Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

При приятелката му 2 пъти отказвам да се кача да се возя и явно интуицията ми е добра,незнаех че няма книжка :unsure:

Бахмааму, значи тази кифла редовно си се е качвала зад волана. Е те това не ми го побира акъла. Такива елементи трябва да се затварят директно и задълго в специализираните отделения на психиатричните клиники. Няма и не може да има друга ответна реакция на подобна висша степен на кретенизъм и олигофрения.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Вчера следобед под моста на В. Априлов - поредния идиот с камион, който не успява да премине отдолу - ТУК. Все се чудя колко трябва да си зле, че да не можеш да прецениш дали можеш или не можеш да минеш под мост. И ако се съмнява човек защо по дяволите не спре преди моста и не слезе от колата да се поогледа преди да се навира отдолу? Истина е обаче, че има подвеждащ елемент, тъй като явно поради някакви изкривявания - или на настилката или на плочата отгоре - камиона беше влязъл успешно откъм гребната и беше задрал в бетона малко преди да излезе от моста. Така или иначе обаче разстоянието си е на косъм и грешката е на водача.

Link to comment
Share on other sites

Такива случки там и на другия мост стават през ден. Нищо интересно за живеещите наоколо :) Виж интересно е когато някой реши че ако се засили по-добре и ще се промуши като онова дето го бях снимал преди няколко месеца където освен собствения камион беше потрошил още една кола и добре че нямаше жертви...

 

Друг е въпроса че трябваше да е с половин метър по-висок моста (и 2та) и нямаше да има абсолютно никакви проблеми, но тези неща се мислят като се строят мостовете. Иначе под ЖП моста май няма как да се прокопае защото ще падне под нивото на реката та единствения начин е повдигане на самия мост. Дано се намерят пари за последното в близките 20тина години

Link to comment
Share on other sites

Друг е въпроса че трябваше да е с половин метър по-висок моста (и 2та) и нямаше да има абсолютно никакви проблеми, но тези неща се мислят като се строят мостовете. Иначе под ЖП моста май няма как да се прокопае защото ще падне под нивото на реката та единствения начин е повдигане на самия мост. Дано се намерят пари за последното в близките 20тина години

При наличието на указателни табели защо да се хвърлят пари за да се повдигат? Нека да си трошат камионите. Гарантирано след това шефовете им ще се зарадват колко кадърни шофьори имат. Парите за повдиганего могат да отидат за много по полезни неща.

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно излишно е подобно начинание там и хората не напразно са го оставили така (отделно какви колосални суми би струвало). Другия прелез без ограничение във височината е на няколко стотин метра "у лево". Много просто - минава се оттам.

Link to comment
Share on other sites

Вчера следобед под моста на В. Априлов - поредния идиот с камион, който не успява да премине отдолу - ТУК.
Така ли ми се струва или камиона се е качил с едната гума на тротоара. :) После как няма да задере, то малко му е трябвало.
Link to comment
Share on other sites

Бахмааму, значи тази кифла редовно си се е качвала зад волана. Е те това не ми го побира акъла. Такива елементи трябва да се затварят директно и задълго в специализираните отделения на психиатричните клиники. Няма и не може да има друга ответна реакция на подобна висша степен на кретенизъм и олигофрения.

 

Ем повечето са такива,когато тате има кинти.Чудя се на спътника и който е и от моя клас как се качва при нея след като стана свидетел на висящия крак на в областа под капачката на едно момче от моя клас след катастрофа на Слънчев бряг покрай абитуренските балове ,след некадърното каране на един ненормалник от нашия клас на пътя край Поморие - изпреварва с 140 в завой и съответно насаждат с ламарини на Рекстън канавката край пътя ,на шофъора почти нищо,но момчето дето се вози при него :Х .2 дни след катастрофата баща му му даде една от другите му коли и сега тоя пич си кара пак по същия начин из града.Наистина олигофренията не е само в пишлигарите а и в случая на богатите родители

 

