Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ВЕрно ли ВЕ майна??? Путин е виновен и за изчезването на живота на Марс!

Е що, какво толкова те шокира? Щом може Сорос да е виновен за всички проблеми на Изток, що да не прикачат някоя и друга вина на Путлер за ставащото на Запад. С неговите камъни по неговата тиква.  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не бъди чак толкова нахален, че да искаш две - хем Гери, хем Никол? :lol:...аз като по-скромен бих се задоволил само с Никол Станкулова. :evil

Що ли се сещам за онази песничка за козела и младата върба :P

 

Преди време като бачках във видеотеките имаше една ама много слабичка и един приятел я бъзикаше, че като я гледа каква е такава слабичка и чак би го било страх да я пипне, а тя такава закачливо "аааа аз няма да се счупя, аз се огъвам"...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

http://gospodari.com/%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B8-%D0%B6%D1%83%D1%80%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8-%D0%BF%D0%BE%D1%82%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%BE%D1%85%D0%B0-%D1%81-%D0%BB%D0%B8%D0%BF%D1%81%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D1%87%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%87%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82-%D1%81%D0%BB%D0%B5%D0%B4-%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%B3%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%8F%D1%82%D0%B0-%D0%B2-%D1%85%D0%B8%D1%82%D1%80-video115709.html

Няма втори такива боклуци. Даже май надминават и тези от парламента.

И пак само Бивол-а ги разнищват. Май станаха почти единственото място на което може да се намери достоверна информация.

https://bivol.bg/stanko-burundi-georgius.html

Link to comment
Share on other sites

Катранен дим се изви и обгази Източен и Тракия! Отново запалиха гуми - Тия мангали грозни няма ли да изгорят и те вече живи  :angry1 Къде са институциите да се намесят, после защо бил мръсен въздуха в града... :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Къде са институциите да се намесят, после защо бил мръсен въздуха в града... :angry1 :angry1

 

...а после netrootbg ми се кара, защо съм бил запалил цигара и колко било вредно дори една цигара на ден...ама иначе се грижи за здравето ми де - даже каза на баща му да се жертва и да изпуши цял кашон, дето уж бяха за мене. :lol:

Link to comment
Share on other sites

...а после netrootbg ми се кара, защо съм бил запалил цигара и колко било вредно дори една цигара на ден...ама иначе се грижи за здравето ми де - даже каза на баща му да се жертва и да изпуши цял кашон, дето уж бяха за мене.  :lol:

 

Спирай тия цигари - интелигентен човек си, няма смисъл от тях :) Пушил съм и аз, знам какво е ;)

 

Българин е арестуваният за блъснатото момиче в метрото в Берлин - а сега де?! Като нищо да е от хилядите влезли през България с издадени фалшиви български документи (доколкото разбрах за около 1000 евро им издават пълен комплект - акт за раждане, лична карта, книжка, международен паспорт и си стават "българи")

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Спирай тия цигари - интелигентен човек си, няма смисъл от тях :) Пушил съм и аз, знам какво е ;)

 

Българин е арестуваният за блъснатото момиче в метрото в Берлин - а сега де?! Като нищо да е от хилядите влезли през България с издадени фалшиви български документи (доколкото разбрах за около 1000 евро им издават пълен комплект - акт за раждане, лична карта, книжка, международен паспорт и си стават "българи")

 

И заглавието пак е невярно!!! Защо са арестували някой, който просто е бил на местопрестъплението? Защото седи безучастен? Че то това ако го имаше в БГ, половината държава щеше да е в затвора!

Link to comment
Share on other sites

И заглавието пак е невярно!!! Защо са арестували някой, който просто е бил на местопрестъплението? Защото седи безучастен? Че то това ако го имаше в БГ, половината държава щеше да е в затвора!

Ами по принцип, имат право да те арестуват за каквото си решат! Могат да те разпитат и да те пуснат най-много след 24 часа, ако не ти повдигнат обвинение.

Link to comment
Share on other sites

14 месеца без инфлация

Могат да те задържат, а не да те арестуват.

Да те задържат и арестуват е едно и също, просто могат да те пуснат след като те разпитат или могат да те държат до 24 часа там без да ти повдигат обвинение, дори само да се скараш с тях (вярвай ми пробвал съм :) )

Link to comment
Share on other sites

HOLY FUCKIN SHIT!!!  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:

 

Тоя свят определено отива в киреча... 

