Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

И от ляво, надясно, и от дясно, наляво, Байдън за точно това от изброените, не е виновен.

 

Някой им бил казал да се махнат от Капитолия, защото конгреса заседавал, но не е ясно кой. И тъй като не можели да излязат вън, защото било студено, отишли в подземния паркинг.

7 минути четене ми отне, за да го разбера това.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

7 hours ago, gado said:

Не Просто никъде (май) нечух или видях да се говори за борци за свобода. Ся...

Беше една луда надпревара коя компания първа ще си сложи бълъмъ на социалните страници, футболисти излизаха с тениски с надпис бълъмъ, по цял свят протести, изразяващи солидарност и т.н. Всички държаха да явно и шумно да изразят солидарността си с метежите и палежите.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, w00x said:

И как Байдън е виновен за това? :D 

Абе ти проверяваш ли ги тия неща преди да ги споделяш или ги проверяваш, но по твоя си начин? :alien:

Ти сериозно ли му четеш какво поства?

Аз не си губя времето с такива неща. Още повече, че човека няма собствено мнение и се налага да копира я от агент Димитър, я от поредното руско прокси.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, netrootbg said:

я от агент Димитър, я от поредното руско прокси.


Щеше да е адски смешно, ако не беше тъжно колко точно си назад... Но пък както отдавна знаем то не е от вчера. Типични подмятания на неграмотни по темата хора, които НЯМА какво друга да кажат... Ти му сервираш факти, то па си лае за агенти и руснаци. Смях в залата, тотален резил... ФБ е пълен догоре с такива философи - хал хабер си няма за какво иде реч, няма нито възможност, нито капацитет две смислени думи да каже по въпроса, но требе да се обади - в 100% от случаите думичките са еднакви - рубладжии, ватници, респективно - соросоиди, грантаджии... Все повече ми падаш в очите. Стремглаво. И да - знам, че не те интересува.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, RaptoR said:


Ти му сервираш факти, то па си лае за агенти и руснаци.

Откога мисирските измислици са синоним на факти? Цитирал си факти толкова, колкото мисира е хищен звяр. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Godfather said:

Откога мисирските измислици са синоним на факти? Цитирал си факти толкова, колкото мисира е хищен звяр. :lol:


Тоест не са факти това? Дойде Вселенският мисир и рече - не са факти! Смешни сте. По-зле от ПИК сте! Айде чети долу източници, които имат авторитет и пак обясни кое не е факти! Вместо да изакаш едно глупсаво изречение докажи, че не са факти! Щото иначе ставаш за смях. 

https://www.forbes.com/sites/joewalsh/2021/01/22/reports-over-100-inauguration-national-guard-troops-test-positive-for-covid/?fbclid=IwAR0TBKzGsHajg6BF6UoSWDEwpvnlNUG0-RQwQyYMZXyHmF54L7U0l7VD4TM

https://edition.cnn.com/2021/01/24/politics/biden-coronavirus-vaccine-supply/index.html?fbclid=IwAR3KlT1wrcOryZJo2TbYWPzaoWuWPo4pKaYRYsUiFU6B5urWA4L6yDCNAPw

https://www.modernhealthcare.com/community-health-centers/hhs-freezes-rule-targeting-community-health-centers-drug-discounts?fbclid=IwAR1YgMkD_5m4pYgEi7BxIFzxSpuWt_jLa1E-Ih_AW57TKJGI0-qr2x9TAGw

https://www.bbc.com/news/world-us-canada-55773243?fbclid=IwAR2Qmna2kGBtKVQ_rK-2zwNqynl4SYOKTKwBZBqEWwVCCZgvUO4xOlUvXqU

https://www.wsj.com/articles/joe-bidens-first-day-began-the-end-of-girls-sports-11611341066?fbclid=IwAR3Ov9o1S6I5LVMyo5C-b_XWqlmtfVR1H1V5mcJERN3EyiRo48P7rhgiDh0

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, netrootbg said:

Ти сериозно ли му четеш какво поства?

