Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

Абе то зимна гума е ясно какво е, защото си пише на нея, че е зимна ; въпросът е какво става ако някой кара с всесезонни например, които не са нито летни, нито зимни...А иначе вместо да гадаем има или няма сняг след като е минал снегорина и дали пък не е навалял междувременно след като сме тръгнали на път, по-добре да го бяха направили от едикой си до едикой си месец, без значение, че в някои региони на страната "практически не падало сняг". В случая даже не е важно пада или не пада сняг, а това, че през тези месеци все има време когато температурите са достатъчно ниски, че да втвърдят каучука на лятната гума.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

С това не съм съгласен, щото това какво е написал китаеца нищо не значи. Да не говорим, че стара зимна гума не става за нищо, камо ли пък за зимата. А това с леда пък е тотален абсурд.

 

ПП Мисля, че няма официална маркировка за "зима" или "сняг" (освен M+S, което е неприложимо за леки коли).

Edited by JDFU
Link to comment
Share on other sites

...

ПП Мисля, че няма официална маркировка за "зима" или "сняг" (освен M+S, което е неприложимо за леки коли).

 

Що М+S да не е приложимо за леки автомобили? Доколкото знам снежинката е индикацията за сняг.

 

Les-Schwab-winter-tires-H.jpg

Link to comment
Share on other sites

Той говореше за китайските гуми - че не е сигурен как са произведени и какво влагат китайците в тия букви и символи. Според мен обаче ако трябва да се съобразяваме с всяка една възможна ситуация кой какви гуми си е купил и откъде...и дали е минал преди малко снегоринът или не - няма да може да се оформи и един единствен закон. То вярно, че ситуациите в живота с многобройни и няма как да бъдат обхванати всичките, но именно затова се прави едно средно обобщено правило, което обхваща големия процент от случаите и се спазва от всички, дори и от тези, които излизат по една или друга причина от това правило..

Link to comment
Share on other sites

Я вземи по-добре да станеш един депутат и да предложиш твоя версия кога с какво трябва да се кара. :evil

Първата ми работа ще е да забраня на хората да карат по обществени пътища! Само машини. :)

 

Що М+S да не е приложимо за леки автомобили? Доколкото знам снежинката е индикацията за сняг.

..

M+S е по-скоро идентификация на грайфера и тези гуми са основно за високо-проходими автомобили. Има я на доста "всесезонни" също (те нали уж са изключени от закона). Планината я има в няколко форми, което ме кара да смятам, че това не е сертификационен, а маркетинг символ.

Link to comment
Share on other sites

Остави планината, става дума за снежинката - тя е най-достоверна. Освен това няма как да забраниш това, дето ти се иска, защото опозицията веднага ще те прецака, така че само може да го предложиш...и между другото да изясниш откъде ще дойдат финансите за грандиозното ти начинание. :)

Link to comment
Share on other sites

Първата ми работа ще е да забраня на хората да карат по обществени пътища! Само машини. :)

 

M+S е по-скоро идентификация на грайфера и тези гуми са основно за високо-проходими автомобили. Има я на доста "всесезонни" също (те нали уж са изключени от закона). Планината я има в няколко форми, което ме кара да смятам, че това не е сертификационен, а маркетинг символ.

Бъркаш се. M+S е маркировка на зимна и всесезонна гума. Ако има снежинк е зимна, ако няма е всесезонна.
Link to comment
Share on other sites

Нека всеки, който има Кеворк за нещо повече от жалка мижитурка прочете следните редове:
https://bivol.bg/%D0%B4%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D1%81%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D0%B5%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%BA-%D0%BA%D0%B5%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%BA%D1%8F%D0%BD.html

Link to comment
Share on other sites

Нека всеки, който има Кеворк за нещо повече от жалка мижитурка прочете следните редове:

https://bivol.bg/%D0%B4%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D1%81%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D0%B5%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%BA-%D0%BA%D0%B5%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%BA%D1%8F%D0%BD.html

На агент Димитър никога не съм вярвал. Само един виден гербераст тук му се радва на глупостите. Не съм прочел статията все още. На Бивол се абонирах всеки месец да ги финансирам :).

Link to comment
Share on other sites

Нека всеки, който има Кеворк за нещо повече от жалка мижитурка прочете следните редове:

https://bivol.bg/%D0%B4%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D1%81%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D0%B5%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%BA-%D0%BA%D0%B5%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%BA%D1%8F%D0%BD.html

Е,и,какво от това?!

