Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

нали ми откраднаха велосипеда преди две години,та бях отвикнал да карам в града колело.

за два дена въртяне из улиците на пловдив щяха да ме отнесат поне 5 пъти.

в това отношение велосипедистите са най-преебани :dry:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Мноооого сте се озлобили!!!! Пазете мотористите, че повечето от тях нямат акъл как сами да се пазят! Иначе за тези дето изчакахме живи и здрави ташаците ни да паднат от главата до към между краката ни е ясно как да ги пазим и да им даваме път. На мен като ми паднаха топките на правилното място се събудих и осъзнах, че се движа със 160 между спрели коли в центъра на Варна. Хвана ме безумен страх и си продадох пистарката. Вече съм само на скутерчета (макар и макси).

Link to comment
Share on other sites

И не мога да разбера, кво по дяволите като те надраска, викаш кат ,пишат му акт, отиваш при застрахователя и си готов.

KAT ne idvat veche pri incidenti, koito ne sa zastrashili dvijenieto ili jivot. V toq sluchai dvustranen protokol i gotovo. Samo che hodi go hvani toq deto te e odraskal da podpishe protokola...

Link to comment
Share on other sites

Явно е нямал карбонови ръкавици горкия :cry

 

^ hahahahaha.

 

П.С. И все пак тая проява с боя е супер селска.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Аз се чудя кво е чакал там?? Теглиш и една по сочна "майна" и си продължаваш. Има хора с чувство за безнаказаност като тая пача. Хванала е някои Чичко Паричко за К..А и си мисли че морето е до колене.

Link to comment
Share on other sites

П.С. И все пак тая проява с боя е супер селска.

Буквално. Виж от къде са биячите - единия от с. Драгомир, другия от Ракуски. Съмнява ме и краставицата да е от другаде :)

 

И все пак историята е тъпа - как изведнъж са се появили тези биячи, колко време са се карали шофьорката и моториста, защо изобщо са се карали като за начало и т.н. Като не си доволен от действията на пътя на някой се обаждаш в полицията с регистрационния му номер и проблемът ти е решен. Егати австралопитеците...

Link to comment
Share on other sites

Буквално. Виж от къде са биячите - единия от с. Драгомир, другия от Ракуски. Съмнява ме и краставицата да е от другаде :)

 

И все пак историята е тъпа - как изведнъж са се появили тези биячи, колко време са се карали шофьорката и моториста, защо изобщо са се карали като за начало и т.н. Като не си доволен от действията на пътя на някой се обаждаш в полицията с регистрационния му номер и проблемът ти е решен. Егати австралопитеците...

Да бе.И като знам как реагират милите ни пазители на реда............Просто няма смисъл.Продължаваш си по пътя и това е(за съжаление).

Link to comment
Share on other sites

Аз лично искам да те блъсна! :angry:

Съжалявам, ама имам вътрешно желание..

Бахти педераското мислене, имал си 185 коня - голям праЗ!

Път ли да ти дам?! В града всеки с колело, мАтор, кола или друго превозно средство има ограничение на скоростта по закон, не по километраж!

Ти си болен мозък, преди 2 седмици съдра колата(хубаво е че не уби някой човек),

сега ни се хвалиш с мотора за колко вдигаш 100км...

Аз като си карам колелото по улиците защо се държа нормално?!

Нося каска, жилетка(вечер) и подавам сигнали за предстояща маневра, с всичкото ми шмугване между колите никога не съм имал проблеми, но и не бих проявил претенция към човек спрял в страни от редицата(стига да си е в лентата за движение!), защото той има право да е там, а аз нямам право да изпреварвам по този начин...

 

Злобиле, и ти извади логика голяма...

Веднага шамари, псувни и пози...

... какви сте такива хора?!

После си бил против саморазправата... хайде стига!

Хем не си в положение да изискваш, хем се правиш на собственик на пътя...

Тук в България всички сме шефове, батки биячи и хипер можачи!

За кой се големеем толкова, баси комплексираната нация!

 

Вчера някой спомена за това, че нашамаросали полицай докато пишел актове на Аладина... Втрещен съм!!! :huh:

Дано скоро изчезнем като племе, че работата е много вмирисана - от към главата!

 

 

 

Дон_Чефо,

когато един велосипедист е на тротоара, той трябва да бута колелото, т.е. става автоматично пешеходец!

Мястото на колоездачите в нормалните страни е решено с две светли ивици, от страната на тротоарите.

Ако си спомняш закона, в него е казано че при изпреварване на колоездач винаги се спазва най-голяма дистанция и маневрата се извършва с повишено внимание!

