Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Това е нашият бус за съжаление. Нашите хора, които са били двама са добре, но буса ще видим...

Някакви подробности можеш ли да кажеш? В статията не става ясно как е станала катастрофата.

Link to comment
Share on other sites

Аз лично писах на общината за липса на знаци до у-ще Черноризец Храбър. Отговориха ми, че били подали вече нужните документи. Само, че 4 месеца по-късно знака си липсва.

Link to comment
Share on other sites

После ми разправяйте, че голфър не е диагноза...

 

По въпроса за нашия бус положението е следното: буса идва от гарата посока асеновградско лагуната идва от индустриалната зона и го удря странично, буса е с предимство в случая, буса се обръща а лагуната как се озовава там не се знае. Шофьора на лагунта заявява пред всички че си мислел че ще мине... което на мен поне ми говори достатъчно за знанията и уменията му. Досега си мислех че фордчето не е много устойчиво, не беше нужно по този начин да се докаже моята теза, ама какво да се прави.

 

Някъде четох, че от общината имат намерение да сложат нови знаци на някои опасни кръстовища в Тракия, сао дето не мога да разбера колко още катастрофи трябва да станат, та да станат намеренията реалност, а не само празни приказки.

Edited by beku
Link to comment
Share on other sites

Днес към 4 след обед имаше една помляна фиеста качена на тротоара на кръстовището на бул. Дунав и булеварда, който отива към Карловско шосе. Не му знам името. Хората седяха и се вайкаха около нея. Друга кола нещо не успях да видя. Стъклата от фарове бяха на престрояването на левия завой.

Link to comment
Share on other sites

Днес към 4 след обед имаше една помляна фиеста качена на тротоара на кръстовището на бул. Дунав и булеварда, който отива към Карловско шосе. Не му знам името. Хората седяха и се вайкаха около нея. Друга кола нещо не успях да видя. Стъклата от фарове бяха на престрояването на левия завой.

Ето повече информация: http://news.plovdiv24.com/95954.html

И отново е замесен голфър :woot

Link to comment
Share on other sites

Същата. Не знам как са се ударили, но по снимките се вижда, че на голфа почти нищо му няма, а фиестата е компот.

Link to comment
Share on other sites

Като гледам май само голфовете удрят други коли. Другите марки не удрят голфове... предполагам, защото всеки като види голф и гледа да е по-надалеч :laugh: Взема да си купя голф тогава и ни ГО, ни Каско ще ми трябва :D

Link to comment
Share on other sites

 

Не знам за вас обаче като го четох това и много се нервирах... то бива простотии обаче да се качиш на тротоара и да удариш пешеходец. А ако жената е със счупен прешлен просто не ми се говори. После като нищо ще излезне че той си е карал много добре обаче някакво камъче или дупка на пътя са причината да изгуби контрол над колата може би...

 

Много обичам да говоря глупости обаче ей такъв като нищо бих му видял сметката ако съм там...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

аман от Голфове. Да вземат да ги забранят!

искам да спределя с вас един сайт, който ... наистина има потресаващи кадри

реални катастрофи, за щастие не са авторски и за още по-голямо щастие не са снимани в България

+18 - това не е шега работа!

всеки сега си вика 'аз съм гледал Пръстенът (The Ring), няма какво да ме уплаши' - отделете 5 мин да разгледате цялата страница: http://miravto.com/2007/08/17/samye_strash...ne_smotret.html

Edited by dRiNKiN_pARk
Link to comment
Share on other sites

Аз минах от там към десет и нещо беше нещо верижно. До колкото успях да вида имаше мерцедес на бордюра ,джип дето беше засрещнат от няква друга кола ,а две таксита се бяха нанизали едно зад друго. Беше много тъмно ,може и да не съм видял добре ,бакшишите може да са спряли да помагат не съм сигурен. Не мога да си представа как могат да се нацепат толкова много коли на веднъж. Имаше и линейка най-вероятно има и пострадали :(

 

Тези сники са от вчера, неможах да снимам добре,мястото е до Нептуна на края на бул. Никола Вапцаров. Пасата на фона на първата снимка го беше нацелил този с буса.

 

19062009001t.jpg

 

19062009l.jpg

Link to comment
Share on other sites

Да, на Руски бе грозна гледка, но все още се чудя как е станало това нещо, за такситата влакчето е ясно, но джипа и мерца как са застанали така...

Е-класата направо се бе качила на тротоара, а Рав4-ката се бе насочила към другият край на пътя, поразгледах се за следи от спирачен път и силно впечатление ми направиха едни дъгообразни следи все едно от въртене на кола със задно...

 

Малко преди това на редовнотов място за катастрофи -> Никола Вапцаров и Димитър Талев,

Бмв бе блъснато странично от Фиат Палио комби, най-вероятно Фиата отнема предимството( и мен щяха да блъснат преди време по този начин там).

До пътрулката видях мой познат който се разправяше, след като му се обадих ми каза, че въпросният шофьор на Фиата щял да блъсне преди това тяхната кола...

Явно е бил пиян, не знам...

 

Снимки имам, но нокията само сини квадратчета е изкарала.. :tongue

Link to comment
Share on other sites

Да, на Руски бе грозна гледка, но все още се чудя как е станало това нещо, за такситата влакчето е ясно, но джипа и мерца как са застанали така...

