Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

16 hours ago, w00x said:


Мммм, след? Аз не съм боледувал.

Значи аз не съм разбрал. Мислех, че си преболедувал вируса. 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, gado said:

 

Първоначално си мислех, че наторителните ти включвания напоследък са продукт на тънко тролене. Сега вече си мисля, че тъповатата ми шега, която цитираш може и да излезне истина. Не знам през какво минаваш в момента, но ти пожелавам да го пребориш :) Щото единственото, което правиш в момента е да ми олекваш в очите. А и подозирам не само моите. Ще си запазя правото да се съмнявам, че под маската на киселия чичка, който пише под твоя псевдоним напоследък все още стои стойностен човек.

Link to comment
Share on other sites

 

On 6/4/2021 at 10:17 AM, kotora said:

@Godfather

Пусни си това на слушаките 

 

19 hours ago, Godfather said:

Мерси Которе, това кърти мивки и чучурки! :punk

 

Добър опит, ама барем веднъж да го беше дръпнал т'ва тремоло. Звучи малко сухо, но пък импровизацията си я бива.

Винаги ми се искало това соло да продължава до безкрай... или поне още няколко минути...

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, plameni said:

 

 

 

Добър опит, ама барем веднъж да го беше дръпнал т'ва тремоло. Звучи малко сухо, но пък импровизацията си я бива.

Винаги ми се искало това соло да продължава до безкрай... или поне още няколко минути...

 

 

И аз да се "впиша в тренда" на последните страници: 

    Тремолото на Stratocaster и strat-like клонингите не се дърпа, а натиска - може само да отпуска струните, не да ги обтяга :grin:. Сега сериозно - самото изпълнение не мисля, че е  сухо. По-скоро смятам, че изпълнителят се стреми да се придържа към стилистиката на David Gilmour - сола, пропити от дълбока чувственост, не техничност и перфекционизъм. Импровизацията (чудесна според мен) в средната част от солото леко се отдалечи от тази стлистика, но това е импровизация, нали така.

И да, Gilmour използва термолото доста често и бендовете му са с една идея по-голяма амплитуда. 
 

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, kotora said:

Тая така като я гледам ще окраде цялата къща хахах. 


Ти мани тва ами ще изпопребие де що мърда :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Добре де, не се ли сещате, че ако болен на легло е с по-голямо тегло, се налага доста сила за обслужване, хигиена, преобличане, рехабилитация и т.н.

 

Link to comment
Share on other sites

аа в Каспела бяха доста секси сестрите :D Ама това беше преди 5 години, като ми се възпали апендицита.

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Сестрата беше на спешния ортопедичен кабинет. Наложи ѝ се да ме държи неподвижен, докато касапина ми наместваше чарковете без упойка... Та за такива дейности сигурно помага фигурата на борец тежка категория.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Antares said:

Сестрата беше на спешния ортопедичен кабинет. Наложи ѝ се да ме държи неподвижен, докато касапина ми наместваше чарковете без упойка... Та за такива дейности сигурно помага фигурата на борец тежка категория.


Тука говорим за цялостно излъчване, не просто за физически способности. И между другото колкото и да е силна, по принцип един човек никога не стига. Както припомних на Жоро във фб - на нас това ни е бизнеса, не просто впечатление. Случвало се е трима души да вдигаме паднала баба. Не толкова, че е 100кг колкото вдигаш човек, а не чувал с картофи. 

Link to comment
Share on other sites

Като е тръгнало, кой би желал децата му да растат възпитавани по подобен начин. 

 

И как бихме могли да ги опазим от тази откровена педерастия ? 

 

Да си ползват дупките както искат, но не е нужно да се натрапва постоянно и навсякъде.

IMG_20210611_220438.jpg

Edited by Danzki
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Danzki said:

Като е тръгнало, кой би желал децата му да растат възпитавани по подобен начин. 

 

И как бихме могли да ги опазим от тази откровена педерастия ? 

 

Според едни съфорумци е супер ефективно ако се правим, че не виждаме и не обръщаме внимание. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Danzki said:

Като е тръгнало, кой би желал децата му да растат възпитавани по подобен начин. 

 

И как бихме могли да ги опазим от тази откровена педерастия ? 

 

Да си ползват дупките както искат, но не е нужно да се натрапва постоянно и навсякъде.

 

Не е нужно да им обръщаш внимание. :) Емотиконките са си там просто. Аз си ги пропускам. За някои от тези, дори не знаех, че съществуват.

Ако им обърнеш негативно внимание, ще сложат още 10. Ей така, напук.

 

 

1 minute ago, RaptoR said:

 

Според едни съфорумци е супер ефективно ако се правим, че не виждаме и не обръщаме внимание. 

 

Ти какво променяш с твоето "обръщане на внимание"? Петиция ли си създал? Протести ли си организирал? Дела ли си завел? Какво правиш, освен да демонстрираш/насаждаш лека омраза?

Link to comment
Share on other sites

Омраза? Че сега времената нали са други?

Едновремешната тежка клетва "Син да ти се роди, зет да ти доведе", сега не е ли нормално благопожелание. :lol:

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, RaptoR said:

 

Според едни съфорумци е супер ефективно ако се правим, че не виждаме и не обръщаме внимание. 

Вероятно съм консервативен за възрастта си, но откровено се дразня на това навиране в носа на някакви "ново нормални" разбирания и порядки.