Позицията, която снимах е вече опити за измъкване от ситуацията - пълен мармалад

 

Това какви изненади може да ти предложи ако се движиш зад него :unsure:

Edited by lpfc1990
Link to comment
Share on other sites

Ем повечето са такива,когато тате има кинти.Чудя се на спътника и който е и от моя клас как се качва при нея след като стана свидетел на висящия крак на в областа под капачката на едно момче от моя клас след катастрофа на Слънчев бряг покрай абитуренските балове ,след некадърното каране на един ненормалник от нашия клас на пътя край Поморие - изпреварва с 140 в завой и съответно насаждат с ламарини на Рекстън канавката край пътя ,на шофъора почти нищо,но момчето дето се вози при него :Х .2 дни след катастрофата баща му му даде една от другите му коли и сега тоя пич си кара пак по същия начин из града.Наистина олигофренията не е само в пишлигарите а и в случая на богатите родители

 

 

 

Това какви изненади може да ти предложи ако се движиш зад него :unsure:

Това за Рекстъна на Сл. бряг и аз го знам, но кажи според теб би ли се обърнал джип на прав път каран само с 140 ?! Едно е колко казват, че те са карали, друго е в действителност. Добре, че не са взели момичето преди това, че едва ли то щеше да оживее.

Link to comment
Share on other sites

Това за Рекстъна на Сл. бряг и аз го знам, но кажи според теб би ли се обърнал джип на прав път каран само с 140 ?! Едно е колко казват, че те са карали, друго е в действителност. Добре, че не са взели момичето преди това, че едва ли то щеше да оживее.

 

Виждам,че си запознат с тоя случай.Шофъора отстояваше пред нас,че е карал с 90 на което никой не му вярваше макар да сме му приятели,аз поддържам хладни отношения с него именно защото не го слуша главата и това се очакваше рано или късно.Яд ме е за момчето с което отиваха да вземат това момиче от Бургас,защото тамън бяха престигнали ,а преди това като идваха от Пловдив натам тоя пич дет пострада като се чувахме постоянно се молеше да стигнели живи до Слънчев бряг.Направи си сам сметка защо тогава са катастрофирали ,иначе наистина тя нямаше да е жива ако беше отзад. Завчера момчето го изписаха,скоро ще му махат пирона от по здравия крак.

Link to comment
Share on other sites

Виждам,че си запознат с тоя случай.Шофъора отстояваше пред нас,че е карал с 90 на което никой не му вярваше макар да сме му приятели,аз поддържам хладни отношения с него именно защото не го слуша главата и това се очакваше рано или късно.Яд ме е за момчето с което отиваха да вземат това момиче от Бургас,защото тамън бяха престигнали ,а преди това като идваха от Пловдив натам тоя пич дет пострада като се чувахме постоянно се молеше да стигнели живи до Слънчев бряг.Направи си сам сметка защо тогава са катастрофирали ,иначе наистина тя нямаше да е жива ако беше отзад. Завчера момчето го изписаха,скоро ще му махат пирона от по здравия крак.

Не че искам да се заяждам или да упреквам някого,но умните и мислещи абитуриенти ходят до морето с влак ;)

Link to comment
Share on other sites

Не че искам да се заяждам или да упреквам някого,но умните и мислещи абитуриенти ходят до морето с влак ;)

 

Хахаха викаш само тъпите и немислещи отиваме с коли ???

Link to comment
Share on other sites

Еми ако трябва аз да карам бих се замислил дали въобще да си взимам колата.Пък ако трябва някоя мацка да кара...хептен (аз нямам позната която да иска да кара и да е уверена в уменията си), някой от приятелите ми да кара...ми то как да стане като трябва с тях да пия...т.е. рейсчет/влакчето и айда...Още повече, че те ся като са на 20+ години не мога да им се доверя да ме возят още повече пък като бяха на 18.

