Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

https://www.plovdiv24.bg/novini/plovdiv/Plovdivchanin-shte-lezhi-2-godini-v-zatvora-zaradi-otkradnato-kuchence-687798 Значи като убиеш човек или оставиш някой инвалид може да се разминеш с условна присъда, но ако откраднеш куче, защото някой го е оставил без надзор 2 години. Ако откраднеш кола също е голяма вероятността да те пуснат с условна присъда. Опитвам се да го проумея, но не мога...

Link to comment
Share on other sites

Проверките срещу цигарите в заведенията в Пловдив продължават, 10 клуба отнесоха глоби - ха-ха... Няма ли как да се пусне сигнал срещу самите проверяващи, че не си вършат работата въобще? Написали актове... Във всяко едно заведение, без ресторантите, се пуши!!!

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Амиии, дори и там се пуши...след определен час...всичко това е пълна глупост, като много други закони...няма прилагане на закона, няма глоби..няма нищо..поредната захранка на корупционните схеми...на дребните и средни чиновници...да им е угодно на всички...

Link to comment
Share on other sites

Това е ебати пародията. Колко години минаха, а с нещо толкова елементарно не могат да се оправят.

Такъв е материала. Но иначе всички са с големи претенции и искат да живеят по - добре от целият свят.

 

Ето нещо по отношение на петрола. Тези дни нали обсъждахме. Човека много точно го е написал. После ще публикувам и един друг анализ.

 

http://clubz.bg/47711-opek_priklyuchi_50_dolara_za_barel_e_tavanyt

Link to comment
Share on other sites

Новозеландка не откри страната си на карта в Казахстан

 

Граничарите на летището в Алмати не искали да пуснат 28-годишната пътешественичка Хлои Филипс-Харис да влезе в страната им, ако не покаже австралийски паспорт, защото били убедени, че Нова Зеландия е част от Австралия

 

 

Източник

Link to comment
Share on other sites

Такъв е материала. Но иначе всички са с големи претенции и искат да живеят по - добре от целият свят.

Напълно подкрепям. Аз всеки спазваше закона, проверяващите нямаше да имат значение. Но не, трябва да се пуши, щото "И другите пушат, не съм само аз. Ако бях само аз, нямаше да пуша." 9/10 пушачи отговарят с това ако ги попитате защо пушат при наличието на забрана.

Link to comment
Share on other sites

Такъв е материала. Но иначе всички са с големи претенции и искат да живеят по - добре от целият свят.

 

Ето нещо по отношение на петрола. Тези дни нали обсъждахме. Човека много точно го е написал. После ще публикувам и един друг анализ.

 

http://clubz.bg/47711-opek_priklyuchi_50_dolara_za_barel_e_tavanyt

Този който е писал този анализ нещо е чел и недочел какво се случва! Първо в договорката е Русия да намали производството си с 300 хиляди барела на ден, а не да го намали общо до толкова! Второ те никога не са участвали, но в момента точно Путин е настоял за тази сделка и тези дни имат среща за финализиране която е в Москва. Иначе фундаментално и за мен петрола трябва да пада, но не се знае докъде може да се качи преди това (в момента е на 54 $ Брента и 51.30 $ Американския) та и за тавана от 50 $ за малко да познае :)

 

Иначе за тютюнопушенето, аз затова питах как може да подам сигнал срещу проверяващите, защото знам със сигурност, че в големите заведения им звънят и ги предупреждават за проверката

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

 

Цифрите не са изцяло точни, съгласен съм. Говоря за самият анализ. Ето и една друга статия която четох преди няколко дена. Доста интересни неща има в нея:

 

http://www.capital.bg/politika_i_ikonomika/mnenia/2016/12/02/2875280_nakude_e_trugnala_energetikata/

 

 

 

 

http://dnes.dir.bg/news/Germania-iznasilena-afganistanetz-bezhanskiat-natisk-24671721?nt=4

 

Нямам думи...

На човек да му се иска да се върнат медицинските експерименти на нацистите...

Link to comment
Share on other sites

Цифрите не са изцяло точни, съгласен съм. Говоря за самият анализ. Ето и една друга статия която четох преди няколко дена. Доста интересни неща има в нея:

 

http://www.capital.bg/politika_i_ikonomika/mnenia/2016/12/02/2875280_nakude_e_trugnala_energetikata/

 

 

 

 

http://dnes.dir.bg/news/Germania-iznasilena-afganistanetz-bezhanskiat-natisk-24671721?nt=4

 

Нямам думи...

На човек да му се иска да се върнат медицинските експерименти на нацистите...

Ми...., не!

До това води дългогодишното промиване на мозъци и насаждане на национална вина, от страна на най-еврейската държава в света - САЩ.

Ама ти още не си дорасъл и никога няма да дорастеш за да разбереш това, което ти казвам ;) От мен толкова.

