Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

Онзи ден по време на големия дъжд на кръстовището на Вапцаров и Коматевско шосе една Фиеста (мисля,че беше), незнам по какъв начин, обаче беше шибнала една Е-класа "четириочка" и я беше пратила на 10-15 метра, и качила на тротоара... Жалко, че не можах да реагирам и да снимам...

 

Ти си като магнит за катастрофи,пожари,обири,земетресения и т.н. :lol: :excl: :bgrin:

 

Иначе снощи са бяха лепнали на колелото до 15-ти блок в тракия :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ти си като магнит за катастрофи,пожари,обири,земетресения и т.н. :lol: :excl: :bgrin:

 

Иначе снощи са бяха лепнали на колелото до 15-ти блок в тракия :)

 

Значи да не споменавам за катастрофите от преди 1-2 дена :

1. Кръстовището на "Чефте баня" - видях само един ударен мотор ;

2. До Коктейл бара на "Даяна" една жълта Е-класа(май беше) беше отнесла стълб...

 

Явно наистина съм магнит :lol:

Link to comment
Share on other sites

Днес , около 17.00 на кръстовището на Коматевско със Вапцаров . Мадама караше мерджана , май някой не си беше преценил траекторията на завоя :bgrin:

 

th_83281_DSC00211_122_590lo.JPG

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Днес , около 17.00 на кръстовището на Коматевско със Вапцаров . Мадама караше мерджана , май някой не си беше преценил траекторията на завоя :bgrin:

 

th_83281_DSC00211_122_590lo.JPG

 

Май някой не е видял че го засича реис от дясно :blink: и е тръгнала да минава в дясната лента на булеварда

Link to comment
Share on other sites

Тва беше грубо .. особено бакшиша как дигна двете баби на капака на ... 2:48

Само бакшиша да е виновен ми то...А ти е*а и карачите.В София имам чувството,че секи дето седне да кара,се едно е господ на пътя.Добре,че още и в Пловдив ги няма чак такива.

Link to comment
Share on other sites

Само бакшиша да е виновен ми то...А ти е*а и карачите.В София имам чувството,че секи дето седне да кара,се едно е господ на пътя.Добре,че още и в Пловдив ги няма чак такива.

 

Да бе, покарайа в натоварено време по Брезовско Шосе, все някои идиот те "избутва" в насрещното, а ти си караш в твоето си платно. Трябва абсолютно да забранят паркирането там.

Link to comment
Share on other sites

Ама обърнете внимание, че и пешеходците изумяват с действията си... Хем знаят, че там е опасно, хем продължават!

Но катастрофите са си без коментар. Тъпото е, че гледаме вече второ подобно клипче от едни и същи камери - т.е. нищо не са направили за подобряване на движението и сигурността на тези места.

Link to comment
Share on other sites

Вчера - отдоло на коматевският възел блондинка vs брюнетка (golf 4 и хюндай някъв ..) цирка беше голям , ама не сварих да снимам :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Клипчето по-горе е трепач. Някъв си минава на червено, някакъв камион бута червен голф на тротоара, но тоя дето го блъсна бронираната кола нямаше късмет :)

Link to comment
Share on other sites

Днес към 20:12

 

линейката тръгна точно като минавах, без сирени -> дано не е станало нещо сериозно.

 

image000rv3.th.jpgthpix.gif

Link to comment
Share on other sites

Снощи около 11:20 след папараци посока тунела беше станала ужасна катастрофа която изобщо не можах да си е обясня... една обърната кола забита в друга паркирана(странично ) в много не обясним начин се беше получило имаше линейка полицията те първа отцепваше едната лента

някой нещо да знае какво се е получило

Link to comment
Share on other sites

Снощи около 11:20 след папараци посока тунела беше станала ужасна катастрофа която изобщо не можах да си е обясня... една обърната кола забита в друга паркирана(странично ) в много не обясним начин се беше получило имаше линейка полицията те първа отцепваше едната лента

някой нещо да знае какво се е получило

Dokolko podo4uh nqkakva honda se e preobyrnala po tavan i se mu6nala po nqkakvo kango , mai4e imalo klip4e vyv vbox7.com ,........

Link to comment
Share on other sites

Сега като се прибирах по В. Априлов имаше ужасно задръстване (да не кажа че нямаше движение изобщо на колите). До колкото разбрах някав багер минал и събрал всички жици и табели по улицата без да разбере и всичко било леш. Не минах от там за да се прибера на време, но ако има някой със снимки да се обажда :)

Link to comment
Share on other sites

На връщане от Сопот , след Труд бяха се "сборичкали" Лада и Трактор .. ама нито успях да видя , нито да снимам , щото бях в "обратното" :lol:

Link to comment
Share on other sites

http://news.plovdiv24.com/62649.html

няма да коментирам, че ще дойде ал бънди и ще ме обвини в разпалване на спорове във форума или в ниско съдържание на сиво вещество в мозъчната кутия :pirate

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Сутринта 3 коли се бяха нанизали на световара на Ескалибург посока Метро . Само на последния успях да видя набръчкания капак , броня и фарове .

ОЧАКВАЙТЕ : Кола се натресе на две изоставени гуми от тир на новия надлез !

Преди малко се прибирах от там и точно след завоя на надлеза на най-високата точка от моста имаше две изоставени гуми от тир в крайна дясна лента . Бяха без джанти но неуспях да видя кво им е състоянието но едната заемаше цялаата дясна лента . Нищо чудно някой състезател от бързане на излизане от завоя да не може да я избегне и да се натресе (аз пътувах от ОМВ към Метро ) .

Link to comment
Share on other sites

Днес 22:22

 

image002xi4.th.jpgthpix.gif

 

на кръстовището на магазина на ФОРД,

където завива рейс 25

 

Патя беше блокиран ( както се вижда ) и гледаха нещо на земята.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...