Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Либерална логика 101: "За какво са ми оръжия на мен - за целта си има полиция да ме пази"

И продължението: "Мрън, ама полицията нищо не прави и е неспособна да озапти подобни"

 

Ха наздраве!

Link to comment
Share on other sites

Либерална логика 101: "За какво са ми оръжия на мен - за целта си има полиция да ме пази"

И продължението: "Мрън, ама полицията нищо не прави и е неспособна да озапти подобни"

 

Ха наздраве!

 

И какво? Ако беше ти, щеше да идеш да стреляш ли? Нали циганите и те щяха да имат оръжие при това положение и щяха да те надупчат целия още преди да си изкарал твоето? Ти май не осъзнаваш, че сега има някаква вероятност престъпника да има оръжие. Ако оръжието се раздава легално, няма да е вероятност, а ще е 100% сигурно. И тъй като е престъпник, ще мисли много по-кратко време от теб, дали е морално и изобщо нужно да посяга към него.

Link to comment
Share on other sites

А защо пък циганин или циганите трябва да получават оръжие?!Ще се прави оценка на искащия право да носи някакъв вид оръжие,а за тях от космоса се вижда,че не го заслужават.

Link to comment
Share on other sites

Защото, ако не си забелязал, в законите, които са с положителен характер сме равни. Не сме равни само в тия с отрицателен, като плащането на данъци и такси, и присъдите за криминално проявление. Пък и банда неграмотни цигани с оръжия са си доста сериозна бойна единица за този, на който му трябват, там, където му трябват.

Link to comment
Share on other sites

Защото, ако не си забелязал, в законите, които са с положителен характер сме равни. Не сме равни само в тия с отрицателен, като плащането на данъци и такси, и присъдите за криминално проявление. Пък и банда неграмотни цигани с оръжия са си доста сериозна бойна единица за този, на който му трябват, там, където му трябват.

Защото тия въшки няма какво да губят. Аз имам живот да губя, да речем. Той има Кон и кирпич, гнидата долна. Ще влезе в затвора, ще излезе и все тая. Ама ти ако влезеш дори за 6 месеца и освен ако не си рапър... На виждам как това е предимство.

Link to comment
Share on other sites

Чефо, понеже имаш наблюдения от първа ръка, би ли споделил кои от твоя гледна точка са по-гадни - черните или латиноамериканците? ;)

 

П.П. Визирам низшата прослойка в гетата.

Link to comment
Share on other sites

Чефо, понеже имаш наблюдения от първа ръка, би ли споделил кои от твоя гледна точка са по-гадни - черните или латиноамериканците? ;)

 

П.П. Визирам низшата прослойка в гетата.

В гетарскста част... Не правя разлика. И двете прослойки ще те сложат с дупка в главата за нищо. Но черните гниди са едни гърди напред. Латиносите поне бачкат като мулета. Повече от нас дори.
Link to comment
Share on other sites

Абе и за мен Жана Бергендорф (примерно) понякога ми изглежда по-нелепо ама карай...а иначе тая ако я изправят до английската кралица - двете ще са си лика-прилика. :D

 

(Off/ Дедо, следобеда ще мина през вас, така че ми дай на ЛС разписанието си за деня...най-вече кога ще спиш.)

Link to comment
Share on other sites

Дедо,имаш едно специфично неразбиране за някои страни и неща от живота,ама ти си програмист така че ти е простено :laughing:

Ако искате малко повече подробности по тая "визия" ЕТО

П.С.Между другото Цачева пък какво е правила в тоя ден и момент тат така си е изтипосала на втората снимка?И какво ми прави този достолепен жест?!Много си е повярвала определено,че е някакъв авторитет.

И по ирония дамата от белгийска страна отдясно демонстрира как трябва да изглежда и какво да носи в случая един участник в събитие сато това.

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

П.С.Между другото Цачева пък какво е правила в тоя ден и момент тат така си е изтипосала на втората снимка?И какво ми прави този достолепен жест?!Много си е повярвала определено,че е някакъв авторитет.

И по ирония дамата от белгийска страна отдясно демонстрира как трябва да изглежда и какво да носи в случая един участник в събитие сато това.

phpdi6ijm_559x*.jpg

С Великия херцог Самуил Петканов

 

phpjljma1_559x*.jpg

И с още по-великия херцог Теодор Михайлов

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

П.С.Между другото Цачева пък какво е правила в тоя ден и момент тат така си е изтипосала на втората снимка?И какво ми прави този достолепен жест?!Много си е повярвала определено,че е някакъв авторитет.

 

По еднаквата поза (и не само) на посланичката ни - от километри се вижда фотошопирането. ;)

Link to comment
Share on other sites

Голяма драма - била се облекла в синьо, аууу какъв ужас. Кралицата и тя се е обличала подобно в един тон (поне аз не намирам особена разлика) ама нейното е стилно, а на нашенката - смешно. Статията "какво не й е наред" я прехвърлих - евтино заяждане в стил Албена Вулева и как според нея това е неприемливо (а тя видиш ли е направо последна инстанция).

Link to comment
Share on other sites

Не е важно палячовското костюмче - то си има напълно логично обяснение. Тази жена е фактуристката на пазарджишкия ДАП. Какво прави тя посланик ме интересува мен, а не защо се е облякла като идиот - това ми е ясно. 

Link to comment
Share on other sites

Вече стана практика умишлено да се подминават ТАКИВА новини. Раята трябва да е тъпа и да гледа някой Брадър или Ферма или простотии от рода, за да затъпява докрай, окончателно. Свикнахме с това и естествено си траем. Прескачат се спечелени медали от олимпиади по математика, физика, информатика, състезания по шахмат и прочее. Защото тия деца просто не са интересни... И не продават скапания кенефен вестник (тук визирам ВСИЧКИ български вестници до един без изключение - печата ги едно и също прасе). Добре че има интернет, та оттук оттам от разни сайтчета и блогове научаваме по нещо, че да се гордеем понякога с малкото ни останали таланти, незнайно как преборили се с поголовното и умишлено изтъпяване на малкото останала нация.

 

Интересно тези дни обаче е как ВСИЧКИ телевизии не обелват и дума за ЕЖЕДНЕВНИТЕ, ШОКИРАЩИ и ПОТРЕСАВАЩИ публикации на Биволъ относно ЯНЕВАГЕЙТ и други ПОДРОБНОСТИ. Никой, никъде, по никакъв начин дума не е казал - вие си правете изводите в каква държава живеем. Няма такава наглост и безочие! Не се е случвало по време на целия "преход". Дъното е ударено и подминато отдавна. Олигархията си прави точно и каквото си поиска и то без какъвто и да е страх от публичност. Просто такава няма. А стадото пасе ли пасе. 

Link to comment
Share on other sites

Теория на тоталната СВИНЩИНА. Да ти е%а и "реформаторите". Абсолютно същата шайка боклуци като останалите. Сега си представям как ще се оценят 2-та декара от "независим" оценител и отсега се обзалагам, че само и единствено Биволъ ще пишат нещо по въпроса. 

Link to comment
Share on other sites

Не, задължителен беше само минимумът на дълбочината на грайфера без да се фиксира вида на гумата. А то и една "дълбочина" бяха избрали за референтна стойност...по-добре да я бяха кръстили "плитчина"...

Link to comment
Share on other sites

И сега въпросите са - какво е "зимна" гума? кога "има" сняг? а "лед"? а като мине снегорина и пътя е на асфалт?

 

Изобщо поредната рушветчийска формулировка.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...