Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

Кой стрoи военни кораби за 13 милиарда...освен най-демократичната държава на тази планета :)

С тия пари не само ще отидем до Марс, ами и картофи ще насадим...

Те и до Марс ще стигнат. Много преди другите да са си помислили дори да го сторят. Едновременно с това имат достатъчно пари и кораби за по 13 милиарда долара да строят. Вървят напред хората. И то на практика, не на думи.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Те и до Марс ще стигнат. Много преди другите да са си помислили дори да го сторят. Едновременно с това имат достатъчно пари и кораби за по 13 милиарда долара да строят. Вървят напред хората. И то на практика, не на думи.

 

Ти вярно ли я написа тази глупост...тия американци от 300 години са във война, толкова пагобни са за човечеството заради техните амбиции да са тотален хегемон на плантета и ми викаш, че вървят напред....

Ходи се прегледай!

 

U.S. Navy's new $13B aircraft carrier can't fight

 

U.S. Navy's newest aircraft carrier is facing more delays after the Pentagon's top weapons tester concluded the ship is still not ready for combat despite expectations it would be delivered to the fleet this September.

According to a June 28 memo obtained by CNN, Michael Gilmore, the Defense Department's director of operational test and evaluation, said the most expensive warship in history continues to struggle launching and recovering aircraft, moving onboard munitions, conducting air traffic control and with ship self-defense.

https://www.youtube.com/watch?v=bcuaM1dONmM

Link to comment
Share on other sites

Ти вярно ли я написа тази глупост...тия американци от 300 години са във война, толкова пагобни са за човечеството заради техните амбиции да са тотален хегемон на плантета и ми викаш, че вървят напред....

Ходи се прегледай!

 

U.S. Navy's new $13B aircraft carrier can't fight

А викаш другите проповядват мир. Не нахлуват в чужди държави многократно, не започват световна война, не анексират и т.н.

 

Той тепърва след 3 години влиза във въоръжение. Ама кой да чете.

Link to comment
Share on other sites

Най-модерният американски самолетоносач „Джералд Форд“, ще влезе в строя на американските военноморски сили до края на този месец, предадоха световните агенции.

 

Тъй де, кой да чете...

Link to comment
Share on other sites

Като гледам какво си публикувал ти, май и тоя месец няма да е, ама всъщност какво точно значение има това? Изтряскани ли са пак луди пари? Да. Че строят и още, не е само тоя. 

Link to comment
Share on other sites

Ще цитирам на български, че не разбирам руски:

 

Виж ся... Кажи на тати да ти сипе едно от неговото и да ти припомни туй-онуй... :)

Link to comment
Share on other sites

90 трупа в гардероба на семейство Клинтън

 

http://bultimes.com/90-trupa-v-garderoba-na-semejstvo-klintan/

 

Малко са, има един сайт дедикетнат за всички мистериозно убити хора, свързани с клинтънови по един или друг начин. Всяко едно убийство е прикрепено с доста факти, там броя е трицифрен. Ще намеря сайта по-късно, че съм на телефона.

Link to comment
Share on other sites

Виж ся... Кажи на тати да ти сипе едно от неговото и да ти припомни туй-онуй... :)

Предпочитам сам да мисля, а не други да ми казват как да разсъждавам. Имам си глава на раменето и то доста малък съм свикнал да съм самостоятелен. 

 

Баш пък бултаймс да цитирате... Още малко и неновините очаквам... Не че защитавам Килъри, просто източника е смрадлив.

То да е само този сайт. Да не ги изброявам сега, че на някои хора ще им секнат 99% от източниците на "информация".

Link to comment
Share on other sites

90 трупа в гардероба на семейство Клинтън

А стига бе, само 90? Много пропуски има в това разследване.

 

:bowdown: :bowdown: :bowdown:

 

Ако знаеш каква хубава работа ми свърши с тоя линк, понеже и аз имам една моя статия там, а съм си загубил някъде книжния брой за архива. ;)

Твоите статии не изгоряха ли при големия пожар в Александрийската библиотека? :lol:

 

Link to comment
Share on other sites

Предпочитам сам да мисля, а не други да ми казват как да разсъждавам. Имам си глава на раменето и то доста малък съм свикнал да съм самостоятелен. 

 

 

Ъхъм..., да, бе..

На теб оставям, ъъ..., самостоятелно да избереш към кои да се самопричислиш, къмто фобите или къмто филите.

