Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

3 hours ago, RaptoR said:


Неволна грешка, естествено... Но пък пикантна се е получила.  :rofl:
Коя ли е сбърканата буква? 

Мисир, ти направо издъни фаянса, то тва същото като кемтрейлс-а бе. :Facepalm: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

47 minutes ago, w00x said:

Някой запознат с Resolve Systems като компания и работодател?

https://resolve.io

 

Търся отзиви за приятел.

Аз щях да ходя там на интервю. Ама получих друга оферта и не си направих труда :D 
За каква позиция кандидатства ? 

Американска компания е, което е ок. Повече не знам. Нямам познати в Linkedin, които да работят там. 

 

 

ОО аа Видене, да илядиш :) 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Виден, честит рожден ден и от мен. Жив и здрав, и по-малко нерви.

 

13 minutes ago, kotora said:

Аз щях да ходя там на интервю. Ама получих друга оферта и не си направих труда :D 
За каква позиция кандидатства ? 

Американска компания е, което е ок. Повече не знам. Нямам познати в Linkedin, които да работят там. 

 

 

Кой има рожден ден ? 

 

Director Technical Support.

Link to comment
Share on other sites

On 9/28/2022 at 1:14 PM, kotora said:

Аз ще идвам на 15ти в Пловдив, ако искаш да ти донеса. В метро няма ли такива работи ? 

Няма. Проверих днес в Метро и Кауфланд.

Благодаря за услугата, но ще ми трябва за другата седмица, така че ще поръчам онлайн.

 

PS. Видене, да илядиш. :beerchug

 

Link to comment
Share on other sites

То не знам дали съм много за тая тема, ама тея дни не само през главата ама и през ръцете ми само грозде минава. Гледам в другата тема, маркови питиета, аз съм фен на домашната ракия. Ето част от реколката, която върви на софийските пазари, остатъка влиза в бидоните. :grin:

spacer.png

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Гледката от новия ми офис. Не знам защо се напъваха толкова от фирмата за това чудо (сградата е чисто нова), като така или иначе продължаваме да си бачкаме от къщи. На покрива си има барбекю даже. Обаче и с тези лъскави условия не могат да ме накарат да се върна обратно в офис. :lol:

 

office6.jpg

office3.jpg

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Godfather said:

Гледката от новия ми офис. Не знам защо се напъваха толкова от фирмата за това чудо (сградата е чисто нова), като така или иначе продължаваме да си бачкаме от къщи. На покрива си има барбекю даже. Обаче и с тези лъскави условия не могат да ме накарат да се върна обратно в офис. :lol:

 

office6.jpg

office3.jpg

Могат и още как. Единствено ония с трите букви трябва да пусне едно писмо. Много се разглезихте всички нещо. 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, DON_CHEFO said:

Могат и още как. Единствено ония с трите букви трябва да пусне едно писмо. Много се разглезихте всички нещо. 


Ама направо изнагляха бе, Стефче! Безсрамници!

Link to comment
Share on other sites

Just now, w00x said:

Не.

Въпрос ти зададох по принцип. Ама то е по-лесно да сипеш квалификации, отколкото да водиш аргументирана дискусия. Поне за теб. На мен би ми станало скучно, а и го намирам за доста на ниво .... "IQ под стайната температура".


Ми SHUT THE FUCK UP тогава! Простичко е

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, w00x said:

Целия форум на това се надяваме, но ти не хващаш и продължаваш. Явно не е толкова просто.


Целият форум ако имаш представа за какво те има може и да се гръмнеш... Но си твърде нагъл егоист за такава достойна постъпка...

Link to comment
Share on other sites

Вземи пусни анкета, пък знае ли се?

Самоубийството е форма на егоизъм, не обратното.

Нищо де, още една чашка като удариш, ще ти дойде и това прозрение.

Link to comment
Share on other sites

Да пусна анкета?!?!?! Ми тя анкетата е всеки път на живо на масата!!! Упс - тебе никога те няма там... Гледай и така да си остане, че може да пропадне мохабета. 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...