Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

Пиян младеж катастрофира с колата си рано тази сутрин в Пловдив. В 4.50 часа лек автомобил ”Форд Фиеста”, управляван от Й.Д./ 24 г./, излизайки с десен завой от ул.”Капитан Райчо” на бул.”Цар Борис Трети Обединител”, не успял да извърши маневрата и се качил на разделителната ивица. Й.Д. и пътуващите с него 19-годишен младеж и две момичета на 18 г. и 19 г. са с леки контузии. След медицински преглед са освободени за домашно лечение. С дрегер е било установено, че Й.Д. е шофирал с 1.72 промила алкохол в кръвта. Той е задържан в ареста на Четвърто РУ за 24 часа.

ПраЙл се е на пич пред п***ите ся(и показал маневрата "изправяне на завой").Ясна е работата.Сигурно са пътували за селУ с тоя с корсата.

Бахти тъпаците.Добре,че няма пострадал някой невинен.

 

едит.Иначе и хитър нашия.Взел номерата :D Все едно колата няма номер на рамата.Ама то при 1.72 алкохол не е успял да го пренабие.

Edited by sek800
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ето един коментар за случката тази сутрин от пловдив24, от "Вестникарче от будка" :

 

"Не беше точно така случилото се! Значи рано сутринта, фиестата бясно се гонеше с една корса и като корсата с мазен дрифтинг влезе в завоя и отпраши посока тунела, фиестата не успя занесе и водача не успя да ударжи моща на двигателя и и се стигна до този момент, като сцена от филма "Кацнал на едно дърво"!"

Отново Бързи и Яростни....

Link to comment
Share on other sites

Ето един коментар за случката тази сутрин от пловдив24, от "Вестникарче от будка" :

 

"Не беше точно така случилото се! Значи рано сутринта, фиестата бясно се гонеше с една корса и като корсата с мазен дрифтинг влезе в завоя и отпраши посока тунела, фиестата не успя занесе и водача не успя да ударжи моща на двигателя и и се стигна до този момент, като сцена от филма "Кацнал на едно дърво"!"

Отново Бързи и Яростни....

 

То пък щото фиестата е супер мощен автомобил :laughing: Поредното килиме дето се е заблудило, че е пилот.

Link to comment
Share on other sites

http://news.plovdiv24.com/93028.html

 

Нямат работа тези превозни средства по пътищата !!!!!!

 

Цигания и селяния в едно.

Едните търгнали да "берат" ягоди,другия пиян като кирка.

Няма хора....

Link to comment
Share on other sites

Среднощна гонка в София завърши с 2-ма загинали 01 юни 2009 / News.dir.bg Двама души загинаха късно снощи при тежък инцидент на Околовръстния път в столицата, съобщи Дарик. При инцидента 18-годишен моторист с висока скорост връхлетял върху 21-годишен пешеходец. Смъртта им е настъпила на място, ударът е бил с много висока скорост, телата - размазани.

Младежът е управлявал мотор марка „Кавазаки”. Той се е движел от бул. „Черни връх” към бул. „България”. Инцидентът е станал малко преди 23.00 часа снощи около бензиностанция близо до резиденция „Бояна", съобщи инспектор Любка Маринова от КАТ.

Според очевидци - няколкостотин души е имало преди катастрофата за поредната нощна нелегална състезателна гонка. Мотористът карал с около 250-300 км/ч. Хората коментират, че той е бил на финалната права и не е имало спирачен път.

Загиналият младеж е бил сред участниците в провеждащите си през уикенда нелегални състезания с мотори. Полицаи продължават изясняването на причините за тежката катастрофа.

 

 

Та кво разправяхте, че при инциденти с мотористи само моториста го отнасял???

Link to comment
Share on other sites

Вчера видях моторист как си кара в града с около 45-50 км в час. Евала ми направи просто, но си мисля, че това е само, защото имаше мадама на мотора също. Иначе не се кефя на нахални мотористи, където се навират навсякъде що има място. Да поясна - минава между колите на светофара и дава газ да мине на червено при първия удобен случай. Попринцип много се кефя на моторите, но с нормално каране. :laughing:

 

А иначе днес имаше някаква катастрофа на Пещерско, кръстовището към болницата. Някаква жена лежеше на пътя и се бяха събрали хора около нея. Някой да знае нещо по въпроса, как е ?

Edited by clio
Link to comment
Share on other sites

Е пък сега ако ми обясниш и това какво общо има със ситуацията , та го казваш :wacko:

Каруца цигани на главен път,които отиват на съмнително бране на ягоди.Как ти се струва?

Link to comment
Share on other sites

Момци, пак сте обърнали темата за катастрофи в чат канал! Току що преместих 60 (шестдесет) поста, за да пооправя горе-долу нещата. Предупреждавам за последно, че тук не е място за дискусии, а за информация. Да припомня - катастрофи в Пловдив и страната със снимки, собствени или от други източници. Изключение правят катастрофи, в които участват съфорумници и е нормално да се обсъдят от всички нас.

 

Оттук нататък ако се повтори подобен панаир в тази тема ще има директни наказания за участниците в него.

 

Последната хоремашка разправия е преместена в темата за изнервящи номера по пътищата, където по принцип е говорилня.

Link to comment
Share on other sites

Гледам, авторските снимки ги няма от едно известно време..

