Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

Аз пък чух, че Саудитска Арабия стана председател на комисията за правата на човека. И са изключили Русия от там. Щото саудитите са едни добри, добри... И се грижат за правата на човека. Под човек да се разбира мюсюлманин, арабин, мъж. Другите не са човеци за тях... Па гледам едните, гледам другите... изтока... запада... и си мечтая - не може ли някой просто да рестартира човечеството? Щото... и едните, и другите и третите са такава смрад, че просто не ми се живее на тая планета. А само на нея знам да има планини, гори, реки, морета... Бахти...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Когато населението на планетата беше 2-3 млрд имаше две ужасяващи световни войни в рамките само на 20 год.. В момента е 7,5 млрд...

Не знам от какво недоволствате....

Аз лично от нищо не недоволствам... Само... Бе що нямам десетина ядрени бойни глави под ръка ве, мамка му!

Link to comment
Share on other sites

 

Погледни историята. Русия винаги е била противник на нашата страна. Във всеки един момент. На мен не ми пука за тях. Искам да не се бъркат в нашите си неща. Нещо което правят упорито. Ей това искам. С действията си обаче ме принуждават да съм изцяло против тях. Изцяло предпочитам западният живот пред този в комунистически режим.

А относно самолетоносача. Казах, че съм впечатлен какво са построили. Ти какво очакваш да направят? Да послушат какво приказва Путлер ли? Той писка как НАТО се разширявали и призовава да няма военни в Източна Европа и едновременно с това анексира територия на чужда държава. За Грузия през 2008-ма да споменавам ли? Нали се сещаш, че в момента в който си намалят военната мощ и Путлер ще почне да си прави каквото иска. Вижда се и икономически колко са добре. Вчера четох анализ на официален руски доклад за икономиката им. Предвиждат 20 години рецесия. А пример с близките им държави: Северна Кореа, Венецуела? Едните вървят напред, другите имат изключителни ресурси и територия и вървят надолу. 

И сега по последният абзац. Какви територии са завладяли САЩ и анексирали през историята си? Нещо не се сещам. Тези на Русия са неизброими. САЩ може да са водили войни, но никога не се превземали чужда държава за да я правят част от своята собствена територия. Войни винаги са се водили. Едните за да свалят престъпни режими, другите..... 

Link to comment
Share on other sites

Погледни историята. Русия винаги е била противник на нашата страна. Във всеки един момент. На мен не ми пука за тях. Искам да не се бъркат в нашите си неща. Нещо което правят упорито. Ей това искам. С действията си обаче ме принуждават да съм изцяло против тях. Изцяло предпочитам западният живот пред този в комунистически режим.

А относно самолетоносача. Казах, че съм впечатлен какво са построили. Ти какво очакваш да направят? Да послушат какво приказва Путлер ли? Той писка как НАТО се разширявали и призовава да няма военни в Източна Европа и едновременно с това анексира територия на чужда държава. За Грузия през 2008-ма да споменавам ли? Нали се сещаш, че в момента в който си намалят военната мощ и Путлер ще почне да си прави каквото иска. Вижда се и икономически колко са добре. Вчера четох анализ на официален руски доклад за икономиката им. Предвиждат 20 години рецесия. А пример с близките им държави: Северна Кореа, Венецуела? Едните вървят напред, другите имат изключителни ресурси и територия и вървят надолу. 

И сега по последният абзац. Какви територии са завладяли САЩ и анексирали през историята си? Нещо не се сещам. Тези на Русия са неизброими. САЩ може да са водили войни, но никога не се превземали чужда държава за да я правят част от своята собствена територия. Войни винаги са се водили. Едните за да свалят престъпни режими, другите...

За кои анексирани от росия територии говориш? Щото аз така като се замисля... съвсем сметка на коляно и се сещам за един Крим, дет е бил ДАРЕН на Украйна в замяна на едни други договорки....

И от кое си впечатлен бе, Иване!? От това, че са построили нещо, дето е добавило още 5-6 долара към общата им задлъжнялост към всяка една глава от населението на тази планета ли? И с което нещо утре могат да дойдат и да ти кажат, че вече не си Иван, ами торта с кисело зеле, а баща ти от край време е негър от Алабама и всъщност 2+2 съвсем не е 4, а нещо съвсем различно? Бравос, Иване, бравос! Вярвам много ще се изкефиш на новите си чалмосани съседи, дет те гледат на кръв, щот смяташ жена си за човек и не вириш гъза си на запад по пет пъти на ден... Ааа..„., чакай! Забравих, че ти обмисляш сериозно възможността да се преселиш за постоянно отвъд океана. Ама споко, де. Те ония, дет преядоха с демокрация по някое време ще стигнат и до там, само жив да не си да доживееш :)