Само да вметна, че от както преди столетия сме започнали да филстваме и фобстваме, тази държава върви само на долу. Ако не сгряваш за какво ти хортувам, погледни бившите соц държави, които не филстват и фобстват къде са сега ;)

  А, да... Да те питам, кво те топли тебе, тоест, с какво подобрява битието ти факта, че американците са сътворили подобна машина, която само ще им помогне  още по-активно и качествено да изнасят демокрация? Щото ако си мислиш, че единствената цел на това нещо е да се дуят перки пред руснаците..., грешиш. Единственият гарант за запазването някакъв... що годе... трудно ми е да го нарека мир, ама да речем, че е такъв... е ядреният арсенал с който разполагат и едните и другите. Целта на подобните му корабчета и т.н.  е да се тероризират враговете на..., оле майко, Американския начин на живот и бла-бла-бла, които само по някаква случайност обитават територии на хиляди километри от северна америка и които по още по голяма случайност или притежават определени ресурси, или могат да послужат като лост за повишаване на напрежението в близкия изток и Европа.

Що като имат подобни технологии не се изрепчат на Северна Корея, която е един истински цирей на лицето на тази планета, а и откровено и чистосърдечно си им е враг? Да ти кажа ли що или сам ще се сетиш?

 

П.п. И още нещо да те питам... Я ми кажи, след като винаги американците са се пляскали по гъза, че разполагат с егати и кътинг еджа военните технологии, до момента нямат нито една самостоятелно водена война (изключая тази с Мексико) в която тотално да не са се осрали, омазали и изнесли с подвити опашки, обявявайки, че са постигнали блестяща победа? Или може би целта винаги е била мааалко по-различна от тази, да се разгроми т.н. враг и да се омиротвори?

Не, че се опитвам да ти казвам как да мислиш, просто ти давам едни теми за размисъл, пък ти ако искаш....

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

която само ще им помогне още по-активно и качествено да изнасят демокрация?

 

За тебе знаех, че правилно ще разбереш тая новина...

 

И още нещо покрай цялата работа. Този подвижен коптор, като всички други коптори от неговия вид по света има производителност НУЛА, т.е. е поредната яма за пари. Чии пари? Ами нашите, разбира се, балъци с балъците - не на американците (щото те нямат) а световни пари. Междувременно американските боклуци ще са подсигурени да продължават да печатат хартиШки без покритие, тъпаците дето се радват и подскачат никога няма да знаят колко дрона минават над главите им и т.н и т.н. Докато гръмне следващия балон, докато се запали следващата черга и прочее.  

 

P.S. Дано ся с тия хипертехнологии поне спрат да уцелват своите и цивилните болници... 

Link to comment
Share on other sites

Русоробите-патрЕоти, тази любопитна новина защо я пропуснахте?
 

Руска телевизия: Альоша си свърши работата, сега е наш ред да помогнем


Заключителните думи са: "Има и друга България и все още това е по-голямата ѝ част. Това е мнозинството, на което по всички европейски демократични канони трябва да принадлежи властта. Именно за тази демокрация е воювал Альоша. Той честно си е свършил работата. Сега е наш ред – да помогнем на тези, които действително се смятат за наши братя, а не опитват да се харесат на онези, които вече са сменили братята си."


Та тия северноазиатски мераци за "демократизиране", опа, забравих, че това се наричаше "освобождение", не ви притесняват нещо, а?

Link to comment
Share on other sites

 

И аз това се опитвам да обясня от сумати време, но всеки път като оплюя американците и ставам русофил, въпреки че казвам, че и те са подобни утайки! Много успешно са промити мозъците на масата от хора за жалост и много малко осъзнават това което казваш! Точно заради това "фили" и "фоби" и поставянето на националния интерес на заден план сме постоянно в киреча...

Link to comment
Share on other sites

Русоробите-патрЕоти

Защо човек милеещ за родината си трябва да бъде иронизиран с патрЕот??? Или тва е нЕква нова мода, която аз простия родолюбец не схващам?

Edited by charmock
Link to comment
Share on other sites

И аз това се опитвам да обясня от сумати време, но всеки път като оплюя американците и ставам русофил, въпреки че казвам, че и те са подобни утайки! Много успешно са промити мозъците на масата от хора за жалост и много малко осъзнават това което казваш! Точно заради това "фили" и "фоби" и поставянето на националния интерес на заден план сме постоянно в киреча...

Така е за жалост...

Само погледни тия двамата с червените сигнатури колко са черно-бели..., а съвсем не са глупави хора. Всички тук, дет сме кръстени русороби можем и имаме много какво да кажем и срещу Русия, но тия двамата ще си изплюят и карантиите преди да успеят да произнесат и една дума срещу щатите. Факт ;)

 

П.п. Мен пък всеки път като ме нарекат русофил... и пишката ми пораства с половин сант. Та няма да ми пука от това, че ми викат така, до момента в който жена ми не почне да протестира (щот, нали..., ще ми стане ОГРОМЕН по някое време). Тогава вече ще трябва да взимам мерки и да започна да се обяснявам, че не съм такъв :)

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

тия двамата ще си изплюят и карантиите преди да успеят да произнесат и една дума срещу щатите. Факт ;)

 

Доказано с години! И дори когато се покаже нещо очеизбождащо - или се подминава разговора или се заговорва за нещо друго...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...