Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

25 minutes ago, gado said:

Ти да видиш...

Представям си под какъв стрес са живеещите във ФБ.

Според мен живеещите във фейса живеят според правилата му :)

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, w00x said:

Явно има някой с бърз пръст и ранима душа.


Сред неговите приятели такъв - тва тряя 'го вида... По-скоро ботовете преследват групата... 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, w00x said:

Аз не публикувам.

А ти си преразгледай списъка с приятелите. :D Явно има някой с бърз пръст и ранима душа.

 

Не е приятел, защото въобще не ми позволи да го публикувам клипа.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Antares said:

Не е приятел, защото въобще не ми позволи да го публикувам клипа.


И те баннаха без публикация?!?! Такова животно не съм виждал... 

Link to comment
Share on other sites

Ми... хронологията е горе-долу следната - пускам пост и без да дочакам да се зареди alt-tab-вам да си работя. Десетина минути отварям фейса наново, забелязвам, че не мога да коментирам, преглеждам нотификациите - гледам, че нещо не ги кефя. 

Та не е изключено да е просъществувал 4-5 минути, но си мисля, че по скоро докато се е публикувал и се текли дебилните им проверки - за ме бастисали...

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Antares said:

Ми... хронологията е горе-долу следната - пускам пост и без да дочакам да се зареди alt-tab-вам да си работя. Десетина минути отварям фейса наново, забелязвам, че не мога да коментирам, преглеждам нотификациите - гледам, че нещо не ги кефя. 

Та не е изключено да е просъществувал 4-5 минути, но си мисля, че по скоро докато се е публикувал и се текли дебилните им проверки - за ме бастисали...


Просъществувал е няколко минути, но явно тая група де що има бот я гони бая сериозно. Пак да кажа - ти нали веднага протестира това маолумие? Защото после ще го преразгледа някой от еничарите и ще махне или измени наказанието. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, RaptoR said:


Просъществувал е няколко минути, но явно тая група де що има бот я гони бая сериозно. Пак да кажа - ти нали веднага протестира това маолумие? Защото после ще го преразгледа някой от еничарите и ще махне или измени наказанието. 

За да го види това нещо действителен човек - реално трябва да познаваш някой във самата компания. Преразглеждането е да го види друг бот. Да, разбира се, че не се съгласих с решението, но опита ми показва, че това няма да промени нищо.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Antares said:

За да го види това нещо действителен човек - реално трябва да познаваш някой във самата компания. Преразглеждането е да го види друг бот. Да, разбира се, че не се съгласих с решението, но опита ми показва, че това няма да промени нищо.


Поне три пъти след преразглеждане са ми отменяли наказания - преразглеждането е от човек, не от друг бот. То иначе как ще се промени нещо ако пак е бот :laughing1:
 

17 minutes ago, Antares said:

Буахахахахахаха сАтанас също го баннали за Бурзум, ама успял успешно да оспори :D


Оня е топ, няма бутане! Беше постнал кво му изрязали от носа... :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, w00x said:

Идете в новия рибен ресторант срещу Бушидо, да видите кой не може да си позволи 100+ лева за омари. Фраш до козирката.

Е то там половината са кифльоци и любовници. Мен ме е яд, че разкараха Оня денонощния ресторант. Червен килим и салата беше 7лв :D 

 

Link to comment
Share on other sites

Ама нали и самите Бурзум си имат профил във ФБ, бре!?

Тия трябва да са с перманентни банове там.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, gado said:

Ама нали и самите Бурзум си имат профил във ФБ, бре!?

Тия трябва да са с перманентни банове там.

https://loudwire.com/burzum-leaked-facebook-blacklist-dangerous-bands/

П.П. Бурзум е един човек :]

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

380 глави, красиви, вакли глави. Но гледани не с любов. Едно няма кой да работи и второ - субсидийката е в главата, няма любов в сърцето. Взехме за дамазлък, още не вярват, че няма никога да им посегнем с нож. Гледат странно. 
Какво обаче се случи. Отбихме стоката, оправихме сметката, ха да си тръгваме.... и ....... едно шиленце се откъсва от стадото и се гушва в краката ми.... Питам защо е толкова гушливо.... Сираче било. Сираче. С биберон отгледано. Любов търси, милувка, нямало е майчина такава. Борис Машалов сякаш на ухо ми запя. Сега не мога да спра да мисля за него... Измрънка стопанинът, че за дете уж го гледали. Не му вярвам някак си. И за Рогуша си спомням и за това агънце мисля, което не в краката - в сърцето ми влезе... Какво нещо е любовта, ласката, милувката... Не мога да спра да мисля за това мъничко детенце... 

 

viber_image_2021-11-21_10-32-23-055.jpg

Link to comment
Share on other sites

Не са малко боклуците и утайките, с които съм се сблъсквал в тоя живот... Не съм предполагал обаче, че в този Форум ще има претендент за първото място в класацията.... 

Link to comment
Share on other sites

Извинявай, че така грубо се изкензах, но не ти вярвам. Затова и не го взех насериозно.
Особено като знам, че остават около 5 месеца до времето, когато ще се набухаме с (и съответно после - издрискаме) по половин "мъничко детенце" всеки.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, earache said:

Извинявай, че така грубо се изкензах, но не ти вярвам. Затова и не го взех насериозно.
Особено като знам, че остават около 5 месеца до времето, когато ще се набухаме с (и съответно после - издрискаме) по половин "мъничко детенце" всеки.


Абсолютно и съвсем сериозно е, вярвай ми. Овцете блеят горе на фермата вече и бяха гладни като кучета, защото тоя шебек беше ги карал само на паша... Като видяха люцерна и им светнаха очите милите

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mIRCata said:

Присетихте ме за тази картинка :lol:

weird-kid-book-1.jpg

 

Хилиш се, щото не можеш да почувстваш, както чувства нежната душа на чобанина. Шейм он ю!

 

П.п. Сега сериозно. Агнешко и овчо не ям, въпреки усилията на дядо ми (голям мъж и чирпанлия беше), светла му памет. Ама и не го разбирам това, да отгледаш нещо от шепа създание и после ако не му теглиш ножа, да го продадеш, че друг да му тегли ножа.

Предпочитам мръвката, която църка в барбекюто ми или къкри в тенджерата, да е просто мръвка. Без лице, без характер и без сантименти....

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Just now, gado said:

Хилиш се, щото не можеш да почувстваш, както чувства нежната душа на чобанина. Шейм он ю!

 

П.п. Сега сериозно. Агнешко и овчо не ям, въпреки усилията на дядо ми (голям мъж и чирпанлия беше), светла му памет. Ама и не го разбирам това, да отгледаш нещо от шепа създание и после ако не му теглиш ножа, да го продадеш, че друг да му тегли ножа.

Предпочитам мръвката, която църка в барбекюто ми или къкри в тенджерата, да е просто мръвка. Без лице, без характер и без сантименти....


Е то всички сме така. В смисъл нормалните, дето държим на живота. И после на нас викат ненормални :gangstah:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...