Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

И смятам, че е крайно време предимствата на всички колела да се уеднакви. На предното колело, на това от горните снимки с предимство са водачите по главния път, но изведнъж стигаш до колелото на SPS-а и о, изненада, предимството се сменя.

Аха...би било добре.

Д.Ш. е бил залавян три пъти да шофира след употреба на алкохол.

Бах мааму. 3 пъти и тоя още е с книжка и катастрофира. И сигурно е избягал, защото пак е бил пил. Оф...дано няма 5ти път, че може не само неговите близки да ядат житце.

 

Една снимка от катастрофата сутринта. клик

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Към 10.30 на кръстовището на Македония и Скопие се бяха ударили един Фиат и другата кола не можах да видя. Беше изключително странен удар. И двамата изглежда идваще от Македония са решили да правят десен завой обаче единият изглежда беше презавил. Двете коли бяха една до друга в самия завой. Не мога да си представя как са се ударили :wacko:

Link to comment
Share on other sites

днеска някъв софианец е излетял от изхода на голямо конарско към магистралата право в канавката пробвал се е да вземе завоя със 130 и съответно и полетял доста , а в неделя следобяд баща ми беше закъсал точно там където тоя е изхвърчал...... :angry1

 

 

 

а това с тира изобщо не се учудвам , това е околовръстният път на габрово , баща ми е от село в северна българия и минаваме от там като ходим нататък , тировете карат страшно бързо , случвало ми се е да карам с 80-90 и да ме изпревари тир , а дори съм виждал как 3 турски тира се движат един зад друг и последния тръгва да изпреварва другите 2 ..... :angry1

 

а да не говорим днеска как един малоумник щеше да ме направи на сол с един автобус , отивам аз към крумово сутринта , спирам в лентата за завиването при което виждам как рейст пълен с хора тръгва да изпреварва колоната и влиза в лентата за левият завой единствено което ме спаси е че успях навреме да избягам в лентата за към КЦМ-то и зад мене не идваха коли , ако идваше зад мене кола 100% щеше да ме пише по вестниците :cry :angry1 :angry1 :angry1

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

сякви олигофрени има ...... имам чувството че тея хора нямат телевизори или не четат вестници ......

аз толкова много се плаша като тръгна някъде на по дълъг път ..... незнаеш от къде кой може да ти изкочи .....

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли нещо за катастрофата снощи в "Тракия" на кръстовището до "Форум Тракия" че снощи минавах от там и имаше бая стъкла и кръв видях .. та ако някой знае нещо да каже...

Link to comment
Share on other sites

Днес точно пред мен на моста на герджика в задръстването около 5pm този пред мен спря в голфа пред него, май леко му беше огъната бронята на задния на голфа отпред нищо... тоя номер и аз 1 път го направих преди време и пак така - с макс. 5км/час ме спря предната кола ... хем скука в задръстването хем разсееш ли се - бум..

Link to comment
Share on other sites

Да и аз ей ся минах от там понеже огладнях имаше поне 50 таксита , в катастрофата участват такси и бяло ауди 100/а6 , доколкото разбрах от момчетата на безиностанцията май аудито не е спряло на стопа а таксито е карало бързичко и го е помляло :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Понеже Тракия ми е малко мътна Индия, ще ми обясните ли защо са тия катастрофи?!?! Какво точно има на това колело, та се мажат така?!

 

Отговор на този въпрос май беше даден преди няколко страници. Причината е проста - това е второто колело, ако не се лъжа, като караш от SPS-a надолу към тракия. Колелото на SPS-а с предимство е този, който е навлязъл в кръговото движение. Следващото колело е организирано точно като колелото на Васил Априлов. И тарикатите се бъркат, щото за кво им е да гледат знаци и положението е такова. Отделно пък от едната страна нямаш никва видимост дали идва нещо или не, защото храстите са по-високи и по-големи от мен и брат ми взети заедно ;)

Link to comment
Share on other sites

Отговор на този въпрос май беше даден преди няколко страници. Причината е проста - това е второто колело, ако не се лъжа, като караш от SPS-a надолу към тракия. Колелото на SPS-а с предимство е този, който е навлязъл в кръговото движение. Следващото колело е организирано точно като колелото на Васил Априлов. И тарикатите се бъркат, щото за кво им е да гледат знаци и положението е такова. Отделно пък от едната страна нямаш никва видимост дали идва нещо или не, защото храстите са по-високи и по-големи от мен и брат ми взети заедно ;)

 

Бъркаш се. Това е колелото което е преди скобелева майка точно до ЖП Гара тракия.

Link to comment
Share on other sites

Бъркаш се. Това е колелото което е преди скобелева майка точно до ЖП Гара тракия.

 

pisal sam mnogo qsno koleloto do POJARNATA,nito e do garata ,nito sled SPS

Link to comment
Share on other sites

Отговор на този въпрос май беше даден преди няколко страници. Причината е проста - това е второто колело, ако не се лъжа, като караш от SPS-a надолу към тракия. Колелото на SPS-а с предимство е този, който е навлязъл в кръговото движение. Следващото колело е организирано точно като колелото на Васил Априлов. И тарикатите се бъркат, щото за кво им е да гледат знаци и положението е такова. Отделно пък от едната страна нямаш никва видимост дали идва нещо или не, защото храстите са по-високи и по-големи от мен и брат ми взети заедно ;)

Прощавай.. Защо не почнеш да четеш, а говориш все на изуст? БАН!

Link to comment
Share on other sites

pisal sam mnogo qsno koleloto do POJARNATA,nito e do garata ,nito sled SPS

Аз пак ще си питам, понеже преди няколко страници никой не ми отговори. Къде се намира тази пожарна и това колело. Защо си мислиш, че всички знаят къде се намира пожарната в Тракия?

Link to comment
Share on other sites

Аз пак ще си питам, понеже преди няколко страници никой не ми отговори. Къде се намира тази пожарна и това колело. Защо си мислиш, че всички знаят къде се намира пожарната в Тракия?

освен така да ти го покажа друг начин не се сещам :) пожарната е в посока към ул.нестор арабаджиев

на кръстовището на съединение и недялка шилева се намира тони 2000

ориентираш ли се вече ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...