Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Тротинеткаджиите карат така, както карат колоездачите, които карат така, както летят моторджиите, които летят така, както шофират автомобилистите, които шофират така, както се движат по улиците пешеходците и въобще - както се движат абсолютно всички участници в движението - без грам мисъл и с тоталното чувство за безнаказаност и безсмъртие.

Link to comment
Share on other sites

Мм, не, не. В последните 2 седмици ми се случва трвти път нещо подобно, автомобили от бая отдавна не са ми отнемали предимството, а са в пъти повече.

Link to comment
Share on other sites

Мм дам, олигофрени. Аз като излизам от една уличка на бул. България в София и тия се движат  по Вело алеята без да пускат газта и прелитат през улицата. Сега вече се оглеждам и в двете посоки, защото не се знае от къде ще изскочат тия... 

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, earache said:

Мм, не, не. В последните 2 седмици ми се случва трвти път нещо подобно, автомобили от бая отдавна не са ми отнемали предимството, а са в пъти повече.

Трябва да има закон такива и колоездачи в средата на платното или отнемащи предимство да можеш да ги блъскаш и да ти покриват щетите... Треперили са ми краката няколко пъти като колоездач ми е отнемал предимство на ЗЕЛЕН светофар. За боклука на колело не ми пука дали ще оживее ами аз ще свърша в затвора заради него. Майка си търси на пъти, че и не спазва знаци и светофари 

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, earache said:

Ма те лежат ли се? Не са ли със статут на МПС?

Не е "М", ППС е. И противно на убеждението на средностатистическия колоездач - ЗДП важи и за тях и те подлежат на същите глоби, като водачите на МПС. Само че безполезниците от КАТ освен да са убер на камерите - за абсолютно нищо друго не стават (и абсолютно нищо друго не правят).

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, earache said:

Но ако го гътнеш при катастрофа, в която ти отнел предимството, лежиш ли го?

Ами ако проверката на трупа покаже високи промили, това може да ти смъкне присъдата с половин година :lol:
Факт - фрашкано с дебили, дето после да ги лежиш като хора. И ония противен траверс, дето отвсякъде ми го вряха като "новина" е само един от многото примери. Редовно ги гледам да летят като изтребители, много бих искал да видя как това нещо спира от 40км/ч и как "пилота" му прелита в поза "супермен", щото знае как да фърчи, но не и как да спре...

Link to comment
Share on other sites

Тротинетката си е супер нещо. Редовно си я ползва за да ходя на работа. Стига да не вали съм задължително с нея. Доста по - удобно и по - бързо отколкото с колата.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Antares said:

 И ония противен траверс, дето отвсякъде ми го вряха като "новина" е само един от многото примери. Редовно ги гледам да летят като изтребители, много бих искал да видя как това нещо спира от 40км/ч и как "пилота" му прелита в поза "супермен", щото знае как да фърчи, но не и как да спре...


Е то нали видя как бързо приключи гнусният траверс в Пирогов и тротинетката отиде в ОЛХ за продажба!!! :laughing1:
Аз бях ужасно притеснен някой нещастен човечец да не изтегли късата клечка ида го утрепе тоя боклук, па после да го лежи... Вместо това някой го изпраска (хич няма да се учудя ако не е случайно) и си продължи без да спира даже :rofl:
Както е казал Стефчо - МЕД!!! 

Link to comment
Share on other sites

On 10/8/2022 at 8:25 PM, earache said:

В последните 2 седмици ми се случва трвти път нещо подобно, автомобили от бая отдавна не са ми отнемали предимството, а са в пъти повече.

Малко да се поизхвърля на хартия и веднага някой ще развали стъкмистиката ми. Тази сутрин един реши да сече през двойната плътна линия тук (беше в ролята на камиона от стрит вюто), а след като не го пуснах - да свири. По-нататък на светофара, не можах да го убедя, че не е добре да ги пресича тия линии и че е като да мине през тротоар. Нашио вика "знаците не виждаш ли?" и туй то.

Edited by earache
Link to comment
Share on other sites

Това кръстовище е супер малоумно, аз го избягвам, а долу на светофара за Гео милев Всеки път има неразбрали в коя лента са :) 

 

Не казвам, че с новата кола ме пускат по-често ама всявам повече респект :D 

Link to comment
Share on other sites

On 10/9/2022 at 8:52 AM, earache said:

Ма те лежат ли се? Не са ли със статут на МПС?

Най-вероятно ще те изкарат виновен.... А трябва медал да раздават за всеки такъв дебил. Обикновено са либерало-вегани, така че не е голяма загуба. Кат днеска в кучия студ сабаля спирам на стоп и викам кой тъпир в тая мъгла и студ кара мотор... Он на колело с фар от влак - едвам въртеше педалите... Педала 

Link to comment
Share on other sites

От време на време направо се чувствам леко сюреалистично, като се замисля през последните две години и половина колко нерви, гориво и време съм спестил с работенето от вкъщи и неучастването в трафика. 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Dunc said:

От време на време направо се чувствам леко сюреалистично, като се замисля през последните две години и половина колко нерви, гориво и време съм спестил с работенето от вкъщи и неучастването в трафика. 

Не съм сигурен, че има сила на планетата, която може трайно да ме върне в офис...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, w00x said:

Безработица?

За човек с утвърден опит в ИТ какъвто би трябвало да е Пешо, не мисля, че безработицата е някакъв критерий или повод за притеснение.

Иначе по отношение на работата в офис - мен не ме задължават, напротив. Само ме изкушават с доста привлекателни условия - чисто нов офис в една от най-хубавите части на мегаполиса с уникални изгледи и най-различни други гъдели (по-назад бях пускал снимки). Ама нещо ме мързи да пътувам в трафика. Горе-долу правя по едно ходене в месеца. :lol:

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Godfather said:

За човек с утвърден опит в ИТ какъвто би трябвало да е Пешо, не мисля, че безработицата е някакъв критерий или повод за притеснение.

Иначе по отношение на работата в офис - мен не ме задължават, напротив. Само ме изкушават с доста привлекателни условия - чисто нов офис в една от най-хубавите части на мегаполиса с уникални изгледи и най-различни други гъдели (по-назад бях пускал снимки). Ама нещо ме мързи да пътувам в трафика. Горе-долу правя по едно ходене в месеца. :lol:


Дай да дойдем Ф1 групата да направим едно събиране на покрива със скарата и ще ти плащат да не ходиш повече там уплашените канадски мекерета. :rofl:

====================================

Бахти - не отварям няколко дни темата за полИтика и ми е толкова ведро и спокойно... Кой знае какви глупости са се натрупали...  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, kotora said:

Може да им хареса и да го карат да ходи постоянно в Офиса :lol: 


НикъФ шанс! Само си ги представи какви кретени са като гледаш в какво са го превърнали него! В момента, в който вдигнем промила с Весо, Гено и Стоил и компания ще се разбягат като типични либерастки джендъропитеци и ще викнат полиция. :rofl:

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, RaptoR said:


Дай да дойдем Ф1 групата да направим едно събиране на покрива със скарата и ще ти плащат да не ходиш повече там уплашените канадски мекерета. :rofl:
 

Мисир, ти луд ли си? Това може да стане само ако си взема частен остров и най-близката суша да е отвъд хоризонта. :lol: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Godfather said:

Мисир, ти луд ли си? Това може да стане само ако си взема частен остров и най-близката суша да е отвъд хоризонта. :lol: :rofl:


Тогава ще пуснем леката артилерия!

y67KXIt.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...