Аз лично се възхищавам на постижения от рода на това, като да кацнеш на комета, като да слезеш в дълбините на газов гигант, като да създадеш постоянна станция в космоса, като да изобретиш евтин н и многократен апарат за излитане и приземяване, или пък да разгадаеш рака и да откриеш ключа към безсмъртието на човека... Тоест, неща, които са постигнати от нациите като цяло и придвижвайки човечеството още милиметър напред по мизерния му път, пък нищо, че имам способностите и знанията  да пръсна нечий мозък от около 800 метра или да ти нарежа сухожилията и да те изкормя като прасе в ръкопашен бой. Ама пак да ти кажа... Нямам и идея да ти казвам как да мислиш! Той акълът не е мензис, та да чакаш да ти дойде, или кyр, та да ти го набият.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

И като свалиха престъпните режими какво постигнаха? Хвърли едно оченце към Европа в какво се превръща. Руснаците поне са директни в желанията си, биле те и неприемвливи за вас. Пък и добре платен работник не съм чул да говори протиш шефа си!

Link to comment
Share on other sites

Пък и добре платен работник не съм чул да говори протиш шефа си!

Ъъъъ. Какъв шеф? Нямам нищо общо с САЩ. Имам хора с които работя и са от там, но нито заплатата ми идва от там, нито пък шефовете ми са такива. 

Link to comment
Share on other sites

За кои анексирани от росия територии говориш? Щото аз така като се замисля... съвсем сметка на коляно и се сещам за един Крим, дет е бил ДАРЕН на Украйна в замяна на едни други договорки....

И от кое си впечатлен бе, Иване!? От това, че са построили нещо, дето е добавило още 5-6 долара към общата им задлъжнялост към всяка една глава от населението на тази планета ли? И с което нещо утре могат да дойдат и да ти кажат, че вече не си Иван, ами торта с кисело зеле, а баща ти от край време е негър от Алабама и всъщност 2+2 съвсем не е 4, а нещо съвсем различно? Бравос, Иване, бравос! Вярвам много ще се изкефиш на новите си чалмосани съседи, дет те гледат на кръв, щот смяташ жена си за човек и не вириш гъза си на запад по пет пъти на ден... Ааа..„., чакай! Забравих, че ти обмисляш сериозно възможността да се преселиш за постоянно отвъд океана. Ама споко, де. Те ония, дет преядоха с демокрация по някое време ще стигнат и до там, само жив да не си да доживееш :)

Аз лично се възхищавам на постижения от рода на това, като да кацнеш на комета, като да слезеш в дълбините на газов гигант, като да създадеш постоянна станция в космоса, като да изобретиш евтин н и многократен апарат за излитане и приземяване, или пък да разгадаеш рака и да откриеш ключа към безсмъртието на човека... Тоест, неща, които са постигнати от нациите като цяло и придвижвайки човечеството още милиметър напред по мизерния му път, пък нищо, че имам способностите и знанията  да пръсна нечий мозък от около 800 метра или да ти нарежа сухожилията и да те изкормя като прасе в ръкопашен бой. Ама пак да ти кажа... Нямам и идея да ти казвам как да мислиш! Той акълът не е мензис, та да чакаш да ти дойде, или кyр, та да ти го набият.

 

Галицин, ТРЯБВА да се съберем да пием по едно няколко пъти...  :laughing:

 

И не хАби да обясняваш - файда НИКАКВА в тукашните няколко случая... Никой не те чува. И е умишплено, не е случайно.

 

Относно тия анексирания - винаги им припомняй анекдота с индианския вожд, който споменава да се обърне изрично внимание на проблема с нелегалните имигранти... 

Link to comment
Share on other sites

Всички тук, дет сме кръстени русороби можем и имаме много какво да кажем и срещу Русия

Приказваш си фантазии и сам си се опровергаваш. До тук не видях нито половин думичка да кажеш относно елементарния факт, че любимата ти Рассия проявява открита агресия към България с явно неприкрити мераци за поредното "освобождаване", да не говорим за изключителните глупости в тяхната пропаганда, какъвто ярък пример е горния цитат (който ти като истински патрЕот, подмина безмълвно все едно нищо ненормално няма в подобна гнусна медийна атака срещу България). Тези северноазиатски мераци на този етап се материализират в българската политика, но на теб и останалите това ИЗОБЩО не им прави впечатление. От 30 кандидати за президентските избори в неделя, 29 са на директна или индиректна кремълска хранилка, но за това няма никакви проблеми, нали? Няма проблеми за изключително агресивната хибридна война, която Кремъл води срещу България, неееее, няма такова нещо. Далеч по-важно, по-патрЕотично и по-модерно е да се громят гадните хамериканци. 