тва е мойта кошница от преди близо 2 години.., на мястото на колелото на околовръстното към митницата..

Един льольо просто решава да не спира на стопа, удря ме, от другата страна ме мята на един стар джуган, оттам в канафката - поражения по мен - никакви.. По колата - всякакви :D

Всъщност, даже не карах бързо, защото знам че като идвам от посока Асеновград, след кръстовището под дървото често дремат ченгета.

 

Nokia53163.jpg

Nokia53164.jpg

Nokia53165.jpg

Nokia53166.jpg

 

Купето е усукано, и като цяло най-скъпите неща по алфите са ламарините, та въобще не съм я оправил, ми на части лека полека с продава.

Каско нямах - това ми е първа катастрофа.

.., но пък гражданската на льольото ми плати 70% от стойността на колата по швакето макето :> .., щото при огледа за щети описаха една камара неща под зоркото ми око и решиха, че за да се опавя това по техните цени, ще излезе бая дърво и ..

 

иначе не беше кой знае колко лоша количка

alfa.jpg

Link to comment
Share on other sites

Днеска към 3 часа 1 мацка беше "кацнала" с малката си количка вурху мантинелата м/у две платна /мисля че остров се казваше :D /. Това на пътя посока Нептуна по Никола Вапцаров мисля, че беше булеварда. Не се сетих да снимам.

Щетите бяха подобни на горната снимка :)

Edited by Rubbish
Link to comment
Share on other sites

Днеска точно преди Карнобат , Голф идващ от Бургас беше хакнал челно ладичка идваща от петолъчката ... черни чували не видях , ама една русичка кака се вайкаше около голфа :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Около 10:30 на кръстовището преди моста за Асеновград се бяха лепнали БМВ и някаква синя кола, чиято предница беше сплескана жестоко в задницата на би ем дабълю-то.

Link to comment
Share on other sites

ей сега... преди 10-15 мин чух 'туф таф прас' и като първата клюкарка излязох да видя за какво става въпрос

извинявам се за лошото качество на снимките, но толкова може мойто телефон

 

40788f271a600aa97777a6bcec59fe89.JPG

6e26f88ded63b146e73c88fff8a1b16d.JPG

 

мястото е пред хотел Норис - това е на пресечната с бул. Източен улица, която не мога да запомня как се казва ;)

след кратка справка с bgmaps се оказа, че улицата е Богомил....

 

приятно шофиране!

Link to comment
Share on other sites

Днес срещнах на пътя моторист, на който мога да стисна ръката. Не шпореше мотора като луд, караше нормално в платното с нормална скорост, никакви слаломи и други подобни. Екипировката му беше страхотна. Специално за TED го снимах - ХОП. Ако всички бяха като него....

 

Преди 30-на минути бях за камъни на околовръстното след Коматево и станах свидетел на поредната катастрофа на това кръстовище: СНИМКА 1 и СНИМКА 2. Малоумникът с Форда идваше от Първенец и не спря на стопа! Уникален дебил! Стана ми жал за селския тип с Волгата, макар че тя разбира се не пострада особено. Човекът сега залудо ще има разправии.

Link to comment
Share on other sites

VW...

 

В БГ почти не съм виждал чичка на 40-45 да се дърви с голф по пътищата.

 

Ония ден след ремонт по двигателя тествахме на аборигена Megane II 1.9dci-то по босненската магистрала (която е 20-30км общо :D) и имаше един чичка с голф двойка или тройка. Тя горката пушеше та се късаше, но той надъхан я напъваше с 130-140 :D Сакън да не го минем нещо...

 

Тука като си с VW или особено с Golf си супер вървежен. В БГ тоя момент в повечето случай се израства с възрастта, но тука е за цял живот.

 

Thanks GOD, че в България не се е произвеждал Golf или каквото и да е било VW.

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае нещо повече за станала вероятно миналата нощ (срещу събота) катастрофа в кв.Коматево?

Катастрофата е станала точно на завоя, до училището.

Предполагам, че някой с бясна скорост е карал откъм Околовръстното, и сякаш не е знаел или видял, че има завой, и е помлял жестоко оградата, защитаваща пешеходците.

Останките от изкъртените с бетона барабар стълбове бяха много черни, но не можах да разбера дали от разлялото се масло, или от евентуалното запалване на колата ....

 

П.П.

Хора, карайте малко по-разумно!!!!

Такова нещо със 60 км просто няма как да стане!!!

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае нещо повече за станала вероятно миналата нощ (срещу събота) катастрофа в кв.Коматево?

Катастрофата е станала точно на завоя, до училището.

Предполагам, че някой с бясна скорост е карал откъм Околовръстното, и сякаш не е знаел или видял, че има завой, и е помлял жестоко оградата, защитаваща пешеходците.

Останките от изкъртените с бетона барабар стълбове бяха много черни, но не можах да разбера дали от разлялото се масло, или от евентуалното запалване на колата ....

 

П.П.

Хора, карайте малко по-разумно!!!!

Такова нещо със 60 км просто няма как да стане!!!

 

Доколкото разбрах става дума за някакво малко камионче за сладолед,та затова последствията за оградата са такива. Според брат ми не били сериозни пораженията по камиона, поради което се надявам и шофьора да е добре !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...