Искаш аз, като колоездач, да карам в насрещното?!

Това е още по-голямо безобразие и дава предпоставки за сакатлък, понеже най-малко скоростта се увеличава(натрупва се) съответното дистанцията и времето за реакция намалява...

 

Малко повече толерантност на пътя, моля ви съвсем искрено!

Скоро на мястото на колоездачите може да са вашите деца например,

искате ли някой идиот да ги смаже?

 

 

Явно си от агресивната част откачалки по пътищата.... обикновенно се биете един с друг, но ако се "проявите" и нормалните ви налагат. Скоро приятелите разкрасиха един подпийнал твой колега, дето подбутна един мотор изотзад (за щастие без да падне момчето). Явно всички които ви изглеждат не така мощно размазани от живота като вас ви бъркат в здравето. Ама колкото и да не ви се иска има хора които успяват по един или друг начин да спечелят пари за по-хубава от вашата кола или пък мотор. Да не говорим че на никой от вашият вид не му и стиска даже да прекрачи мотор, пък камо ли да го запали. Току виж се наакал от страх. Така че мачкайте..... ама и за това не ви стиска. Тогава скърцайте със зъби, лейте простотия по форумите и да не забравите да си карате колелото с електрикова жилетка че да не ви отнесе някой от вашите.

Edited by TED
Link to comment
Share on other sites

Я по-спокойно ако обичаш. Ако не можеш да си сдържаш нервите и да водиш нормален разговор, може да потърсиш помощ, защото после и жена си ще почнеш да биеш, щото ти е препекла филиите.

 

Аз съм свикнал да си гледам сляпата зона, а книжката ще си я правя каквото си искам. И за каква дистанция по-скоро ми говориш? Каква дистанция да спазвам като съм ОТПРЕД бе акъл?

 

Да се вре в слепите зони означава да кара с постоянна скорост, равна на тази на колата в зона невидима в огледалата.

 

Останалото просто ще го пропусна.

 

Той ще ми обяснява аз дали мога да карам и как да карам. Не ме карай да ти се поразровя из постовете в тоя раздел, че ще навържа 3 екрана цитати показващи примерното ти поведение на пътя.

 

Аз също не съм засичал моторист, но 2 пъти бях на мотор и в продължение на 10 секунди се движехме в сляпата зона на колата отляво на нас. Ония само да беше тръгнал да излиза, щеше да ни отнесе.

 

 

 

Щом искаш да се придържаме към добрият тон не ми лепвай някви определения....

Сега се върни леко назад прочети ми поста отново ако си мислиш че си го разбрал добре тогава се пробрай да коментираш дистанции и т.н.

Давай поразрови аз не го крия не съм примереш шофьор , никога не съм го криел ма за разлика от всичките тука анти-мотористи аз се стремя да спазвам няква толерантност на пътя.

Както и да е вие сте прави ...... само гледайте като решите да отсечете пътя на някой моторист да не са групичка както е обикновенно че тогава изобщо няма да се хабите да коментирате дали е бил с карбонови ръкавици или не .

Link to comment
Share on other sites

Буквално. Виж от къде са биячите - единия от с. Драгомир, другия от Ракуски. Съмнява ме и краставицата да е от другаде :)

 

И все пак историята е тъпа - как изведнъж са се появили тези биячи, колко време са се карали шофьорката и моториста, защо изобщо са се карали като за начало и т.н. Като не си доволен от действията на пътя на някой се обаждаш в полицията с регистрационния му номер и проблемът ти е решен. Егати австралопитеците...

 

Преди време имаше случай - едни от моите клиенти имат склад в Бургас или Варна (не се сещам за кой от 2та склада ставаше дума но беше на морето някъде а те само в тези 2та града имат склад)... та единия от търговските им представители при някаква подобна проява тръгнали да се разправят само че онзи излезнал някакъв боксьор и като го захванал се свестил в болницата човека със счупени ребра и челюст и какво ли не...

 

Та както бяха казали едни джедаи в един филм : винаги има и по-голяма риба...

Link to comment
Share on other sites

Щом искаш да се придържаме към добрият тон не ми лепвай някви определения....

Сега се върни леко назад прочети ми поста отново ако си мислиш че си го разбрал добре тогава се пробрай да коментираш дистанции и т.н.

Давай поразрови аз не го крия не съм примереш шофьор , никога не съм го криел ма за разлика от всичките тука анти-мотористи аз се стремя да спазвам няква толерантност на пътя.

Както и да е вие сте прави ...... само гледайте като решите да отсечете пътя на някой моторист да не са групичка както е обикновенно че тогава изобщо няма да се хабите да коментирате дали е бил с карбонови ръкавици или не .

