Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

Аз не съм казвал, че е крив. И ти ли имаш пемзичка в несесера? :effemine2:
Всъщност не - там половин фризьорски салон вероятно има. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз лично нямам нужда от пемза, защото ходя с чисти чорапи и пантофи.

Ако ходех със скъсани чорапи, сандали или бос - щях да имам нужда от пемза. :) 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, w00x said:

Аз лично нямам нужда от пемза, защото ходя с чисти чорапи и пантофи.

Ако ходех със скъсани чорапи, сандали или бос - щях да имам нужда от пемза. :) 


Нито едното, нито другото е фактор за пемзата.
С шарените чорапки и червеното/синьото сако ли ходиш на плажа/басейна? Не бих се учудил. Само че за мен лично водеща роля има удобството и свободата. Ако случайно на някой не му харесва как съм обут/облечен може да ме фане моментално за грездея. Но не съм срещал такива до момента. 

Link to comment
Share on other sites

Не виждаш, защото няма. Два отделни фактора са.

Не виждам да споменавам цвят някъде.... Това трябва да ти подскаже, че това дали са шарени или не, не е проблема.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, w00x said:

Не виждаш, защото няма. Два отделни фактора са.

Не виждам да споменавам цвят някъде.... Това трябва да ти подскаже, че това дали са шарени или не, не е проблема.


Като са два отделни фактора не ги събирай бе, излагаш се. Пак. 
На мен пък може шареността да ми е проблем. Както знаем през годините далеч не съм единствен. Но пък не съм те спрял да се обличаш като клоун, нали? 

Link to comment
Share on other sites

Не ги събирам. Написал съм "и" между тях. Крайно време е да започнеш да четеш или да спреш да четеш, когато не си в състояние.

 

Модни съвети от хора със скъсани чорапи и шапки идиотки не приемам. Знам, че егото ти няма да го допусне, но не се обличам, за да ме харесваш ти.

Така или иначе е по-добре да си облечен като "клоун", отколкото като някой, който си е събирал дрехите от казаните на БЧК.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, w00x said:

Не ги събирам. Написал съм "и" между тях. Крайно време е да започнеш да четеш или да спреш да четеш, когато не си в състояние.

 

Модни съвети от хора със скъсани чорапи и шапки идиотки не приемам. Знам, че егото ти няма да го допусне, но не се обличам, за да ме харесваш ти.

Така или иначе е по-добре да си облечен като "клоун", отколкото като някой, който си е събирал дрехите от казаните на БЧК.


Аз отлично чета. Модни съвети ако ме видиш да давам, обади ми се. 
Иначе аз винаги съм си неглиже, особено пък вкъщи и нещо много важно - на мен никога не ми се подиграват като на циркаджийска атракция. По-добре да не чуваш някои от нещата по свой адрес във връзка с висшата ти мода. От десетки хора само от тоя форум, представям си какво е на масова нога. 
А ти щом си се чуватваш добре и не ти пука - къФ ти е проблема? Джиткай си. Бъди метросексуално вървежен.  

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, RaptoR said:

 

Та това е единственият смисъл от стойка и държане на телефона пред очите.

Много си зле. Едно че вертикално ти показва по-добре и пътя напред и е 100 пъти по-добре, отколкото да виждаш неща отстрани на теб, а там където отиваш нагъчкано в ширината на екрана. Ами и хич не е сложно waze да ти ги казва тези неща, вместо да ги гледаш дали ги има. Караш си, "напред е докладвана полиция", ок, "напред е докладван радар", ок. "Напред е докладван проблем". И тн. И чак като чуеш нещо такова, само тогава е нужно леко да се види къде е. Въобще няма нужда от постоянно запречване на зрителното поле от телефона само заради спорадични известявания, чат пат. Ма знам ли, то очите на мисирките са встрани, може да има нещо специфично, което налага този неудобен за гледане начин на телефона :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gado said:

Обаче все пак мисля, че Ангел е прав.

