Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

1 hour ago, w00x said:

Най-скучно пък ми е да седя на маса и да си лаладжийствам... Изтощаващо е дори.

Тия 29321 поста (в момента на писане) казват съвсем друго :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, Antares said:

Тия 29321 поста (в момента на писане) казват съвсем друго :lol:

Ся ще каже, че те постовете ги е правил докато е бил на бюро и писането не е като говоренето и че е работа :)

Link to comment
Share on other sites

Писането е между другото, докато стоенето на маса е ангажиращо. Понякога - и лицемерно. Съответно натоварващо. Мнозинството от хората се оплакват. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, earache said:

Падаш си ти, ама си баш:

Ти да нямаш к'вота за брой споделяния на т'ва меме :lol: Кажи колко ти плати Сорос!

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, earache said:

По-скоро имаше предвид, че не обича да бъде:

 

3adtng.jpg

Кой е тоя фен и защо са го нарочили така. 

По-добре алкохолик от колкото работохолик 

Link to comment
Share on other sites

On 10/15/2022 at 9:03 PM, earache said:

Падаш си ти, ама си баш:

 

3adtng.jpg


Интересно кой и какъв си ти, че да ми даваш оценки и какво по-точно представляваш ти самия, но да не почвам, че си имам важна работа... Още един повод за смях. 

 

On 10/15/2022 at 11:51 PM, DON_CHEFO said:

Кой е тоя фен и защо са го нарочили така. 

По-добре алкохолик от колкото работохолик 


Този, доколкото се разбра, е някакъв нищо неподозиращ сърбин... Главeн герой е в хиляди колажи. 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, kotora said:

С волан ли е това ? 

Да. Без волан тоя род игри/симулатори и като подарък не ти трябват. Играх (силно казано) няколко години кракната. Без възможност за мулти плеър и никъв шанс за дрифт. Купих волан. Първо цените бяха шок, че аз ги помня по 80 лева в БГ. Лошо ми стана. После 7.99 играта от стийм. Първа обиколка май беше 3 секунди разлика моментално.... После почнах да дрифтя всичко с гуми докато не стигнах до камион :D. С няколко часа на седмица обаче не става да си в някоя лига. 

 

On 10/16/2022 at 8:34 AM, RaptoR said:


Интересно кой и какъв си ти, че да ми даваш оценки и какво по-точно представляваш ти самия, но да не почвам, че си имам важна работа... Още един повод за смях. 

 


Този, доколкото се разбра, е някакъв нищо неподозиращ сърбин... Главeн герой е в хиляди колажи. 

А дали може да изкара някой лев от цялата тая работа 

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, DON_CHEFO said:

А дали може да изкара някой лев от цялата тая работа 


Едва ли, не е ясно дали знае какви му ги въртят из нашите фб групи тука... :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DON_CHEFO said:

Да. Без волан тоя род игри/симулатори и като подарък не ти трябват. Играх (силно казано) няколко години кракната. Без възможност за мулти плеър и никъв шанс за дрифт. Купих волан. Първо цените бяха шок, че аз ги помня по 80 лева в БГ. Лошо ми стана. После 7.99 играта от стийм. Първа обиколка май беше 3 секунди разлика моментално.... После почнах да дрифтя всичко с гуми докато не стигнах до камион :D. С няколко часа на седмица обаче не става да си в някоя лига. 

 

А дали може да изкара някой лев от цялата тая работа 

e Волан за 80лв е от най-евтините. Аз играя с G27 със стойка :) 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, kotora said:

e Волан за 80лв е от най-евтините. Аз играя с G27 със стойка :) 

Баче, я последно съм купувал волан 2003 или 2004та. Исках да се изтарикатя и да купя евтин G80 ли беше тая пародия на Лоджитек. На 5тата минута я върнах и взех Тръстмастър T300RS GT. Съжалявам само, че не взех още по-скъп Фанатек. Кефа си е кеф. Не мога обаче с двата крака да натискам 3те педала едновременно при сваляне на предавки. 