Link to comment
Share on other sites

Аз пък не видях в последните си разсъждения Гадин да обожествява или дори фаворитизира Русия.


Аз лично се възхищавам на постижения от рода на това, като да кацнеш на комета, като да слезеш в дълбините на газов гигант, като да създадеш постоянна станция в космоса, като да изобретиш евтин н и многократен апарат за излитане и приземяване, или пък да разгадаеш рака и да откриеш ключа към безсмъртието на човека... Тоест, неща, които са постигнати от нациите като цяло и придвижвайки човечеството още милиметър напред по мизерния му път


+1*10^1203980
Link to comment
Share on other sites

 

Аз пък не видях в последните си разсъждения Гадин да обожествява или дори фаворитизира Русия.

Когато страната ни е атакувана директно и агресивно от Кремъл, когато е изключително вероятно (и страшно) кремълски агент да се настани на Дондуков 2, да си говорим за кацане на комети е меко казано неадекватно. Пак повтарям, за мен е НЕНОРМАЛНО какъвто и да е българин да подминава безразлично и без грам коментар и лично отношение гнусните кремълски атаки, като тази по-горе. Иначе и аз се възхищавам на хората, които пращат ровъри на Марс, сонди на Титан и правят други уникални постижения в космоса и неведнъж съм го доказвал с мнения в този форум.

Link to comment
Share on other sites

Когато страната ни е атакувана директно и агресивно от Кремъл, когато е изключително вероятно (и страшно) кремълски агент да се настани на Дондуков 2, да си говорим за кацане на комети е меко казано неадекватно. Пак повтарям, за мен е НЕНОРМАЛНО какъвто и да е българин да подминава безразлично и без грам коментар и лично отношение гнусните кремълски атаки, като тази по-горе. Иначе и аз се възхищавам на хората, които пращат ровъри на Марс, сонди на Титан и правят други уникални постижения в космоса и неведнъж съм го доказвал с мнения в този форум.

 

Човече, ти тотално си изперкал, честно... Какво ти става бре? 

Link to comment
Share on other sites

Когато страната ни е атакувана директно и агресивно от Кремъл, когато е изключително вероятно (и страшно) кремълски агент да се настани на Дондуков 2, да си говорим за кацане на комети е меко казано неадекватно. Пак повтарям, за мен е НЕНОРМАЛНО какъвто и да е българин да подминава безразлично и без грам коментар и лично отношение гнусните кремълски атаки, като тази по-горе. Иначе и аз се възхищавам на хората, които пращат ровъри на Марс, сонди на Титан и правят други уникални постижения в космоса и неведнъж съм го доказвал с мнения в този форум.

Щото те до сега не са били такива президентите ни ли? Впрочем, какви точно нецеремониални функции има българският президент? Колкото до кремълските атаки, те май не са спирали още от санстефанския договор насам. И какво? Трябва непрекъснато да вадим тази карта от ръкава и патриотично да пискаме всеки път, когато няма какъв свестен довод да изложим ли?

Айде холан, интернет патрЕотино!

Link to comment
Share on other sites

Мен ми е чудно, човек колко лесно биван промиван...

Някаква измислена телевизия от сорта на алфа пуска някакви абсолютни глупости, от там на сетне още по измисления дневник поема щафетата с още по-големи и по-грандиозни тъпотии и хоп, в капана се хващат иначе интелигентни хора, и после Путин е виновен...

Link to comment
Share on other sites

Аз пък чух, че Саудитска Арабия стана председател на комисията за правата на човека. И са изключили Русия от там. Щото саудитите са едни добри, добри... И се грижат за правата на човека. Под човек да се разбира мюсюлманин, арабин, мъж. Другите не са човеци за тях... Па гледам едните, гледам другите... изтока... запада... и си мечтая - не може ли някой просто да рестартира човечеството? Щото... и едните, и другите и третите са такава смрад, че просто не ми се живее на тая планета. А само на нея знам да има планини, гори, реки, морета... Бахти...

Да ама Русия не са левия тащак на САЩ, каквито са Саудитска Арабия, така че няма проблем! Щом си съюзник на САЩ няма как да си лош, забравяш тази презумпция!

 

И сега по последният абзац. Какви територии са завладяли САЩ и анексирали през историята си? Нещо не се сещам. Тези на Русия са неизброими. САЩ може да са водили войни, но никога не се превземали чужда държава за да я правят част от своята собствена територия. Войни винаги са се водили. Едните за да свалят престъпни режими, другите..... 

То да я окупират и използват както намерят за добре,като че ли e по-кофти, от това да я анексират и направят собствена територия!