Не само Ангел е прав, ами Мисира така завъртя лайняния вентилатор, че директно пръсна тахометъра. :lol::rofl:

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, RaptoR said:


Сега ако се опитваш да ми кажеш, че си от ония кретени с претенции как спазват всичко, фатай пътя. НИКОЙ НИКЪДЕ НИКОГА не може да спази всичко, особено в държава, където шумкарите вместо да бдят за безопасността и да бъдат в горещите точки, се крият по храстите на възможно най-малоумно безумните ограничения, които НИКОЙ няма как да спази, за да тъпчат под инструкции продънения чувал, наречен бюджет. 
Просто тия лафове някъде другаде, не пред мене ако обичаш. 

За пореден път ти казвам - именно този просташки бай ганьовски начин на изказ и поведение беше повода за кой ли път да ти обърна внимание. Другото беше за бай ганьовщината всичко да се прескача и да не се спазва нищо. Само че като те ударят в джоба с 10 пъти по-висока глоба в чужбина където няма 5-6..., всеки става примерен като агънце, само тук много зее.

Да, естествено че не спазвам абсолютно чинно всичко. Но НЕ ползвам навигации да ми казват къде кой дебнел из храсти. Спазвам правилата стриктно, БЕЗ изцяло ограниченията - ако превишавам е с макс 20-30 в редки случаи. Досега не съм хващан, не съм абсолютен пуритан. Не се страхувам от криещи се полицаи, защото е ясно че и те в "повечето" случаи ако дебнат някъде, няма да те спрат за 10-тина км превишение, точно както каза, повечето хора превишават даже с повече, та ако почнат да спират всеки..... ако ме уцелят някой ден и ме спрат, здраве да е. Но да седна с навигации да следя да ми казват къде се крият или къде има камери.... това е за нарушителите с много, а те обикновено са страшните идиоти да карат с над 90 примерно там където е разрешено 50. Да предположим, че ти си от много малкото изключения, които не нарушават с много, и по някаква причина живо се интересуват къде са камерите и патрулите!

 

PS. Абсолютно съм съгласен с горното мнение на мирцата, това и за мен е нормалното и адекватно ползване на навигация, което разбира се не изключва особени частни случаи.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

И аз имам шарени чорапи... И си ги нося... Даже имам едни на коледни мечета и едни с еленчета.... И тях си ги нося.... Имам и скъсани, ама тях май ги метнах в коша... Не помня... :lol:

 

П.П. Кърка ми се, така сладичко си вали в момента, че направо..... много пивко време.... 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mIRCata said:

Много си зле. Едно че вертикално ти показва по-добре и пътя напред и е 100 пъти по-добре, отколкото да виждаш неща отстрани на теб, а там където отиваш нагъчкано в ширината на екрана. Ами и хич не е сложно waze да ти ги казва тези неща, вместо да ги гледаш дали ги има. Караш си, "напред е докладвана полиция", ок, "напред е докладван радар", ок. "Напред е докладван проблем". И тн. И чак като чуеш нещо такова, само тогава е нужно леко да се види къде е. Въобще няма нужда от постоянно запречване на зрителното поле от телефона само заради спорадични известявания, чат пат. Ма знам ли, то очите на мисирките са встрани, може да има нещо специфично, което налага този неудобен за гледане начин на телефона :lol::lol::lol:


Слакър, нали знаеш, че всеки си има свои предпочитания? Сега да взема да ти разправям колко е тъпо да седи по вертикала, отделно пък някъде в майната си отстрани - никакъв шанс да губя такова време. Не знам изобщо за какво запречване на зрителното поле бълнуваш, но както казах - всеки си знае за него си. 

====================

 

Теди анализатора! Той ще ми каже на мен какво, как и защо правя аз. Ех че ги обичам такива! Веселба. 

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Mockingbird said:

И аз имам шарени чорапи... И си ги нося... Даже имам едни на коледни мечета и едни с еленчета.... И тях си ги нося.... Имам и скъсани, ама тях май ги метнах в коша... Не помня... :lol:

 

П.П. Кърка ми се, така сладичко си вали в момента, че направо..... много пивко време.... 


Скрита лимонка си ти... Не като ордата мисири - тях им чуваш кудкудякането от поне 50 метра напред :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Като сложиш телефона над волана на таблото, по-ниските хора особено, им се влошава точно зрителното поле направо, където е най-важно да виждат. Нужно ли е да се изрежда колко негативни последици може да има това. Ако пък е по-надолу, ще пречи на видимостта към таблото - скоростомер, обороти, индикатори и др.

