Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

СНИМКА

 

Неделя, около 19.30 на Цариградско шосе малко след Орлов мост по посока Пловдив...

 

На асфалта пред скупчената групичка полицаи и младежи лежи безжизненото тяло на жена. Намаше как да го заснема.

 

Колоната за 10 на минути стана плътна до Горублянско ханче. Все "столичани", идващи си от село :tongue

 

Какво прави жената в 3та лента на Цариградско ?

Този булевард трябва да си напълно луд да го пресичаш на непозволено място...

:unsure:

 

http://www.dnevnik.bg/dnevnikplus/2009/07/...il_se_s_porshe/

Мисля преди време същото порше(или друго бяло GT3) се държеше като собсвеник на пътя, след като спря посредата на кръстовище и започна да си говори нагло по телефона, след това направи опит да ми блъсне колата, на коеот аз и другите 10 коли, които го чакахме се засмяхме...

Дано този случай не остане безнаказан!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Няма работа там, но ударилият я нещастник ще лежи. Или ако се измъкне за непредумишлено сериозно ще плати. Винаги съм се чудил как на някой ЧОВЕЦИ им липсва чувството за самосъхранение. Заложено е във всеки организъм по принцип...

 

Не е като да няма подлез слънце там!

Link to comment
Share on other sites

http://news.plovdiv24.com/103231.html

Горките, невинни мотористчета. Майката си е хвърлила детето пред мотора, за да може моториста да загуби контрол и да се самоубие. За щастие моториста е жив!...

И как може! Да ходи по тротоара! Тъпа майка! Трябваше да лети. Все пак има моторист... А, както ТЕД и неговата агитка вече изясниха - те никога не са виновни!

Link to comment
Share on other sites

Преди няколко седмици дадох снимки за катастрофа на колело в тракия,Вчера на същото място към 23:00 стана отново,но в тъмното неможах да снимам,видях само как един сеат беще на тротоара,ето какво причитам днес в Пловдив24.ком ... Вчера в 23 часа на кръстовището на бул."Освобождение" и ул."Дим. Ризов" в жк. Тракия се сблъскват лек автомобил "Опел Корса", управляван от 19-годишната Д.К. от Пловдив и "Сеат Кордоба" с водач В.И./56/ от Пловдив. По първоначални данни Д.К. отнема предимството на сеата. Пострадали са шофьорът В.И. и пътничката до него Б.К. на 56 години - с контузии по телата. Eto go i koleloto http://www.snimka.bg/album.php?album_id=397048 А преди 2 дена,отново тук Фиат браво(които от 2 месеца пили гуми на това колело вечер в 01:00 и отнася куп псувни,натресе ауди ТТ отзад(незнам как,чуха се само яки спирачки)

Edited by katalunec89
Link to comment
Share on other sites

Жена ми каза че имало още 1 моторист на тротоара на бул. 6ти септември срещу градинката на Фламинго - мотора на земята каската до него... друго не знам...

Link to comment
Share on other sites

Жена ми каза че имало още 1 моторист на тротоара на бул. 6ти септември срещу градинката на Фламинго - мотора на земята каската до него... друго не знам...

Един стар бус го беше ударил...

Link to comment
Share on other sites

Сега беше станало някакво мазало на коматевския възел, но не можах да разбера какво точно... Освен, че имаше удавени коли май имаше и катастрофа

 

Ти ли се изряза на път за Бачи ултра селски днес след като си пресякох на В.Априлов?Щото видях на светофара бяло БМВ е90 кабрио, завиваше от 6-ти по Априлов, посока Бачи.Пусна ме да пресека и после режи...ама го засече някакъв в средна лента, та направи корекция с волана и хубаво му поднесе...питам ей тъй.Като нищо можеше да се помелят с колата в средната лента.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Ти ли се изряза на път за Бачи ултра селски днес след като си пресякох на В.Априлов?Щото видях на светофара бяло БМВ е90 кабрио, завиваше от 6-ти по Априлов, посока Бачи.Пусна ме да пресека и после режи...ама го засече някакъв в средна лента, та направи корекция с волана и хубаво му поднесе...питам ей тъй.Като нищо можеше да се помелят с колата в средната лента.