 

П.п. И няма да спирам, никога, ама НИКОГА, да повтарям, че докато онзи цирей щатите не бъде обгорен с нажежено острие, този свят ще върви само и единствено към погибелта си!

Link to comment
Share on other sites

Ми...., не!

До това води дългогодишното промиване на мозъци и насаждане на национална вина, от страна на най-еврейската държава в света - САЩ.

Ама ти още не си дорасъл и никога няма да дорастеш за да разбереш това, което ти казвам ;) От мен толкова.

 

П.п. И няма да спирам, никога, ама НИКОГА, да повтарям, че докато онзи цирей щатите не бъде обгорен с нажежено острие, този свят ще върви само и единствено към погибелта си!

Амин не амин, това нали се сещаш, че няма как да стане освен ако не избухне гражданска война вътре в САЩ, че иначе имат достатъчно оръжие да прекратят целия свят... Иначе съм съгласен, че всички големи лайна които се случват започват от тях!

Link to comment
Share on other sites

... Иначе съм съгласен, че всички големи лайна които се случват започват от тях!

Верно е. Втората световна война, Карибската криза (когато наистина не се затрихме на косъм), Унгария 56-та и Чехословакия 68-ма, Афганистан през 80-те, Чечня през 90-те, Грузия, Украйна и Сирия в наши дни. Абе все големи лайна започнати от гадните хамериканци.

Link to comment
Share on other sites

Верно е. Втората световна война, Карибската криза (когато наистина не се затрихме на косъм), Унгария 56-та и Чехословакия 68-ма, Афганистан през 80-те, Чечня през 90-те, Грузия, Украйна и Сирия в наши дни. Абе все големи лайна започнати от гадните хамериканци.

Прекалено много са войните, които лайнарите САЩ са забъркали, че да ги изброя: 

America Has Been At War 93% of the Time – 222 Out of 239 Years – Since 1776 - нали чисто статистически да го кажем! А да припишеш нещата в Сирия и създаването на Ислямска държава на Русия, говори само, че си нямаш никаква реална представа от действителността!

2016 като 1994 - за нашите мили родни политици... Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Говориш с тотално продухан на тая тема човек - не се хАби... 

Странно ми е как интелигентен човек, може да е с толкова промит мозък?!?! Забавна е и следващата стъпка, в която ставам русофил и путлерист, само защото се осмелявам да кажа за престъпленията на САЩ!

Link to comment
Share on other sites

Само щатите ли бъркат войни или просто повече акцентирате на тях?

https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_wars_involving_Russia

 

И ако трябва да сме честни, повечето войни и на едните и на другите въобще не ни бъркат нас в България. Освен да си правим вятър на устата...

 

Пък колкото и да ги плюете американците, вършат работа като противотежест на руските амбиции, освен ако не ви влече да живеете по руски модел в момента. :)

Link to comment
Share on other sites

Само щатите ли бъркат войни или просто повече акцентирате на тях?

https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_wars_involving_Russia

 

И ако трябва да сме честни, повечето войни и на едните и на другите въобще не ни бъркат нас в България. Освен да си правим вятър на устата...

 

Пък колкото и да ги плюете американците, вършат работа като противотежест на руските амбиции, освен ако не ви влече да живеете по руски модел в момента. :)

Ами напоследък тези, които ни бъркат нас все САЩ са ги забъркали - и в Югославия и в Сирия... Естествено, че и руснаците са боклуци, които си налагат империализма, но това не оправдава чуждите престъпления!

Link to comment
Share on other sites

О не оправдавам нищо, не ми пука просто. Колкото ми пука за разделението на Молдова толкова ми пука и за Виетнам примерно...

С Югославия проблем не виждам особен за нас като резултат, не изпитвам и някакви топли чувства към сърбите честно казано. Със Сирия ситуацията е друга, но нас пак ни засяга минимално. Не страдаме от огромни количества бежанци, а тези които имаме и без това дават мило и драго за да се махнат от БГ. Та общо взето минаваме между капките, което признавам е само въпрос на късмет.

 

Гледам от позицията на ползващ - едните са ми полезни в някаква светлина, за другите имам притеснения, че изпитват желание да ми нарушат кефа.

Link to comment
Share on other sites

О не оправдавам нищо, не ми пука просто. Колкото ми пука за разделението на Молдова толкова ми пука и за Виетнам примерно...

С Югославия проблем не виждам особен за нас като резултат, не изпитвам и някакви топли чувства към сърбите честно казано. Със Сирия ситуацията е друга, но нас пак ни засяга минимално. Не страдаме от огромни количества бежанци, а тези които имаме и без това дават мило и драго за да се махнат от БГ. Та общо взето минаваме между капките, което признавам е само въпрос на късмет.

 

Гледам от позицията на ползващ - едните са ми полезни в някаква светлина, за другите имам притеснения, че изпитват желание да ми нарушат кефа.

Кви капки Ве, бра'чед? Ти да не би да живееш на друга планета?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...