Link to comment
Share on other sites

Рафинерията в Бургас: 55 млрд. лв. приходи и НУЛА печалба за 8 г.

 

А сега познайте кой БайХуй направи така, че да има абсурдното изискване за количеството гориво в складовете за да може да убие конкуренцията на Лукойл.

 

А и нали знаете: Рафинерията не е руска и не купува най - големия боклук при петрола - сорт Урал.

Link to comment
Share on other sites

Рафинерията в Бургас: 55 млрд. лв. приходи и НУЛА печалба за 8 г.

 

А сега познайте кой БайХуй направи така, че да има абсурдното изискване за количеството гориво в складовете за да може да убие конкуренцията на Лукойл.

 

А и нали знаете: Рафинерията не е руска и не купува най - големия боклук при петрола - сорт Урал.

И антимонополната комисия токова години не може да открие картел в горивата! Защо ли? Дали същия байхуй не е ташакодържец на САЩ?

Link to comment
Share on other sites

Рафинерията в Бургас: 55 млрд. лв. приходи и НУЛА печалба за 8 г.

 

А сега познайте кой БайХуй направи така, че да има абсурдното изискване за количеството гориво в складовете за да може да убие конкуренцията на Лукойл.

 

А и нали знаете: Рафинерията не е руска и не купува най - големия боклук при петрола - сорт Урал.

 

Интересно #KОЙ боклук подари рафинерията на руснаците за БЕЗ ПАРИ, барабар с резервите? 

 

И между другото за неграмотните - всяка една голяма фирма в тая държава е на минимална печалба с минимални изключения (БИЛА са на загуба вече не знам колко години). Защо се постигат тия неща? Ами защото може и е изгодно. Как става? Бая четене иска, а и опит, естествено. И някакво "гражданско сдружение" ще дава данни. Само дето са половината данни. Че се краде - краде се. Всъщност не се краде, ДЕРЕ СЕ. Тия просто са най-големите. Всичко почна, когато циганина Костов им подари монопола на горивата в страната. И то понеже е тъп циганин, го направи за жълти стотинки...   Тъп, шибан циганин за бесилото! Настръхвам само като се сетя за тая гнас. 

 

=====================================

 

Дори не знаех, че търсят някого - дотам съм отсвирил "медиите"... ЖАЛКО за момчето.. 

Link to comment
Share on other sites

И антимонополната комисия токова години не може да открие картел в горивата! Защо ли? Дали същия байхуй не е ташакодържец на САЩ?

Те на 2 пъти откриха картел. Първият път ако не се лъжа беше 2012-та година. И знаеш ли каква беше глобата? Единствено да не публикуват на сайтовете си цените на горивата... Няма глоби, няма нищо. Сега уж пак ги хванаха. Не вярвам, че ще ги глобят. Същата тази комисия е избрана с гласовете на Тройната коалиция начело с байХуй - ГЕРБ, БСП и ДПС.

 

А относно спирането на конкуренцията на Лукойл. Много е дълга темата. Преди няколко години много се вдигна по въпроса и тогава пак байХуй щеше да оправя положението. Привидно разбира се. Все пак с Валентин Златев са първи приятели. Тогава така направиха законите, че реално "опраскаха" всякакви опити за внос на горива.

Link to comment
Share on other sites

Те на 2 пъти откриха картел. Първият път ако не се лъжа беше 2012-та година. И знаеш ли каква беше глобата? Единствено да не публикуват на сайтовете си цените на горивата... Няма глоби, няма нищо. Сега уж пак ги хванаха. Не вярвам, че ще ги глобят. Същата тази комисия е избрана с гласовете на Тройната коалиция начело с байХуй - ГЕРБ, БСП и ДПС.

 

А относно спирането на конкуренцията на Лукойл. Много е дълга темата. Преди няколко години много се вдигна по въпроса и тогава пак байХуй щеше да оправя положението. Привидно разбира се. Все пак с Валентин Златев са първи приятели. Тогава така направиха законите, че реално "опраскаха" всякакви опити за внос на горива.

Как да ги глобят - все едно аз и ти да крадем заедно и да те глобя теб... България въобще няма слаба икономика, само ако спре да се краде ще има нечуван ръст ама надали...

Link to comment
Share on other sites

България въобще няма слаба икономика, само ако спре да се краде ще има нечуван ръст ама надали...

 

Тук съм напълно съгласен с тебе. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Хъм, признавам, че го прочетох малко по диагонала, но соларни керемиди има още от преди 5-6 години на пазара....не са баш същите, но ги има..мисля че бяха по 8Wp. Не се наложиха, защото бяха много скъпи...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...