Е-класата направо се бе качила на тротоара, а Рав4-ката се бе насочила към другият край на пътя, поразгледах се за следи от спирачен път и силно впечатление ми направиха едни дъгообразни следи все едно от въртене на кола със задно...

 

Малко преди това на редовнотов място за катастрофи -> Никола Вапцаров и Димитър Талев,

Бмв бе блъснато странично от Фиат Палио комби, най-вероятно Фиата отнема предимството( и мен щяха да блъснат преди време по този начин там).

До пътрулката видях мой познат който се разправяше, след като му се обадих ми каза, че въпросният шофьор на Фиата щял да блъсне преди това тяхната кола...

Явно е бил пиян, не знам...

 

Снимки имам, но нокията само сини квадратчета е изкарала.. :tongue

Страшна работа ..... аз не мога да си е обясна ......

Link to comment
Share on other sites

По - рано днеска и на коматевският възел е имало катастрофа. Кола е блъснала моторист. Баща ми е бил в района точно в момента на катастрофата. Според него колата е ударила моториста отзад. Бил е само с каска и без никаква друга екипировка. Доколкото е видял е имало поражения по глезена на моториста.

Link to comment
Share on other sites

http://news.plovdiv24.com/96496.html

 

Ето и малко от коментарите:

 

Бях на мястото и видях всичко! Момичето така изкочи на Тойотата,че и да е водач с 30 години стаж, пак не е сигурно дали ще успее да реагира! Беше страшно. Тя като излезе от колата ( видимо ползвала някакви упойващи вещества ) започна да крещи като обезумяла на момчето от Тойотата, коя била тя и така нататък. Накрая се оказва,че девойчето дори няма книжка. Смя се през цялото време и това беше нещото, което най ме изненада! Слава на бога че с децата всичко е наред!
Link to comment
Share on other sites

Не че нещо, но ако ми го направи на мен това ще й направя главата компот...

Edited by kanara
Link to comment
Share on other sites

Днес на връщане от вилата, на пътя между Храбрино и Първенец едно Пежо 405 беше решило да участва в римейка на филма "Кацнал на едно дърво"...

Така и не можах да си го представя какво е станало и как се е получила ситуацията...

Пътят там е планински, но измамно бърз и може да подведе неопитен шофьор. Предполагам, че водачът е изгубил управление може би при изпреварване, и е тръгнал към дерето на реката. За негово щастие едно дърво беше спряло устрема му, а колата неестествено се беше подпряла на дървото почти вертикално и по диагонал, леко с покрива надолу.

Спрях и попитах има ли пострадали, за радост нямало ранени. Тя и колата не беше много пострадала.

Съжалявам, че не успях да реагирам и да накарам жената да снима с GSM-а, защото гледката беше неповторима.

Edited by SteveN
Link to comment
Share on other sites

http://news.plovdiv24.com/96496.html

 

Ето и малко от коментарите:

 

Това е Ангел Бонев с който сме близки приятели,само че са го писали с първата буква от бащиното а не фамилното име и вчера беше с мен на Вектата да поразапуснем ,нямаше му нищо очевадно и игра 4ас и половина без да му има нещо след такава катастрофа.Има дребни наранявания.При приятелката му 2 пъти отказвам да се кача да се возя и явно интуицията ми е добра,незнаех че няма книжка :unsure:

Edited by lpfc1990
Link to comment
Share on other sites

...незнаех че няма книжка :unsure:

Аз се чудя откъде тази увереност на тия без книжките, да се качат на 1 тон машина и да тръгнат по улиците и пътищата?? Не, че 1/3 от тия с книжките са по-добре от тях, но кой как бил взимал книжка е друга тема за размисъл... Аз можех да карам кола още от 13-годишна възраст, но никога не съм си позволявал, нито баща ми ме е пускал, нито аз съм проявявал желание да карам из улиците сред колите и пешеходците. Научих се да карам на едно летище край Кърджали, което вече не се ползваше по предназначение. А карането на летище и карането из улиците няма нищо общо, честно казано... :hmmm:

Link to comment
Share on other sites

....

 

Не ги разбираш тия работи и хич ама изобщо не си фешън само това ще ти кажа ;) Какъв гъзар/гъзарка ще си без автомобил пък какво като не можеш да караш... особено на 2 ракии

 

Това няма нищо общо с гореописаната случка, да не вземе да си помисли някой че говоря за него или негови познати - нито я познавам мацката нито нещо, но след като няма книжка този дето и е дал ключовете за колата е за бой - нали се сещате, защото така да дадеш на някой ключовете за колата си а да не си наясно има ли книжка изобщо не ми се връзва особено пък след като гледаш че не се справя - извинявам се, но това си е чиста проба простотия. Особено пък на тинейджър. Остави другото ами може да стане някоя беля и да се затрие "детето" а недай си боже да нарани други. Ламарините се оправят нищо че не е приятно, но не е фатално, докато хората не се поправят лесно а травмите остават за цял живот...

Link to comment
Share on other sites

Аз се чудя откъде тази увереност на тия без книжките, да се качат на 1 тон машина и да тръгнат по улиците и пътищата

Не, че е особено важно, но машината, която тази надрусана неправоспособна тийнейджърка караше беше доста по-тежка от 1 т. Е класа.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...