Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

освен така да ти го покажа друг начин не се сещам :) пожарната е в посока към ул.нестор арабаджиев

на кръстовището на съединение и недялка шилева се намира тони 2000

ориентираш ли се вече ?

Точно за това питах. Мерси.

Там когато съм минавал не съм забелязал да има много трафик.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Точно за това питах. Мерси.

Там когато съм минавал не съм забелязал да има много трафик.

точно щото трафик няма и всеки си вика: "Хайде ще мина..." :)

 

Но повечето не се ориентират кой е с предимство.... а знаци има като слънце...

Link to comment
Share on other sites

всеки път като ходя на работа минавам по това колело, само последния месец са ми отнемали предимството поне 3-4 пъти. И ако реша, че ще си мина щото съм с предимство кво става? ще ме има в тая тема. Там трябва много да се вмимава, и верно, тея управляващите какво още чакат, че да направят нещо по въпроса със скапаното колело на пожарната...

Link to comment
Share on other sites

Тъй като е получено предложение от потребители, темата да се премести в раздела за автомобили (като по-подходящо място за нея) - местя я там, ако няма други възражения.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

преди малко на руски точно пред хотел лайпциг един с голф4 се беше забил челно в дърво което е част от алеята , доста се е постарал за да го нарпави при положение че бордюра е висок 20санта......

Link to comment
Share on other sites

Сега ако някой може да каже, какво стана в района на Централна поща, от какво бяха тези зверски, продължителни скърцания на гуми и последвалият доста сериозен трясък, който ошашави разхождащите се по Главната преди 2-3 часа. Пак ли някой идиот се преби в тунела под Пощата? Или беше на булеварда? Дано не четем за жертви пак утре сутринта!

 

:wacko:

Edited by Zingam
Link to comment
Share on other sites

^В подлеза едно BMW 316 или 320 се беше помелило. Минах оттам някъде към 22:00 часа и колата малко преди това се беше нямляла. Идвал е от Гладстоун към Мария Луиза и малко преди изхода на тунела има лек завой няляво, точно на завоя имаше вода и явно колата се е хлъзнала и шофьора не е могъл да я удържи в следствие на което 30 метра по-надолу спира в колоните на бул.Цар Борис, който е точно отгоре.По моя преценка трябва да се е движел с над 100 км.ч. Колата беше мармалад, но май нямапе жертви. Час по-късмо колата вече я нямаше.

Link to comment
Share on other sites

Под пощара снощи кам 21:30 - 22:00 ... една опел астра бертоне се беше забила междо колоните и беше помела супер мн ограда . от това са били свиренето на гуми и ударите. не беше 3-ка.Астрата беше леща.

 

Под пощата снощи кам 21:30 - 22:00 ... една опел астра бертоне се беше забила междо колоните и беше помела супер мн ограда . от това са били свиренето на гуми и ударите. не беше 3-ка.Астрата беше леща.
Link to comment
Share on other sites

Днес минах оттам. Пометената ограда не е ли друг случай?

 

Видях и водата - то си е цяло море. Хората отговорни за поддържането на тунела са направо за бой! Ако така мокри зимата там - ще стане като с тунела на смъртта в Москва:

 

http://rutube.ru/tracks/15162.html?v=d965d...57bd764c315277f

 

Но и "гражданите" дето натискат педалите в тоя крив тунел - също са за бой!

Link to comment
Share on other sites

Тва малко късно ,може и да е отразено но снимката ми беше в телефона бая време :) Светофара на коматевско шосе и началото на Вапцаров. Снимката е от 26-ти миналия месец.
Link to comment
Share on other sites

По обяд на разклона за Марково, не се вижда много добре, но полото беше доста зле, мисля беше без жертви слава Богу...

1058279.jpg

Link to comment
Share on other sites

Кръстовището "Руски" - "Гладстон" днес 15.30

 

СНИМКА 1, СНИМКА 2

 

Е така в магазин не съм влизал още...

Хахахахаха ..... Това не се случва за първи път .... Преди няколко години един беше влезнал даже още по-злобно в същия магазин :) :D

Link to comment
Share on other sites

Първата ми отразена катастрофа.

p1040264nc0.th.jpg

Не видях как стана, но чух спирачки и фрас. Няма жертви. По всичко личи, че виновният е този с Шкодата, който се опитва да прави ляв завой.

Link to comment
Share on other sites

Това е Пасат. Между другото не мога да си обясня що за глупост е извършил че да го прасне Мусото. Дори и за ляв да се е борил варненецът (ужасно нахално) като гледам има идеална видимост и в двете посоки...

Link to comment
Share on other sites

Това е Пасат. Между другото не мога да си обясня що за глупост е извършил че да го прасне Мусото. Дори и за ляв да се е борил варненецът (ужасно нахално) като гледам има идеална видимост и в двете посоки...

Може, на мен ми заприлича на Октавия.

Тук между другото доста често се стига до инфарктни ситуации, защото завиващите са много нахални, както отбеляза, и хич не изчакват. Идиотска работа.

Link to comment
Share on other sites

Която, странно защо, свършва? Тоя път не ме хвана. :)

това че леннтата не се вижда, заради москвича и пасата(пък и некъф климатик на сградата вдясно), не означава че свършва. освен всичко друго нямаме поглед към знаците, които евентуални биха били поставени вдясно на кръстовището спрямо движението на пасата.

и най-вече силно ме съмнява идвайки от малка уличка, включваща се в булевард с по две ленти във всяка посока, да имаш право да правиш ляв завой пресичайки и двете ленти за движение надясно.

докато не се изкаже човека, дето е отразил събитието ние можем само да си гадаем.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...