Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

46 minutes ago, Antares said:

Иначе това за умората - колкото и да го обясняваш - никой не те слуша и всеки ти гледа в портфейла.

Хеле пък ако го обясняваш на Мисир, дето знае и разбира от всичко. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, Antares said:


Не искам да те плаша, но не. Колкото повече навлизаш в работата и съответно колкото по-добър ставаш - толкова по-гадни и зачукани и закучени проекти ще получаваш. Отделно и очакванията към теб ще растат, сроковете ще стават все по-"тесни", като почнеш да ставаш машина - ще трябва да балансираш собствените си проекти с това да помагаш на новите, та... 

Иначе това за умората - колкото и да го обясняваш - никой не те слуша и всеки ти гледа в портфейла.

Аз съм съгласен с теб. Въртял съм се на бая курища (каране, пицарство, чертане, ръководене на обекти и сметки)... Всеки кор влиза до след мъдята особено когато правиш сметки за стотици хиляди долари всеки ден по цял ден. Всеки ден треперя и сънувам работа, че нещо в бързината съм изпуснал. Трагедия е... А работниците клок аут и дим да ги няма

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, DON_CHEFO said:

 


С две думи - най-лесната работа чуждата. Аз също съм работил к'во ли не - в китайски ресторант, кабели съм опъвал, каси със стока съм мъкнал по складове, компютърни сервизи... Всяка си има трудностите, ама на страничния наблюдател винаги твойта работа е най-лесната.

Link to comment
Share on other sites

Даже не точно чуждата, ами тази от която абсолютно нищо не вдяваш.

Например аз знам, че е трудна работата на автомонтьорите и водопроводчиците, щото съм пробвал сам да си правя някви неща. Отсреща обаче е "вие си ждрапате цял ден мъдите и ви засипват с пари". Класици, да не сте някви балами случайно, че още не сте се уредили да си ждрапате мъдите за луди пари? :lol:

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, earache said:

Даже не точно чуждата, ами тази от която абсолютно нищо не вдяваш.

Например аз знам, че е трудна работата на автомонтьорите и водопроводчиците, щото съм пробвал сам да си правя някви неща. Отсреща обаче е "вие си ждрапате цял ден мъдите и ви засипват с пари". Класици, да не сте някви балами случайно, че още не сте се уредили да си ждрапате мъдите за луди пари? :lol:

 

И аз много обичам да ми оценяват свършената работа по броя на кликовете с мишката и количеството на символите набрани с клавиатурата. :lol:

"- Ама ти кликна няколко пъти и после то само си тръгна. Що толкова скъпо?

- Ми ти що не кликна, бе? Нали сам каза, че съм третия или четвъртия, който си повикал и досега без резултат."

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, jozo said:

Аз да дам и моите 5 стинки по темата за "копченатисте". Наистина никога не е късно, ей на аз влезнах в тая сфера на 36 години, не щото ми е много кеф или програмирането е много яко, а за пари естествено. Бачках квалифицирана работа със заплата на охрана сигурно. Едно време съм си мислил, гледай ги тия "копечнатискачите" цял ден се моткат и после взимат пачките. Ся като излезна от офиса, съм все едно са ме налагали с тояги. Със земеделие, строитество и какво ли не съм се занимавал, толкова уморен не съм бил....  Хубави пари дават ама и натоварването е много, още повече за мен като съм "junior" и много от нещата трябва да ги уча в движение. Сигурно като навлезна в работата ще е по-леко, ама ся главата ми пуши. То това е сигурно щото съм изтървал времето, ама като толкова ми е бил акъла да се занимавам с друго. За момента обаче ми харесва, въпреки натоварването. Та вече не бих съдил, колко е "лесно" пък парите с кофа ти ги изкливат. Ако се сменят нещата, винаги мога да се върна на обратно, за момента обаче не виждам защо да го правя.


Жорка, не бъди като оня продухан мисир Билборда, батьовата - аз не знам някой някъде някога тук да е казвал, че е лесно и не е уморително. Надали има някой малоумен да си мисли подобно нещо. Съвсем в друг аcпект коментираме нещата. Ей го на - мисирите естествено не вдяват :rofl:
 

20 hours ago, Godfather said:

Хеле пък ако го обясняваш на Мисир, дето знае и разбира от всичко. :lol:


Имаше един лаф - сякаш устата, пардон - човката ти пада по стълбите.... ТОТАЛЕН мисир. 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:

Ей го на - мисирите естествено не вдяват


Добре де, обясни. Нали съм мислещ, може би има надежда да разбера :lol:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Antares said:

Добре де, обясни. Нали съм мислещ, може би има надежда да разбера :lol:

 

Да ти обясня какво по-точно? Мисля казах ясно каквото имам да казвам. Ако някой тук си въобразява, че му гледаме в портфейла или пък сме решили, че да си копченатискач е някаква песен, то да иде да се цапне в първия по-остър ръб... :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Тогава що на имаш за 2ра ръка ора дето не мое си избършем гъза само? 
 

да голям процент са такива ама тук пишещите мисля, че не са от тях. 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, kotora said:

Тогава що на имаш за 2ра ръка ора дето не мое си избършем гъза само? 
 

да голям процент са такива ама тук пишещите мисля, че не са от тях. 

 

То защото заетите в други сфери са занаятчии до един.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kotora said:

Тогава що на имаш за 2ра ръка ора дето не мое си избършем гъза само? 
 

да голям процент са такива ама тук пишещите мисля, че не са от тях. 


Едното няма връзка с другото, т.е. не прави никого "втора ръка ора", а един друг вид ора  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, RaptoR said:


Едното няма връзка с другото, т.е. не прави никого "втора ръка ора", а един друг вид ора  :laughing1:

Т.е ако не втора ръка хора, ще е хора с потребности… 

 

Наздраве, йегнето много добре се получи.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, DON_CHEFO said:

Как да си направя голи женски снимки с тия нови технологии, че онлифенса чака някой да киха кинти? :D


 Обръсваш си краката и качваш само снимки на крака. 

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, w00x said:

Знам, че е направено. Не казвам, че е невъзможно. Казвам, че не е толкова лесно.

Само да ми остане време - това е следвщато нещо, което ще изям с кориците. Някой чекиджия ще ми плати следващата ваканция... Минимум 

 

Другото ще е за тия идиоти дето гледат японските боклучави детски с бойци... Там ще има огромна чекиджийска аудитория в платежоспособна възраст :D

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, RaptoR said:

 

Пишата кожа!!!!:rofl:

За пиша кожа няма зрители иначе... Аз съм ебати боклука. Смятай колко мразим работа. Ако някъде някой може да обясни какво оначаво истинско свято чувство.... Това е моята омраза към всякакъв вид работа. Не смятам, че има друго човешко същество като мен на тоя свят. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...