Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

Аз това го разбрах. Ама пак не виждам смисъл. Като цяло е тъпо да се говори за другите хора. Споменах само, че няма да идваш и толкова. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ясно е това.

Според него обаче, мнението ви (на теб и на другите присъстващи на тази и други форумни срещи) за мен, ще ме докарат до самоубийство. Но не бих го направил, защото съм егоист. Пак според него.

Link to comment
Share on other sites

 

1 hour ago, kotora said:

Тури си resizer на телефона. Аз така качвам снимки. 

 

Относно боравенето с телефон, изключително мразя да слагам програмки, дето ще ги ползвам веднъж и после забравям, или още повече такива, които... правят същото, като един нормален web browser.

Link to comment
Share on other sites

Оставаха ми 25 минути до последната битка с огледалото. Толкова го бях играл, че сигурно съм го и сънувал :)

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mIRCata said:

Оставаха ми 25 минути до последната битка с огледалото. Толкова го бях играл, че сигурно съм го и сънувал :)


С огледалния образ ли имаш предвид? И там бяха такива нерви... 

Link to comment
Share on other sites

 Ще бъде едно "прекрасно" първенство. И като се замисли човек, че това се организира от организация с нестопанска цел - ФИФА и гледайки тая снимка, колко ли пара е строшена в нечии джобове..

IMG_20221006_205043_604.thumb.jpg.5d2ee62c9e618513476a309ea61d202c.jpg

Link to comment
Share on other sites

Все ми е на акъла, че особено английските фенове няма да близнат алкохол...

Ама все тая, който е трябвало е взел големите пачки от Катар за да им харижат първенството, че и да променят целия футболен календар на Европа....

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, vinyl_master said:

 Ще бъде едно "прекрасно" първенство. И като се замисли човек, че това се организира от организация с нестопанска цел - ФИФА и гледайки тая снимка, колко ли пара е строшена в нечии джобове..

Че то нали зарад' това отлетяха шефовете на ФИФА и ако не се лъжа и УЕФА. Ама парите са прибрани - първенството - факт. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...