 

3 hours ago, RaptoR said:


Едва ли, не е ясно дали знае какви му ги въртят из нашите фб групи тука... :laughing1:

Виждам две познати лица са помогнали на канала. Ако някога изкарам пари от клатикурство - подавайте молби за неплатена отпуска оти платената няма да ви стигне за ядене и пиене :D

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, DON_CHEFO said:

Виждам две познати лица са помогнали на канала. Ако някога изкарам пари от клатикурство - подавайте молби за неплатена отпуска оти платената няма да ви стигне за ядене и пиене :D


Е ти някога съмнявал ли си се? :f1:

сложи нещо там на Лепа, Цеца, Миле... :rofl:

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, kotora said:

e Волан за 80лв е от най-евтините. Аз играя с G27 със стойка :) 

Кои игри караш? Аз си купих двете Асето Корси с всички длс пакове и чакам рФактор 2 и Аутомобилиста на разпродажби. iracing са големи тарикати. Искат 10 кинта на месец плюс всички яки коли, писти и шампионати се плащат....чак толкова не ме е ебал луд 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, RaptoR said:


Е ти някога съмнявал ли си се? :f1:

сложи нещо там на Лепа, Цеца, Миле... :rofl:

Веднага удрят с авторски права. Тия педали ми свалиха клип на Ф1 2015та ли беше.... От риплея излиза няква музика и ме удариха с авторски права. Много дълги псувни ги псувах да им обясня, че това е игра купена с МОИ ПАРИ и че тая хуйовина идва от самата игра. Либерасти да искаш

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, DON_CHEFO said:

Веднага удрят с авторски права. Тия педали ми свалиха клип на Ф1 2015та ли беше.... От риплея излиза няква музика и ме удариха с авторски права. Много дълги псувни ги псувах да им обясня, че това е игра купена с МОИ ПАРИ и че тая хуйовина идва от самата игра. Либерасти да искаш


О, това е стара класика! На мен ми свалиха навремето клип от тържество на Радост в детската градина по същата птичина - аеторски права за песента, която ДЕЦАТА ПЕЯТ НА ТЪРЖЕСТВОТО. Разбира се хиляди псувни и клетви... 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, DON_CHEFO said:

Кои игри караш? Аз си купих двете Асето Корси с всички длс пакове и чакам рФактор 2 и Аутомобилиста на разпродажби. iracing са големи тарикати. Искат 10 кинта на месец плюс всички яки коли, писти и шампионати се плащат....чак толкова не ме е ебал луд 

Вече не играя толкова рейсинг игри, ама преди жулех яко Dirt/ Dirt Rally. 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, RaptoR said:

О, това е стара класика! На мен ми свалиха навремето клип от тържество на Радост в детската градина по същата птичина - аеторски права за песента, която ДЕЦАТА ПЕЯТ НА ТЪРЖЕСТВОТО. Разбира се хиляди псувни и клетви... 

 

Формално (буквоядски) са си в правото.
Мога да ти посоча поне няколко начина за използване на такъв клип "по търговски начин".

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, plameni said:

 

Формално (буквоядски) са си в правото.
Мога да ти посоча поне няколко начина за използване на такъв клип "по търговски начин".


Неформално, директно и челно мога да им го тура и сега отново ги псувам като се сетя. Няма никакъв начин да използваш пълноценно пеещи деца в една стая с родителите им около тях. И тогава по-скоро родителите бихме имали претенции за права. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, RaptoR said:

Няма никакъв начин да използваш пълноценно пеещи деца в една стая с родителите им около тях. И тогава по-скоро родителите бихме имали претенции за права. 

 

Не ми се навлиза в дебрите на авторското и сродните му права, но не си прав. Има начини.

За да имаш претенции, първо трябва да узнаеш, че се случило нещо. Нито имате ресурсите, нито времето да следите всичко. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...