Аз не си губя времето с такива неща. Още повече, че човека няма собствено мнение и се налага да копира я от агент Димитър, я от поредното руско прокси.

 

Всичките постове, които цитира, до един са на някаква Ирини Зикидис.

Определя себе си като "скандалджийка номер едно на републиката".

 

1 hour ago, RaptoR said:

Без коментар...

142335347_10220233680015648_125546728175

 

Пак разпространяваш информация без да си я проверил....

Link to comment
Share on other sites

Специално това за Бойко няма как да го проверя, а не вярвам Торлака случайно да я е показал. И ПАК е силно не на място, естествено. Ти като много проверяваш (в Гугъл предимно) защо не вземеш да я провериш, че да разберем?

Link to comment
Share on other sites

Може да отвориш страницата:

 

https://sparktoro.com

 

Да напишеш произволен потребител (твоя ако имаш Туитър или някой, който познаваш) и да видиш резултата.

На мен ми дава, че 40% от моите едва 25 последователя са "Fake". Гарантирам ти, че не съм си купувал фейк последователи за профил, който не използвам.

Link to comment
Share on other sites

Ти може да не си купувал, но мислиш ли, че тулупа няма армия с фалшиви профили? Огромна армия? Че аз неведнъж съм казвал, че по едно време имахме над 40 фб профила заради Фармвил. И къде с твоите 25 и къде неговите 100к? Всъщност какво се опитваш да кажеш или просто нещо срещу мен трябва да кажеш? И не че нещо, просто питам - защо трябва да вярвам точно на това подозрително розово сайтче, което ме кара и да се регистрирам? Ако имаш регистрация дай да видим какво показва за тулупа де!

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, netrootbg said:

Ти сериозно ли му четеш какво поства?

Аз не си губя времето с такива неща. Още повече, че човека няма собствено мнение и се налага да копира я от агент Димитър, я от поредното руско прокси.

 

3 hours ago, Godfather said:

Откога мисирските измислици са синоним на факти? Цитирал си факти толкова, колкото мисира е хищен звяр. :lol:

Абе хора вие наистина ли сте толкова слепи? Това са неща които се случват пред очите ви, но вие сте готови да заклеймите всичко което не ви отърва като руско прокси и т.н.

 

Расизъм тук, расизъм там!

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Antares said:

 

Знам. Пуснал съм линк горе дори.

 

16 minutes ago, RaptoR said:

Ти може да не си купувал, но мислиш ли, че тулупа няма армия с фалшиви профили? Огромна армия? Че аз неведнъж съм казвал, че по едно време имахме над 40 фб профила заради Фармвил. И къде с твоите 25 и къде неговите 100к? Всъщност какво се опитваш да кажеш или просто нещо срещу мен трябва да кажеш? И не че нещо, просто питам - защо трябва да вярвам точно на това подозрително розово сайтче, което ме кара и да се регистрирам? Ако имаш регистрация дай да видим какво показва за тулупа де!

 

Опитвам се да кажа да не вярваш сляпо на всичко, което видиш в интернет.

А "това подозрително розово сайтче" е сайтчето, което цитираш с авторитет в скрийншота горе. :D Създава ли се вътрешен конфликт тука ме интересува? :D 

Link to comment
Share on other sites

Just now, w00x said:

 

Знам. Пуснал съм линк горе дори.

Видях, ама късно.

btw, Това, че ти не си канил хора не значи, че не са те последвали ботове. 

Аз не можах да проверя за себе си (мързи ме да ровя от къде), можеш ли да погледнеш за @pestArt колко ги дава фъшливи?

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Antares said:

Видях, ама късно.

btw, Това, че ти не си канил хора не значи, че не са те последвали ботове. 

Аз не можах да проверя за себе си (мързи ме да ровя от къде), можеш ли да погледнеш за @pestArt колко ги дава фъшливи?

