ковид-19", "Нужни са 15-20 години тестване, преди да може да сме сигурни в безопасността на една ваксина".

 

20 години..... :D

Аз не съм вирусолог номер 1 дори в моя вход, но знам, че това са глупости. Как не ги е срам тия хора да си застават зад имената и дипломите и да ръсят такива тъпотии, които лесно могат да се проверят. Ако говореше за нещо ново, например междугалактическо пътуване или извличане на материали от ядрото на планетата - окей, да му повярва човек, защото е "номер 1", но за това....


Сайтът и той е един...

https://thebulgariantimes.com/Раздуханите-от-БНТ-данни-за-броя-на-за/

 

Не мога да повярвам, че още има хора, които вярват на информацията подадена от Русия и Китай.... И то след като първите са се осирали неколкократно като кифладжии. Историята не лъже..

 

Има статии с цифрички вътре, които показват, че в Москва се крият 70% от смъртните случаи, а в другите райони - 80%.

The top health official in a Russian region that claims to have only 29 coronavirus deaths says the real figure is more than 20 times higher

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...