Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

4 minutes ago, Danzki said:

 

И аз вчера го забелязах на нелегалката под беседката.  

Май ще се наложи някой Маг да заеме мястото на кабеларката. Само трябва да ми дойде муза да дръпна едно кабелче от ону-то.


Чакай сега - защо нелегалка? Те си пускаха 13-15 канала аналогово, не е като да сме ги крали... 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, RaptoR said:


Чакай сега - защо нелегалка? Тя си пускаха 13-15 канала аналогово, не е като да сме ги крали... 

Защото си дръпнах една 11-ка от усилвателя им и се вързах леко нелегално. :D 

Вярно, че съм ползвал техни елементи и конектори и не могат да се усетят, но явно авантата приключи.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Danzki said:

Защото си дръпнах една 11-ка от усилвателя им и се вързах леко нелегално. :D 

Вярно, че съм ползвал техни елементи и конектори и не могат да се усетят, но явно авантата приключи.


Аз нищо подобно не съм правил, тия шепа канали си ги имаше с години, макар и с отврат качество, но ставаха колкото ей така за уикенда по спалните. Това сега си е жива помия дето го правят... 

Link to comment
Share on other sites

Аз също я ползвам за фон, когато си пия бирата под беседката. При мен качеството беше отврат в началото, но един съсед мина не техен нет и коригираха сигнала. 

 

Лошото е за възрастните хора, които са свикнали с аналоговата телевизия. 

От друга страна - преди 2-3 години се опитваха да изнудват баба ми и кабелите им рязко излетяха от къщата. 

На 80+ години не иска да чуе за друг тип телевизия - таймшифта бил голяма работа :D .

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, RaptoR said:

Канадският мисир не го знам кога пак ще дойде, но и той не е лошо да се включи при СЕРИОЗНИТЕ машини, щото ще се дават и сериозни пари.

Мисир, догодина ще идвам пак със сигурност, ама още не знам дали ще е в началото или в края на лятото. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ако нета е хубав, ама едва ли, можеше да се пробва с vpn до къща с пусната iptv и така да се гледа нещо. Остава ви като опция ефирната цифрова, която пак е в гъза

Link to comment
Share on other sites

Върнах се от Гърция. Бях пет дни на една страхотна вила. За първи път в живота си ходя в Гърция. Общо взето хареса ми. Бих отишла пак. Тези сардини на скара с риган ми взеха акъла.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, charmock said:

Върнах се от Гърция. Бях пет дни на една страхотна вила. За първи път в живота си ходя в Гърция. Общо взето хареса ми. Бих отишла пак. Тези сардини на скара с риган ми взеха акъла.


Защо пишеш в женски род?!?!?!:effemine2:

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, RaptoR said:


Защо пишеш в женски род?!?!?!:effemine2:

- Кой е измислил секса?

- Как кой? Ами гърците! Нали те са измислили всичко!? След тях, обаче, римляните го усъвършенствали.

- Как?

- Като добавили жената ...

Link to comment
Share on other sites

Знам, че шансът някой да знае е минимален, но нека питам - виждали ли сте някъде в Пловдив да се продава палмова сърцевина (палмови сърца). Изглежда ето така.

Намирам на 2-3 места, но само в София. Като краен вариант ще поръчам от там.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...