 

 

Моето е сребристо.

Link to comment
Share on other sites

На същото кръстовище днес Ауди 80 и Дачия Логан се бяха ударили при движение от 6-ти към УХТ.Задрана дясна страна (2-те врати) на Дачията и избит ляв мигач + нагънат ляв калник на Аудито.Айде да познаем дали някой не се е опитвал да се изреже от средна лента за десен завой или друга някаква глупост.

Link to comment
Share on other sites

На обратния завой до "Практикер" се бяха цапнали двама, но светна зелено, трябваше да завивам и не ми остана време да търся телефона да ги снимам...

Link to comment
Share on other sites

На моста до хотел Марица се бяха блъснали 3 коли верижно, но стояха само 2.. :unsure:

Последният участник в сблъсъкът явно се бе изпарил..

Edited by kitolino
Link to comment
Share on other sites

http://news.plovdiv24.com/104820.html

 

Децата от сеата( видимо на около 8-10 години) кълняха шофьора на маршрутното такси.. :bgrin:

 

В този случай акта ще отнесе маршрутката, но истинският виновник е водачът на Сеата(който не бе с пловдивска регистрация естествено..)

 

А за правилник за движение по пътищата да си чувал, или чел?

И няма никакво значение кой от къде е, град, село и т.н., задният е длъжен да спазва безопасна дистанция!!!

 

Чел съм го, представи си...

Другият път като минаваш на зелен сигнал, внимавай автомобилът пред теб да не спре в средата на крастовището... :wacko:

Помисли реално кой е сгрешил в ситуацията, в този случай тълкуването на закона не е справедливо..

Edited by kitolino
Link to comment
Share on other sites

КАКВО гори в центъра на пловдив, посока.... санкт петърбург (от стадион хр ботев не мога мн добре да преценя, ама вече полвината град от моята тераса е в дим)

Link to comment
Share on other sites

http://news.plovdiv24.com/104820.html

 

....истинският виновник е водачът на Сеата(който не бе с пловдивска регистрация естествено..)

А за правилник за движение по пътищата да си чувал, или чел?

И няма никакво значение кой от къде е, град, село и т.н., задният е длъжен да спазва безопасна дистанция!!!

Link to comment
Share on other sites

Да живне малко темата. Това е от сутринта. шкодата изглеждаше по мое мнение много по зле от джетата, което е много странно

2d774513e16fc5cba370cbcf5f94ec20_120x90.jpg

Edited by beku
Link to comment
Share on other sites

Да, на шкодата и бяха гръмнали и двете възглавници отпред. Най-вероятно Джетата е правила ляв и Шкодата го е натресла директно. Линейката беше дошла преди полицаите и качиха шофьора на Джетата - възрастен човек, по-скоро силно уплашен отколкото наранен. А готините типове полицаи, вместо да спрат пред линейката и да не заемат място, спряха вдясно и запушиха и без това тясното за преминаване място. Излезнаха трима сладури и почнаха да се чешат ПО фуражките. По-натам не знам, тъй като отминах.

Link to comment
Share on other sites

Днес сутринта на кръстовището до съдебната палата се блъснаха пак, явно единия не беше спазвал дистанция и се беше набабанил доста здраво. За съжаление бях прекалено сънен за да ги щракна. К'во става, ве, баси тапаците.

Link to comment
Share on other sites

Точно до блока ми на Богомил имаше яко цапнато Рено Меган следобед, не успях да го заснема, при все че пък вайкащите се около колата ме видяха, че се опитвах :angry1

 

Подозирам, че се е ударил в джип, който видях да изнасят с камионче, с което се разминах малко преди да мерна Мегана.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...