Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ами що да не се влюбват - той го кара по патриотична линия...ще строи стена към Мексико заради емигрантите...ще извади САЩ от търговското споразумение и ще предоговаря условията в неин интерес и изобщо се е наканил да издигне страната си икономически и в интерес единствено на американците, като в това число не влизат "външните".

Link to comment
Share on other sites

Ето едно клипче за "затоплистите" да се пообразоват малко. Човека специално говори много бавно, че да го разберат и малките деца

 

 

А пък сега Тръмп като им врътне кранчето да видиш още колко от алармистите ще престанат да крещят "иде края на светаааа"

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Ето едно клипче за "затоплистите" да се пообразоват малко. Човека специално говори много бавно, че да го разберат и малките деца

 

 

А пък сега Тръмп като им врътне кранчето да видиш още колко от алармистите ще престанат да крещят "иде края на светаааа"

Дедо, кажи честно...според теб това е кьорфишек, така ли?

Link to comment
Share on other sites

Обама беше ЗА (като всички либерали от демократическата партия и защото е много модерно) и съответно даваше пари. Тръмп сега ще врътне това кранче. След първоначалната истерия в стил "вие сте кръгли идиоти, всички ще умрем" (разбирай - "ние ще умрем от глад, щото няма кой вече да ни дава париииии") ще видим "консенсуса" в науката какъв ще бъде и какво ще смятат за глобалното затопляне "мнозинството учени". Все пак и Баба Меркел дава пари на алармистите, та няма съвсем да умрат от глад.

 

Но пък французойката като застане начело на франция и французите направят и те един Фрекзит - тогава да видиш какъв ще е цирка.

 

За съжаление стигне ли се до това, ние ще сме пак на страната на Германия (и с новия президент И на Русия)... някой да му напомня на нещо тази ситуация?

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Снощи видяхте ли в Господарите какъв модерен Общински съвет имаме и какво се върши по време на "работа"? 

 

======================

Тъй като директно ми се доповръща, ТОВА и ТОВА не мога да ги гледам... Само един цитат от ФБ:
 

Възмущавахме се от убиеца, сега от потърпевшата... Не'ам думи и нерви просто

Link to comment
Share on other sites

Това като го прочетох вчера, наистина ми се доповръща. Тази или е на силни, ама много силни илачи, или толкова е "обичала" мъжа си, че... Направо е гадно, честно!

Link to comment
Share on other sites

Всъщност е майка в абсолютна безизходица (до колкото разбирам). И боклук старши се възползва от този факт за да си прави зловонен пиар.

Link to comment
Share on other sites

Каква безизходица бе, Галицин... Поне дасе беше облекла както му е реда в черно - вдвица стана оня ден. Кви ся тия пухчета!?!?! И какво беше това нещо с тия публични срещи и панаири? Че нормален човек моменталически ще заведе граждански иск за поне няколко стотин хиляди лева. И ще го спечели. С какъв акъл ще се ухажваш с тия хора, ако и да са най-добрите и съвестни на света???  

Link to comment
Share on other sites

Няма как да знаем какви са им били отношенията с вече починалия й мъж, но Галицин е прав. Както и да го гледаме случая, сега тя ще има много повече пари, отколкото е имала преди и ще може спокойно да си гледа децата. На всичкото отгоре не само, че сега на ръка е взела някаква сума, с която да си покрие текущите разходи, но и след това ще прибере доста голяма сума (било отсъдена от съда или пак на ръка от бащата на оня...то и в двата случая пак баща му ги дава де...) и освен това отново бащата на оня й бил обещал, че ще се погрижи за образованието и всичко останало на децата й докато пораснат. Що в този случай да не казва, че оня не бил убиец, щото не бил взел пистолет умишлено да убива...а това, че преди това е ударил 2-3 чаши и после е дал пълна газ на мощното ауди, то това не се брои за умишлено предизвикано убийство. :ninja:

 

Всъщност сега като се замисля за последните 25 години историята познава доста подобни случаи - някой с много пари блъска друг или други и ги убива/осакатява. После почти винаги излиза срещу средна до голяма гаранция и много от тия на делото минават по най-тънката лайстна, понеже тогава се оказва, че не са карали със 150, а със 70, че не са пили 3 чаши уиски, а 1 чаша бира, че всъщност са направили катастрофата, защото им се е спукала гума и за късмет - точно тогава свидетелите се отказват от предварителните си показания и так далее както казват руснаците. Проблемът е, че с времето много от тези, за които става дума свикват с положението и изнагляват, като не дават почти никакви пари на жертвите си и именно заради множество такива случаи на хората им писна и се изнервираха, когато този отново го пуснаха бързо-бързо срещу 15 бона - сума, която някои хора даже не са виждали накуп. Сега...тия може и да са готини хора, да съжаляват наистина и да си покрият с лихвите станалото, но убитите са си убити, а и както казах хората вече не вярват много на подобни бъдещи ситуации, понеже тоя филм вече са го гледали много пъти.

Link to comment
Share on other sites

 

Дай да ходим някъде да си основаваме държава някъде. Май мненията ни съвпадат по много и важни неща.

Интересно как никой не споменава колко пъти планетата е преминала през цикли на затопляне и охлаждане. Даже последният ледников период "приключва" преди около 20 000 години. От гледна точка на климата и планетата, това е никакъв период. От човешка гледна точка е огромен. Замърсяването вече е съвсем друго нещо. Иначе от високата концетрация на CO2 има и доста положителни ефекти. Разстенията се развиват по - добре. В последните години се добиват и рекордни количества пшеница.