 

Ако искат и на превозно средство с едно колело да се качват хората. Не ме интересува. Решението си е тяхно. Аз казвам да се пазят, а не да чакат другите да ги пазят. Защото и повечето шофьори чакат другите да ги пазят, но мотора е по-невидим от колата и колкото и да искам аз да го пазя, може да не го видя.

 

Сега разбра ли ме какво искам да кажа от одеве?

Link to comment
Share on other sites

Да не говорим че на никой от вашият вид не му и стиска даже да прекрачи мотор, пък камо ли да го запали. Току виж се наакал от страх.

да разбирам значи,че мотористите са някакви супер герои?

 

приятелски съвет - преразгледай си коренно нагласата спрямо самия себе си и спрямо околния свят.

резултатите от подобно мислене "аз съм най-великия" можем да ги видим почти всеки ден в новините от 19:00

Link to comment
Share on other sites

да разбирам значи,че мотористите са някакви супер герои?

Чак сега ли стигна до този извод? Мотористите са безсмъртни, носят супер яки ръкавици кой карбонови, кой стоманени... могат да вдигат 100км за под 3 секунди, в ръкопашен бой няма кой да ги спре, споменах ли, че са безсмъртни? Общо-взето те са най-яките пичове и вземане-даване с тях да си нямаш :ph34r: бтв, чак сега се осъзнавам, че спорим в темата за катастрофите, wtf?!

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Stenli,

аз нямам карбонови подплънки, страх ме е! :laughing:

 

TED,

много преценки и квалификации ми даде?

От къде ми знаеш статута и всичко от - до,

да не сме били гаджета?!

 

Смешник!

 

Ало, старите кучета, акъл щяхте да му давате, а момчето все по-зле става!

Ако затрие някой човек, дано и на Вас ви тежи!

 

Ще ми обяснява тук и спори, че хипер бързият мАтор може и да лети, щото е 185 к.с. и ние простосмъртните и бедни мишки нямаме място до него...

 

Лошо няма, че се спори тук! Тя тази тема не е отворена за сеир, а за поука. Да се псе учиш от грешките на другите и да не ги повтаряш

То защото пък телетата си взеха поука, нали?

 

 

Баси :laughing:

 

 

Онтопик:

Днес на връщане от София видяхме запалването на кола в другото платно, реакцията на хората около нас беше чудесна. Две коли се наредиха една до друга с включени авариини мигачи, както и с леко натисната спирачка, през това време вече спряли хора се притичаха с пожарогасители и започнах да гасят автомобила(май беше Форд или от сорта..)

Значи можело да има колегиалност, но келешлъкът явно е по-модерен!

 

http://news.plovdiv24.com/91620.html

Все пак линейката стигна до София, но върху платформа :huh:

Edited by kitolino
Link to comment
Share on other sites

Явно си от агресивната част откачалки по пътищата.... обикновенно се биете един с друг, но ако се "проявите" и нормалните ви налагат. Скоро приятелите разкрасиха един подпийнал твой колега, дето подбутна един мотор изотзад (за щастие без да падне момчето). Явно всички които ви изглеждат не така мощно размазани от живота като вас ви бъркат в здравето. Ама колкото и да не ви се иска има хора които успяват по един или друг начин да спечелят пари за по-хубава от вашата кола или пък мотор. Да не говорим че на никой от вашият вид не му и стиска даже да прекрачи мотор, пък камо ли да го запали. Току виж се наакал от страх. Така че мачкайте..... ама и за това не ви стиска. Тогава скърцайте със зъби, лейте простотия по форумите и да не забравите да си карате колелото с електрикова жилетка че да не ви отнесе някой от вашите.

 

Колега какво трябва се се случи че да слезеш малко на земята а ? Едва не се уби наскоро,видя се колко са ти акъла и способностите зад волана. В началото ми стана много криво като разбрах за инцидента с теб, но след няколкото ти поста се уверих, че това е най-малкото с което е можело да се разминеш с този ти манталитет ! Не разбирам защо това че караш по-бърза кола или мотор те прави нещо повече от останалите на пътя ?? Имаш си -караш си ! Теб май те гони някаква параноя че някой ти завижда и едва ли не ще тръгне да ти прави мизерий защото караш нещо по лъскаво. Боли ме к*ра каква кола или мотор караш !! Само че тъпотията и надменността ти (вече съм сигурен за тези ти две качества) рано или късно ще те вкарат в някоя сериозна беля. Веднъж се размина ,но другия път когато излетиш от пътя може да не се удариш в стълб а да пометеш някоя майка с количка например. Тогава какво правим ? Пак ли ще обясняваш как си карал със 70 и си влезнал в шахта(а всъщност историята излезе друга поне за скоростта) ??