Link to comment
Share on other sites

Ах... Първо вие отивате за няколко дена . Какъв е проблема ти да караш, 2-та дена да се освиниш , след тва една вечер да не пиеш и ти да си ги прибереш ? След тва повечето хора пътуват с влака с нагласата , че на сутринта ще слезнан бом бок пияни и след това ще са горди с този факт. А да ... Как караш не зависи от това дали си абитуриент или не , а от това дали си отговорен или не , дали ти пука , че возиш 4 човека , и че трябва да ги прибереш здрави или не ...

 

едит : Няма смисъл да спориме , защото ще се набъркат много различни теми . Все пак на мене не ми пречи примерно , че две вечери няма да пия "както аз си знам" , и че пак ще си прекарам готино . Аз просто ти казвам : "пука ли ти - ограничаш се " , "Знаеш , че не можеш да се ораничиш - рейс / влак" и "не ти пука - има голяма вероятност роднините ти да си хапнат житце "

Edited by Stasio
Link to comment
Share on other sites

Ами мен ми пука и на приятелите ми им пука.Да карам до там ще съм парцал вечерта (-1 вечер), преди да тръгнем не може да пия както си знам, защото после при проверка на дрегер ще има неприятни отчитания (-1 вечер),да си уползотворя времето и да го прекарам само с "милото" при положение, че с тия хора после ще се виждам не толкова често...хм...опция ама не е това замисъла на занятието.

 

Който мисли, че е пич и не му пречи нека си кара.Аз не съм карал и пак да трябва да се прави пак няма да карам.

 

И нямам никакви претенции да съм от "умните и мислещи" не-знам-си-какви.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Аз викам за това кръгово отделна тема да направим: http://news.plovdiv24.com/97306.html

Този път автобусен шофьор блъска жена на пешеходна пътека

OFFTOPIC: Предлагам да съберем по 10-20 лв и да ги дарим на общината да оправят тъпото кръстовище или да излезем на някакъв протест, то това не се търпи вече. Егати безочието е това да обещаеш нещо преди 4-5 месеца, че ще стане за няколко седмици и все още да не си го направил. Убийци!

Link to comment
Share on other sites

Не минавам често през там, но моите спомени са, че кръстовището си има знаци и аз никога не съм изпадал в инфарктна ситуация на кръготово. Мисля, че по-скоро убийците са тези, които си мислят, че онзи булевард се възприема като околовръстно шосе, което е съвършено погрешен подход.

Link to comment
Share on other sites

Преди малко бяла Лада Нива се беше изтрещяла в подлеза под Пощата на обичайния завой, след падналия дъжд и обичайната загуба на контрол. Предницата беше строшена в средата, предполагам бе ударил стълб, след което се беше покачил на средната преграда. Нямах никаква възможност да спра да снимам...

Link to comment
Share on other sites

Аз вчера се чудих кво толкова е станало на колелото като минах към 4 автобуса беше спрял в средна лента и говореше шофЕра с полицаите .

После към 8 пак минах и още беше там автобуса и имаше бусче на криминалисти.....

 

 

Иначе колелото не е виновно , тва го казвам за незнам си кой път и го твърдя на 10000% , просто там се блъскат само БЕЗМОЗЪЧНИ олигофрени , колелото има пефектна видимост и достатъчно знаци.... никой не може да ме обеди че колелото е виновно.

Link to comment
Share on other sites

Аз вчера се чудих кво толкова е станало на колелото като минах към 4 автобуса беше спрял в средна лента и говореше шофЕра с полицаите .

После към 8 пак минах и още беше там автобуса и имаше бусче на криминалисти.....

 

 

Иначе колелото не е виновно , тва го казвам за незнам си кой път и го твърдя на 10000% , просто там се блъскат само БЕЗМОЗЪЧНИ олигофрени , колелото има пефектна видимост и достатъчно знаци.... никой не може да ме обеди че колелото е виновно.

 

 

Ако ше обедвате ме викни и мене.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Днес, следобяд, на кръстовището между бул. "Княгиня Мария Луиза" и бул. "Източен":

 

.....

 

 

image020qkx.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...