За предпочитанията - явно има надежда. Просто не отричай изцяло и крайно, мненията на останалите. За теб в ландскейп може да е по някаква причина предпочитано, за мен е обратното, няколко пъти съм пробвал да въртя в двете положения, винаги се връщах в portrait, така си и го ползвам. Но никога няма с изключително крайни изказвания да отричам предпочитанията на останалите - ако коментирам, най-често е с някакви аргументи защо аз смятам, че нещото или начина, който съм избрал, е по-адекватния, евентуално не само за мен, а и по принцип. Тук идва и разликата - някои се вслушват (поне) в аргументи, други не, съответно нормален спор или дискусия е невъзможна.

Ako ne se лъжа имаше цяла наука за изкуството на дискусиите и споренето.

Link to comment
Share on other sites

Накратко - на мен нищо не ми се влошава и тва е най-удобно за мен. Много по-опасно и некадърно като цяло е да стои на място, което те кара да отделяш погледа си от пътя. Но всеки луд с номера си - слагайте ги на огледалото ако искате... :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, RaptoR said:

По-добре да не чуваш някои от нещата по свой адрес във връзка с висшата ти мода. От десетки хора само от тоя форум, представям си какво е на масова нога. 
А ти щом си се чуватваш добре и не ти пука - къФ ти е проблема? Джиткай си. Бъди метросексуално вървежен.  

 

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Форумната интелигенция ми коментирала облеклото зад закрити врати. :D :D :D :D ДЕСЕТКИ ХОРА при това. СТОТИЦИ дори!

Дето половината са ме виждали само на снимка (евентуално). Супер съм огорчен, че не съм успял да впечатля рандъм чичовци, които от поне 20 години ги обличат жените им, със стила си на обличане. :D 

 

5 hours ago, RaptoR said:


Ако случайно на някой не му харесва как съм обут/облечен може да ме фане моментално за грездея. 

 

Проблемът е начина, по който се изказваш. Ти не казваш, че не ти харесва. Ти обиждаш и използваш определени неща като аргументи, когато искаш да си язвителен. "Сакото", "Чорапките", "Клоун". Като си до стената и няма какво да кажеш, започваш да ръсиш подигравателно епитети и съществиетелни. Супер слабо е да казваш "всеки си има право на мнение и може да се облича като клоун", например. Много слабо. Не ти отива на претенциите.

Това ми е проблема. Иначе да не мислиш, че и една йота ми е повлияло написаното от теб (или който и да било друг) по повод облеклото ми, на начина ми на обличане, че считаш за нужно да ме "успокояваш", като ми казваш, че не трябва да ми пука? Пха!

 

А това, че се обличаш "неглиже", както ти си се изразил, е повод за гордост само в милата ни татковина. Върви редом с манталитета явно.

Няма как да дойде някой чичо да ти се скара, че си спрял на "неговото място", маркирано с бидон от минерална вода, без той да е облечен "неглиже".

 

2 hours ago, Mockingbird said:

Имам и скъсани, ама тях май ги метнах в коша... Не помня... :lol:

 

Дай ги на Виден, той ще ги подноси по сватби. :D 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, mIRCata said:

Много си зле... Ма знам ли, то очите на мисирките са встрани, може да има нещо специфично, което налага този неудобен за гледане начин на телефона :lol::lol::lol:

Бахахахахахахаха, за малко да се задавя с ракията! :lol::rofl:

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, w00x said:

Като си до стената и няма какво да кажеш, започваш да ръсиш подигравателно епитети и съществиетелни. 


Ангеле, ти определено имаш нужда от някакво лечение ми се струва.... Като ги пишеш тия тъпотии вярваш ли си? 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, RaptoR said:

всеки си знае за него си.

Ами тогава недей да отсичаш - това е леш, това е зле, когато ти предложат нещо различно. Особено ако не си го и пробвал. Като по-горе за увреждането на таблото, което въобще не е случая.  И за други работи.

10 hours ago, RaptoR said:

никакъв шанс да губя такова време

Колко време ти трябва да погледнеш телефона и да разбереш какво ти се показва? Колко време спестяваш ако погледнеш 20 см по-надолу или встрани от колкото сега? 0.1 сек.? И в двата случая си отклоняваш вниманието към телефона. Пътя е има няма 20 см разлика. Ама не знам. Това с очите си остава загадка за мен.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...