 

http://dnes.dir.bg/news/harmanli-bunt-bezhanskiat-natisk-24574261?nt=4

 

Нямам думи за този новина. Решение има и вероятно ще го приложат. Въпросът е да няма много журналисти или да ги държат по - далече за няколко часа.

Link to comment
Share on other sites

Една много добра статия. Авторът е доста спорна личност. Като цяло не ми харесва, но всяка една дума в тази статия е правилна:

 

http://glasove.com/categories/na-fokus/news/bojko-borisov-na-ryba-na-nervna-kriza

Link to comment
Share on other sites

"Тяхната трагедия е много по-голяма от нашата. Баща му ми даде на ръка една стартова сума, с която да си покрия насъщните нужди. Обеща ми и добре платена работа. За мен те са едни добри хора, едни достойни хора"

 

Тая определено не го е обичала загиналия.Със смърта си поне си спести болезнения момент да разбере,че няма любов между тях.

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Глобалното затопляне идва с пълна пара

 

http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-3966512/Winter-really-coming-Siberian-snow-theory-predicts-early-brutal-cold-season-US.html

 

 

Дай да ходим някъде да си основаваме държава някъде. Май мненията ни съвпадат по много и важни неща.

Интересно как никой не споменава колко пъти планетата е преминала през цикли на затопляне и охлаждане. Даже последният ледников период "приключва" преди около 20 000 години. От гледна точка на климата и планетата, това е никакъв период. От човешка гледна точка е огромен. Замърсяването вече е съвсем друго нещо. Иначе от високата концетрация на CO2 има и доста положителни ефекти. Разстенията се развиват по - добре. В последните години се добиват и рекордни количества пшеница.

Е как никой. Дори по-умерените в този спор го бяха споменали това за циклите и връзката със слънчевата активност (примерно).

 

За замърсяването наистина е отделна тема и за това съм по-върл противник на и твърдите горива и на дизеловите автомобили особено в градовете, но причините са коренно различни и хич не ме кефи идеята да се въвеждат безумни данъци. В това отношение въпроса е до искания на обществото за да се държат въпросните мизерии по-далече от гъстонаселените зони. Отделно за озеленяването в градовете има много какво да се иска. Мен ако ме остави някой в цялата централна градска част ще срина половината сгради и ще засадя дървета на тяхно място. Ей тъй през 1 бутам всички постройки и правя градинки.

 

За основаването на държава - не е необходимо - за момента швейцария мисля, че е правилното място. Малко не ми достигат няколко милиона обаче. Но работя по въпроса :)

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

 

"Тяхната трагедия е много по-голяма от нашата. Баща му ми даде на ръка една стартова сума, с която да си покрия насъщните нужди. Обеща ми и добре платена работа. За мен те са едни добри хора, едни достойни хора"

Тази пачавра толкова ли не се усеща, че само след няколко месеца като се позабрави случката ще и затворят кранчето, а онова късокосо леке отново ще гази по улиците?

Link to comment
Share on other sites

http://www.dnes.bg/stranata/2016/11/25/pravozashtitnichka-strada-policiiata-gi-bi-bezrazborno-18.323484 Тези хора трябва да ги пуснат посредата на бунта, а не да коментират докато стоят на топло. Ама все пак медии... Търси се интрига...

Link to comment
Share on other sites

Такива верно трябва да ги пускат да ги порят и в ушите рязаните... 

 

Мен ми е интересно обаче - какво значи би ги безразборно? Как трябваше да ги бие по-точно полицията (която май никого не наби) - да ги строи по височина или по образователен ценз може би? Какъв критерий на ред да имаме при хаотично меле? Много ме тормози този въпрос... 

 

Бойко щял да ги кара със самолет в Афганистан... Цирк!!!

 

==================================================

 

15193465_10154082759153715_5376967362485

Link to comment
Share on other sites

 

Днес рожден ден чества 117-годишната Ема Морано, която е последният жив човек на света, който е роден през XIX в.

 

Нейната рождена дата е 29 ноември 1899 г.

 

Ема Морано споделя, че яде по две яйца на ден, както и бисквити. „Не ям по много, защото нямам зъби", признава столетницата в интервю миналия месец.

В дома й във Вербания на Лаго Маджоре, Северна Италия, може да се види сертификатът й от „Гинес“ за най-стария жив човек на планетата. Тя споделя, че много хора от различни страни идват да я видят. Не е сигурна, че на рождения си ден ще яде торта, тъй като последния път, когато това се е случило, не се е почувствала добре.

Ема Морано живее изолирано. Тя напуска съпруга си грубиян през 1938 година, малко след като умира единственият им син. Оттогава живее сама. Работила е във фабрика за чували. От 20 години живее в малък двустаен апартамент. От една година вече е на легло, като има жена, която се грижи за нея.

Макар и да е с бистър ум, възрастта си е казала думата. Тя е глуха и говори трудно. Не вижда добре и не може да гледа телевизия, затова прекарва повечето си време в сън. Очаква на днешния си рожден ден да й гостуват някои роднини, както и журналисти и кметът на Вербания Силвия Марчонини. В града ще има концерт в чест на „жената, която е видяла три столетия“, както е името на романизираната й биография.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...