Днес доносите и подобно събиране на информация макар и без анализ като тоя от материала по-горе е обичайна практика и на ниските нива.В службата чрез отдел "Човешки ресурси" официално и по определени методики що се касае до работата та до входа на блока на битово ниво,където пенсиите и тези без работа се отдават на злобно клюкарене.Навсякъде,където съм работил има видеонаблюдение на конкретно работно място-върха на простотията "мениджърска" беше купуването на голям LCD телевизор в помещението,където се събираха началниците-хора без някакви изявени способности.Та идеята им беше да следят какво става навсякъде и какво правят нископлатените им служители.И навсякъде,където съм бачкал е имало поне един,който споделя какво правят колегите му в замяна на възлагане на по-малко работа.

Та Кеворкян и да ги писал тези неща преди много,много години това не лишава днешните му изяви от достоверност и точна констатация.

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Е,и,какво от това?!

Днес доносите и подобно събиране на информация макар и без анализ като тоя от материала по-горе е обичайна практика и на ниските нива.В службата чрез отдел "Човешки ресурси" официално и по определени методики що се касае до работата та до входа на блока на битово ниво,където пенсиите и тези без работа се отдават на злобно клюкарене.Навсякъде,където съм работил има видеонаблюдение на конкретно работно място-върха на простотията "мениджърска" беше купуването на голям LCD телевизор в помещението,където се събираха началниците-хора без някакви изявени способности.Та идеята им беше да следят какво става навсякъде и какво правят нископлатените им служители.И навсякъде,където съм бачкал е имало поне един,който споделя какво правят колегите му в замяна на възлагане на по-малко работа.

Та Кеворкян и да ги писал тези неща преди много,много години това не лишава днешните му изяви от достоверност и точна констатация.

Къде си бачкал ти бе, човек!?!

Link to comment
Share on other sites

В големите печатници на Пловдив преди да намеря и заслужа сегашната си позиция в свястна фирма :))

И мнението ми по-горе се базира също и на немалкото срещи с представители от "Човешки ресурси" на всякакви компании та ги знам какво представляват и без да съм имал един работен ден.Само не си прави някакви грешни изводи. :laughing:

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Аз лично ще изчакам да видя какво ще каже самият Кеворк по въпроса. Попрочетох малко от тия доноси и от това, което виждам или той изцяло се е променил, или тия неща не са писани от него. Това не е неговия начин на писане и изразяване като цяло.

 

А чедата на ДС да сочат пръст към някого, че бил в ДС е меко казано смехория. И да финансират и Биволъ - СМЕХ. Може би трябва да им се подскаже да си проверяват спонсорите на тия хора...  

Link to comment
Share on other sites

А чедата на ДС да сочат пръст към някого, че бил в ДС е меко казано смехория. И да финансират и Биволъ - СМЕХ. Може би трябва да им се подскаже да си проверяват спонсорите на тия хора...  

Това явно е насочено към мен. Нещо си в огромно заблуждение. Нямам дори и роднина който да е бил свързан с ДС, да не говорим пък за семейството. И да плащам си всеки месец на Бивол-а. Ако искаш и ти можеш да го направиш:

https://shop.bivol.bg/bivol-tax

Герберастите обаче не го правят!

Link to comment
Share on other sites

Относно ДС. Ще ви припомня един цитат на Т.Колев, по повод подобни обвинения - "Нямаше човек, на който ДС да е казала "Ела" и той да не е отишъл". Толкова. Вие си се обяснявайте тука в любов.

Link to comment
Share on other sites

Това явно е насочено към мен. Нещо си в огромно заблуждение. Нямам дори и роднина който да е бил свързан с ДС, да не говорим пък за семейството. И да плащам си всеки месец на Бивол-а. Ако искаш и ти можеш да го направиш:

https://shop.bivol.bg/bivol-tax

Герберастите обаче не го правят!

Някой явно не може да прежали горчивата истина за любимеца си - агент-доносник Димитър, затова го подкарва с тактиката "всички са маскари". :lol:

Link to comment
Share on other sites

Това нарочно исках някой друг да го постне...  :grin:

 

================================================

 

 

Големият бариерен риф беше обявен за мъртъв от учените след 25 милиона години съществуване, с което беше сложен край на цветния живот на най-голямата единична структура от живи организми в света, пише New York Post.

 

 

А това няма дори да започвам да го коментирам, защото има шанс да избухна с тонове псувни. Да не бях отварял линка...

 

================================================

 

Междувременно поредния мащабен ГРАБЕЖ с възможно най-евтините номера и трикове, наглост до безкрай и разбира се - държавно безхаберие. 

Link to comment
Share on other sites

Това нарочно исках някой друг да го постне...  :grin:

Това се оказа hoax. Макар и да присъства, т.нар. bleaching ефект, Големият коралов риф изобщо не е умрял и некролозите за неговата кончина са точно преднамерена и изопачена измама. Не, че не трябва да опазваме природата и океаните в случая, но подобни нямащи нищо общо с науката сензации са меко казано простотии.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...