Link to comment
Share on other sites

TED, до колкото знам хубав мотор можеш да си намериш за около 5K, а един Мустанг и то от сравнително новите примерно може да се внесе за около 20K. Ама unlike повечето хора в България, има и такива, които не си харчат всичките пари за купчини ламарина. До колкото си спомням ти беше катастрофирал скоро на коматевския надлез и то доста неприятно. Може би трябваше да повлечеш хора със себе си, за да вземеш да мислиш трезво. Никой не отрича кефа от карането на мотор - лично аз съм карал и точно поради факта, че усетих как излита и спира тази машина си обещах никога повече да не се качвам на такъв. Разбирам ви гледната точка, но не очаквайте чудеса от хората в трафика. Уважението към моториста свърша там, където моториста не уважава останалите участници в движението, а понякога и себе си. Нищо не каза за моето преживяване с колегата ти от последните дни... прав ли беше той или не? Трябваше ли да го подгоня и да започна да го налагам с пожарогасителя?

Link to comment
Share on other sites

Лошо няма, че се спори тук! Тя тази тема не е отворена за сеир, а за поука. Да се псе учиш от грешките на другите и да не ги повтаряш

 

Да де, само че спора стана по-скоро за темата за меренето на органи като гледам.

 

Между другото имам приятели върли моторджии, но смея да твърдя че са доста отговорни шофьори и знаят какво правят и когато са на мотора и когато са в колата си. Подробност е че няма 1 който да е под 30 години...

Link to comment
Share on other sites

Уважението към моториста свърша там, където моториста не уважава останалите участници в движението, а понякога и себе си.

 

Ето една мъдра приказка! TED, като ти чета изказванията и просто се моля да те пази нещо отгоре, защото ти определено нямаш намерение да се пазиш сам, въпреки последната злополука. Няма да коментирам смешните ти твърдения, че само мотоциклетистът е потърпевш при катастрофа.... Особено ако се вреже в спирка с чакащи, примерно... Казах вече, има достатъчно мат'рял из сайтовете. Днес нямаше как да заснема един хубавец без екипировка как се мушуше като невестулка из трафика. Одеве като се прибирах от Баумакс ме застигна един друг такъв ентусиаст със същите мераци, но между мен и съседната кола нямаше място да мине и се отказа. Наложи му се да изчака като всички останали в колоната - какво унижение...

Link to comment
Share on other sites

Ех момчета.... Последният ми пост беше персонално адресиран за "колегата" kitolino и ако някой друг се е почуствал засегнат не съм виновен аз. Явно сами сте се причислили към въпросната част участници в движението, причината за което не съм аз а умственият ви запас.... Надявам се да сте от временно невменяемите и да не попълните редиците на неудачниците мачкащи всичко по пътя заради собствената си неудовлетвореност от живота. А колкото до нападките към мен, давайте, само ме карате да се усмихвам. Никога не съм имал най-хубавата кола или мотор и няма и да имам. Това не ми е проблем. Когато аз се качвам на мотора или колата никога не взимам със себе си проблемите си и това май е разликата....

Link to comment
Share on other sites

Тотален офф: Модераторите незнам за какво ви са тея права?Май най-важното е да делват постове в "Тя и Той" щото някой е решил, че не му е там мястото.Тук се ръсят разни обиди към тоя и оня и нищо.....

 

 

Онтопик:Мотористите са опасни за околните на пътя, но все колите им са виновни.Все автомобилистите трябва да ги пазим, а не осъзнават, че поглеждам в огледалото и няма никой.Само след секунди и чувам, че профучава някой покрай мен.Ако аз реша да се престроя?Аз съм виновен разбира се....Не пазя мотористите....

Link to comment
Share on other sites

Аз съм пристрастен и затова няма да сложа уорн на никой от двамата, но се надявам, че това ще са последните квалификации от подобен род. Така или иначе всеки си има своето мнение.

Link to comment
Share on other sites

Онтопик:Мотористите са опасни за околните на пътя, но все колите им са виновни.Все автомобилистите трябва да ги пазим, а не осъзнават, че поглеждам в огледалото и няма никой.Само след секунди и чувам, че профучава някой покрай мен.Ако аз реша да се престроя?Аз съм виновен разбира се....Не пазя мотористите....

 

Както zlobil спомена, по-нагоре в цитат на мой пост, трябва да спазваш дистанция.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...