 

Това не е нищо ново. Печатната медия загива, затова хората са пуснали събскрибшъни.

Чак пък в "киреча" да отива света заради това ...

Link to comment
Share on other sites

:wtf:  Ко???  :wtf:

От линка ти не се отваря статията и иска платен събскрибщън. Woox-e копирай заглавието, постави го в Гугъл и от там ще ти я отвори :)

Link to comment
Share on other sites

:wtf:  Ко???  :wtf:

 

Проверявай си линковете.

 

От линка ти не се отваря статията и иска платен събскрибщън. Woox-e копирай заглавието, постави го в Гугъл и от там ще ти я отвори :)

 

Мерси, не ми е чак толкова интересно. :)

Link to comment
Share on other sites

Линкът е от ФБ и нищо не ми е искал, така че няма логика да го "проверявам". Което е интересно обаче - сега ми иска, т.е. FT явно имат някакъв много интересен режим на гледане... В момента ТУК отново виждам статията, но за всеки случай съкратена версия има и ТУК

Link to comment
Share on other sites

 

И четиримата мъже, участвали в гаврата, са от България

 

Нападателят на жената в метрото в Берлин е българин, потвърдиха официално от прокуратурата. Мъжът, който изневиделица рита жената в гръб по стъпалата на метро в квартала „Нойкьолн“, се е укрил в България и в момента германските власти подготвят иск до българските си колеги за екстрадирането му в Берлин. Според информация на „Берлинер цайтунг“ пък четиримата нападатели са роднини.

Link to comment
Share on other sites

И четиримата мъже, участвали в гаврата, са от България

 

Нападателят на жената в метрото в Берлин е българин, потвърдиха официално от прокуратурата. Мъжът, който изневиделица рита жената в гръб по стъпалата на метро в квартала „Нойкьолн“, се е укрил в България и в момента германските власти подготвят иск до българските си колеги за екстрадирането му в Берлин. Според информация на „Берлинер цайтунг“ пък четиримата нападатели са роднини.

Ами нищо чудно всичките да са такива каквито казах - бежанци с фалшиви български документи (каквито произвеждаме хиляди), че аз тук такива случаи на безцелно нападение над жени не се сещам - ако има е с цел грабеж или изнасилване, а не просто да и забие шут по стълбите...

Link to comment
Share on other sites

За мен няма никакво значение националността и произхода на такива. Тоя дето срита жената в гръб по стълбите без тя изобщо да го очаква, трябва да го вкарат зад решетките и да му скъсат гъза - в пряк и преносен смисъл.

Link to comment
Share on other sites

Ами нищо чудно всичките да са такива каквито казах - бежанци с фалшиви български документи (каквито произвеждаме хиляди), че аз тук такива случаи на безцелно нападение над жени не се сещам - ако има е с цел грабеж или изнасилване, а не просто да и забие шут по стълбите...

 

За съжаление се оказа, че не са бежанци. Натурални варненски мангали са, с български паспорти. Сутринта по НОВА даваха репортаж от Максуда с родителите на единия: прости въшливи цигани.

Link to comment
Share on other sites

Ммм дааа...на линка  е и видеото от Нова ТВ....и после що като ходиш в чужбина и кажеш, че си от България, в първия момент те гледат някак особено...тъй де...може и ти да си от "Максуда"...

Парадоксът ще е ако накрая не се окаже българин/циганин, но вече всички ще са запомнили, че нападателят е бил от България. ;)

 

 

Ритащият в метрото е Светослав Стойков, от ромския квартал във Варна

 

...Според NOVA 26-годишният мъж е с богато криминално минало. Нападателят от метрото многократно е залавян и съден за кражби, грабежи и хулигански прояви....

Link to comment
Share on other sites

15439765_10209824200616249_8223537970018

 

 

На вниманието на клетата журналистика. Това е проф. Вилиян Платиканов, светило в медицината. Изписаното "собствено" име всъщност е съкращение от „Клиника по анестезиология и интензивно лечение”. НЕПРАВИЛНО ПРЕПИСАНАТА "фамилия" е съкращение от "Катедра по анестезиология, спешна, интензивна и морска медицина". Понякога не е достатъчно да препишеш табелата. Трябва и да мислиш.

 

 

iLxwRXs.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...