 

 

Quote

Не е нужно да им обръщаш внимание. :) Емотиконките са си там просто. Аз си ги пропускам. За някои от тези, дори не знаех, че съществуват.

Ако им обърнеш негативно внимание, ще сложат още 10. Ей така, напук.

 

Донякъде си прав. Хайде аз няма да обърна внимание, но тези неща навлизат доста масово и агресивно в ежедневието, а това влияе на подрастващите. После ходи обяснявай кой е майка и кой баща. 

Edited by Danzki
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Danzki said:

Донякъде си прав. Хайде аз няма да обърна внимание, но тези неща навлизат доста масово и агресивно в ежедневието, а това влияе на подрастващите. После ходи обяснявай кой е майка и кой баща. 

 

До такъв разговор така или иначе трябва да се стигне според мен. Такива са времената просто. Не е срамно да си хомосексуалист, както беше преди 20 години, когато ги биеха без причина.

Като бях малък, сами разбирахме какво е гей, травестит и т.н. И съответно си вървяха всякакви детски съчинения с елементи на разсъждение, които ту се доближаваха до реалността, ту бяха мнооооого далеч.

"Навирането" е въпрос на гледна точка и единствения начин, по който можем да повлияем, е чрез реакцията си към това "навиране".

 

Реален Пример: "Филми номинирани за Оскар задължително трябва да имат чернокож в главните роли"

Вариант 1: Спирам да гледам Оскарите и да ги взимам под внимание. Дори не знам кой е спечелил тази година. Вече не ме и интересеува, защото знам, че филмите се оценяват по критерии, които не ме засягат по никакъв начин.

Вариант 2: Не съм доволен. Чета новини по темата, за да мога да се ядосвам и да се навивам още повече, генерирам импресии, сайтовете виждат, че темата буди интерес и започват да пишат още повече по нея, защото виждат къде са парите.

Пеня се по форуми/Фейсбук, губя си времето и енергията, за да постигна 0 резултат, защото на никой не му пука за моето анонимно мнение.

Пенейки се, създавам един неволен PR на Оскарите. Бил той и негативен. Някои може да са съгласни с мен, но други няма да са. Те пък от своя страна ще реагират някак в защита и по този начин реално раздувам проблема, срещу който искам да се боря.

 

Колкото повече си активен по определена тема, толкова повече ти се предлага навсякъде. Толкова повече приходи генерира и толкова повече се пише за нея навсякъде. Групите за това вадят пари, дори от хейтърите, които се регистрират/присъединяват, за да плюят и злобеят. Сайтове. Търсачки. Всичко. Скандалът предизвиква интерес, а интересът прави пари. Аз ако бях, всеки ден щеше да има по 1-2 новини, които да скандализират хората и да доведат злобните коментари и активност.  Ако новината за гейовете има 1000 посещения, а новина за някое научно откритие има 5, следващия ден ще сложа 2 теми за гейове и така, докато има кой да ги гледа. Ще ги навирам в лицето на хората без значение дали подкрепям това или не, защото ми носи пари. Като спрат хората да обръщат внимание, ще ми паднат приходите от новини на тази тематика и ще спра да ги пиша.

 

А и така изпъквам в лицето на поддръжниците на всичките му там движения. Злобарите пак ще се върнат. Било то да злобеят или за да четат останалото съдържание.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, w00x said:

 

Не е нужно да им обръщаш внимание. :) Емотиконките са си там просто. Аз си ги пропускам. За някои от тези, дори не знаех, че съществуват.

Ако им обърнеш негативно внимание, ще сложат още 10. Ей така, напук.

 

 

 

Ти какво променяш с твоето "обръщане на внимание"? Петиция ли си създал? Протести ли си организирал? Дела ли си завел? Какво правиш, освен да демонстрираш/насаждаш лека омраза?

Ангел, ако знаеш какво е яко да видиш как гъз стърчи нагоре, докато глава е забита в пясъка.... Направо ми иде да стана заклет манаф!

Дейба мама му дейба, баш в този момент ли намериха да пуснат пръскачките на вън, че да ме стерснат, и да ми огелпят още от повече заплетената мисъл. Отървахте се и ти с тъпотиите си, както и Пешо с недъгавите си напъни за шаржирани картинки с омазани в сладолед образи на кисели чичковци (тоя фетиш не мога да го разбера, наистина). Ама пък и наистина не мога да съдя трезво, неща, дето са ми прекалено далеч от иначе широкия кръгозор.

Хубава вечер ви пожелавам и на двамцата.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Трябва да сложат дрегер на логина. Ще си седим 4-5 човека тука.

 

Мерси! Хубава вечер и на теб. Ще си отворя едно Самърсби и си пускам сериал.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, w00x said:

Трябва да сложат дрегер на логина. Ще си седим 4-5 човека тука.

 

Мерси! Хубава вечер и на теб. Ще си отворя едно Самърсби и си пускам сериал.

Пичага си ти.... Макар и да не Убодрявам модните ти (във всякакъв смисъл) залитания у лЕво.

 

П.П. Нормално ли е пръскачките да издават някакви странни звуци?

Link to comment
Share on other sites

On 6/12/2021 at 1:26 AM, gado said:

П.П. Нормално ли е пръскачките да издават някакви странни звуци?


Кои пръскачки бре? В райграса ли?

==============================

 

Нямам АБСОЛЮТНО НИКАКЪВ спомен от колко години не съм записвал диск... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...