Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

35 minutes ago, w00x said:

Те на plameni не са му чак толкова дълги, но като започне да вади цитати от последните 2 години, се налага да се правят някакви много сложни връзки, тъй като цитатите съответно са свободностоящи и изкарани от контекста, а за да разбереш нещо, трябва да се запознаеш и с контекста.

 

Последните цитати бяха по тематика, в която беше активно ангажиран и повечето бяха твои. Дали не ми казваш, че ти е проблем да си спомниш какво си писал в последните 24 часа, та трябва да се запознаваш с контекста? 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

38 minutes ago, gado said:

В смисъл, биеш първата, настървяваш се още повече, ама след още три-четири поредни ти става все тая и не до тъпотии в празното пространство.

 

П.п. Имах и още някакви работи да казвам, ама наистина взе да не ми се занимава. :)


Има ли някаква връзка едното с другото? Сори, мен, не можах да се сдържа. :punk

п п. Пък и като стане въпрос за злобарки и наострям уши 

 

п п с. Още не съм го дозавил 

Edited by vikktorpenchev
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, vikktorpenchev said:


Има ли някаква връзка едното с другото? Сори, мен, не можах да се сдържа. :punk

Що? Да не би да си ми завидял ако има?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, gado said:

Що? Да не би да си ми завидял ако има?


Старая се да гледам в мойта паничка, не в чуждата. 
 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, vikktorpenchev said:


Старая се да гледам в мойта паничка, не в чуждата. 
 

 

_118257305_ce33056a-d3fc-4ba3-a302-c454e

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, plameni said:

 

Последните цитати бяха по тематика, в която беше активно ангажиран и повечето бяха твои. Дали не ми казваш, че ти е проблем да си спомниш какво си писал в последните 24 часа, та трябва да се запознаваш с контекста? 

 

 

Натоварваш ме....

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, w00x said:

Натоварваш ме....

 

Извинявам се, не е нарочно... Но и не съжалявам.

Не може да ме "храниш" или "обучаваш", или да говориш за мен в трето лице, все едно не съществувам и да очакваш, че няма да задавам конкретни въпроси...

Link to comment
Share on other sites

Ами не е много възпитано. "Тук" съм и ако има нещо, което не ти харесва, не би трябвало да е проблем да ми го кажеш в първо лице. 

btw, аз имам ли някаква вина, че помня какво сте писали доста по-дълго от вас? Всичко, което цитирам, в 99% от случаите си е било в контекста.

 

ЕДИТ:

Отивам да гледам женски волейбол и в следващите няколко часа няма да пиша.

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vikktorpenchev said:

Човек, не мога да те разбера. Или имаш нещо пряко против мен или гич не разбираш Пт майтап. 

Криза на средната възраст :]]

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, plameni said:

Ами не е много възпитано. "Тук" съм и ако има нещо, което не ти харесва, не би трябвало да е проблем да ми го кажеш в първо лице. 

btw, аз имам ли някаква вина, че помня какво сте писали доста по-дълго от вас? Всичко, което цитирам, в 99% от случаите си е било в контекста.

 

ЕДИТ:

Отивам да гледам женски волейбол и в следващите няколко часа няма да пиша.

 

Ако бях сметнал, че трябва да ти го кажа в първо лице, щях да ти го кажа в първо лице. В случая просто констатирах факт.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, plameni said:

ЕДИТ:

Отивам да гледам женски волейбол и в следващите няколко часа няма да пиша.


Аз пък отивам да си пусна Ейми Шумър, а после ще си догледам WRATH OF MAN. Все по-често си мисля, че трябва да спрем да си губим времето с някои хора, но както споменах преди дни пусто не сме устроени така...

Link to comment
Share on other sites

Като пускаш телевизора, обърни внимание дали лампичката за Standby продължава да свети и след като си го пуснал. :D 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, RaptoR said:

Все по-често си мисля, че трябва да спрем да си губим времето с някои хора


Ако визираш мен, по-добре @netrootbgда ми затрие профила. 

 

18 minutes ago, w00x said:

Като пускаш телевизора, обърни внимание дали лампичката за Standby продължава да свети и след като си го пуснал. :D 


На моя принтер в stand by свети само една ламБа в stand by и то в различен от стандартния цвят. 
 

О, ся се сетих, че предния ми Монитор като заспи светеше в жълто. Зелено когато работи и не свети, когато е изключен. 
 

Толкова много техника е минала през ръцете ми и такова нещо като тва кирливо зарядно никога не съм виждал. И другото, така и така съм на мушка, не мога да си представя, че за някой може това нещо да е логично. 

Edited by vikktorpenchev
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Mockingbird said:

Абе няма ли да я затегнете тая резба вече и да се свършва.... :lol:

Ще сълзи и тва е :D

 

Аз така имах едно етино кранче на миялната, уж бях навил доволно лента и пак сълзеше. Тръгнах да го затягам, то се строши. Та си купих по-скъпо, затегнах го и ся е сухо на барут :) 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kotora said:

Ангеле нещо след тая корона ти е залепнало релето ми се струва. 


Мммм, след? Аз не съм боледувал.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, vikktorpenchev said:

Човек, не мога да те разбера. Или имаш нещо пряко против мен или гич не разбираш Пт майтап. 

Не, не! Ти не разбираш от майтап... Или поне не и от истински майтап, дето мъжете си бият по един зад врата, в чест на добрата шега.  :)

  П.П. Само не ми казвай, че и ти си ранима душица от прокълнатото котило на ония с копчетата!

3 hours ago, Antares said:

Криза на средната възраст :]]

Уважавам те, Пеше. Ама имам някои забелеШки. Уважавам ти и картинката, въпреки, че смътното послание, което носи се пльосва доста оттатък и далеч в ляво.. Поне си се напънал да направиш нещо, макар и недъгаво. Брои ти се обаче. Ама не щото си осъзнал какво се случва и си се включил на място и премерено, ами щото си амортизирал леко клавиатурата си. А за да осъзнаваш какво се случва ти е нужна мъдрост. И ако в случая имаше такава, гарантирано и картинката щеше да ти се получи.

 

П.п.  И недей да бъркаш мъдростта с интелект! Едното е причина, другото следствие. Обаче между тях трябва и връзка, а тя се създава с време и доста често, трудно.

1 hour ago, Mockingbird said:

Абе няма ли да я затегнете тая резба вече и да се свършва.... :lol:

Ами аз му казах, ама той....

1 hour ago, Antares said:

От фирмата ми купиха стол :lol:

Ай да ти е честит! И да кажеш на хемороидите ти да престанат да си завъждат хемороиди, щото от фирмата ти са ти купили точно този стол.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, gado said:

Уважавам те, Пеше. Ама имам някои забелеШки. Уважавам ти и картинката, въпреки, че смътното послание, което носи се пльосва доста оттатък и далеч в ляво.. Поне си се напънал да направиш нещо, макар и недъгаво. Брои ти се обаче. Ама не щото си осъзнал какво се случва и си се включил на място и премерено, ами щото си амортизирал леко клавиатурата си. А за да осъзнаваш какво се случва ти е нужна мъдрост. И ако в случая имаше такава, гарантирано и картинката щеше да ти се получи.

Еее, много тъпа реакция. Айде малко самоирония де, поне колкото да се разграничиш от

Quote

ранима душица от прокълнатото котило на ония с копчетата!

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...