 

image.png

 

Именно. Това, че ти не си канил хора, не значи, че не са те последвали ботове. В случая обаче се сочи с пръст към Борисов, сякаш всичките тия последователи са фейк и всичките си ги е купил той. И той има 100 000, не е като да има милиарди. Не виждам какъв е големия проблем в случая. Не е като да печели от Twitter защото има много последователи или да използва броя на последователите си за някакви influencer сделки със спонсори. Просто трябва да се лае за щяло и нещяло.

 

Ето ви още малко.

 

image.png

image.png

image.png

 

Не се сетих кой друг да проверя.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, w00x said:

 

 сякаш всичките тия последователи са фейк и всичките си ги е купил той. И той има 100 000, не е като да има милиарди. Не виждам какъв е големия проблем в случая.


Абсолютно никой никъде не е казвал подбно нещо - пак съчинения. Показали са хората една сериозна цифра при наличие на друга никак не малка цифра. И да - при тулупа има ОГРОМЕН брой далеч не ботове и случайни фейк акаунти. Ама нищо бе! То е в реда на нещата! Идват избори - по същия начин ще се проведат. 
А ти че не виждаш проблем е пределно ясно. За никого не е изненада. 
И как пък реши, че вярвам сляпо на всичко в интернет - тотална мистерия!

Link to comment
Share on other sites

Аха. От кога Туитър последователите ги отчитат при избори, че имат чак толкова голямо значение? :D

 

А това, че вярваш сляпо на почти всичко, което определени източници публикуват в интернет, си го доказал неколкократно с постовете си и нещата, които публикуваш. Дори в последните 2 страници го направи 2 пъти като публикува окрасена, преувеличена и невярна информация, в истинността на която си толкова убеден, че си готов да спориш на секундата, сякаш оспорването ѝ е кръвна обида към теб лично.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, charmock said:

 

Абе хора вие наистина ли сте толкова слепи? Това са неща които се случват пред очите ви, но вие сте готови да заклеймите всичко което не ви отърва като руско прокси и т.н.

 

Расизъм тук, расизъм там!

Само като видях домейна и реших да си спестя кликването върху линка.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, w00x said:

Аха. От кога Туитър последователите ги отчитат при избори, че имат чак толкова голямо значение? :D

 

А това, че вярваш сляпо на почти всичко, което определени източници публикуват в интернет, си го доказал неколкократно с постовете си и нещата, които публикуваш. Дори в последните 2 страници го направи 2 пъти като публикува окрасена, преувеличена и невярна информация, в истинността на която си толкова убеден, че си готов да спориш на секундата, сякаш оспорването ѝ е кръвна обида към теб лично.


Ама вместо да се опитваш да вървиш срещу мен лично дай да видим как ще оборим фактите. Кой какво и как Украсява е вече различно нещо. Всеки има глава и може да отсее важното от украсата. Която си е всъвсем на място, но това е друга тема. 
И да - пред феновете на тулупа и в главата на тулупа всички тия неща имат огромно значение. 
Например на тебе може да са ти безразлични обиколките му с джипа на държавни разходи, но ако имаш дори бегъл поглед върху нещата е важно да погледнеш организираните тълпи, които го посрещат. И други такива едни "дребни" нещица.

Иване, човек, който повтаря като латерна без доводи е ясно какво представлява. Какъвто ще да е линка - погледни, прочети, па прецени. Останалото е точно това, което описах по-назад днес. Отричането на мненията на отсрещните, каквито и да са те без да бъдат погледнати ясно показва нЕкои работи.    

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, RaptoR said:


Ама вместо да се опитваш да вървиш срещу мен лично дай да видим как ще оборим фактите.

 

Кои факти да борим? Нали ти оборих и цитата, и картинката, какво повече искаш?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, w00x said:

 

Кои факти да борим? Нали ти оборих и цитата, и картинката, какво повече искаш?

Нищо не разбираш. Това са "алтернативни факти" ;). Пълна измислица, но понеже им се харесва какво пише и го представят за факт.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...