Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

Този линк като го погледнах и настръхнах! Не електрическия стол - бесилото трябва да се върне!!!

 

Отделно от този линк посетих още 7-8 все с убийства по пътищата! И все от последните няколко дни.

 

ТУК

 

ТУК

 

ТУК

 

ТУК

 

ТУК

 

Нямам нерви за повече... Какво става в тия дни в страната бре?!?!? Ето затова не гледам новините...

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Какво става ли? Живея в Прослав и няколко вечери попадам на глупаци, които си нареждат "натоканите" голфчета и други подобия и почват да се състезават по Пещерско шосе, включително и в насрещното. На два пъти такъв прилитащ идиот мина на червено и само късмета, че съм няколко секунди по-късно на мястото ме спасява жив.

Link to comment
Share on other sites

Този линк като го погледнах и настръхнах! Не електрическия стол - бесилото трябва да се върне!!!

 

Отделно от този линк посетих още 7-8 все с убийства по пътищата! И все от последните няколко дни.

 

 

Нямам нерви за повече... Какво става в тия дни в страната бре?!?!? Ето затова не гледам новините...

 

Така е Рапторе не мислят като карат :angry1 Човек вече да го е страх и да пресича улици :angry:

Link to comment
Share on other sites

Към 6 и нещо, в края на тунела по посока Панаира имаше голяма катастрофа. Имаше помляна кола на тези щорите (Солис) и още някаква, май и автобус е участвал защото и той беше на авариики... :(

Link to comment
Share on other sites

Към 6 и нещо, в края на тунела по посока Панаира имаше голяма катастрофа. Имаше помляна кола на тези щорите (Солис) и още някаква, май и автобус е участвал защото и той беше на авариики... :(

 

Другата кола беше едно bmw комби и не знам как се бяха ударили но на bmw-то едната гума беше обърната на 90 градуса. Аз имам подозрения че единия е решил да прави обратен завой.... ако някой има повече информация да сподели че ми е любопитно. Обаче и 2те коли бяха доста сериозно ударени.

Link to comment
Share on other sites

НЗ за тира,обаче тук: http://news.slivenbg.net/index.php?option=...30&Itemid=2

се е блъснала моя приятелка,която е в кома!Е**хти шибаното ми е в момента!На сичко отгоре научих чак днес!Ще се моля да оживее!!! :cry :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

Към 6 и нещо, в края на тунела по посока Панаира имаше голяма катастрофа. Имаше помляна кола на тези щорите (Солис) и още някаква, май и автобус е участвал защото и той беше на авариики... :(

Бусчето на Солис го видях вчера в склада им,беше доста размазано отпред.Следващият път като минавам от там ще го снимам,ако не са го махнали.

Link to comment
Share on other sites

Поредния турски тираджия малоумник, причинил катастрофа по българските пътища

 

 

Прав си колега. Чичо ми е тираджия и казва, че турците са най-безкруполни на пътя.

И наистина гонят големи скорости и причиняват много катастрофи.

Link to comment
Share on other sites

Ъ! Пътувала съм доста на стоп и повечето турски ТИР-ове, на които съм попадала, имат ограничение на скоростта до 70 км/ч.

Никак не е нужно да обобщавате. Ако тръгнем с тея лафове, ще се окаже, че жените освен к**ви са и кофти шофьори, а пък всички от еди-кой-си град по-добре да не ги срещаш на пътя.

Link to comment
Share on other sites

Ъ! Пътувала съм доста на стоп и повечето турски ТИР-ове, на които съм попадала, имат ограничение на скоростта до 70 км/ч.

Никак не е нужно да обобщавате. Ако тръгнем с тея лафове, ще се окаже, че жените освен к**ви са и кофти шофьори, а пък всички от еди-кой-си град по-добре да не ги срещаш на пътя.

 

предполагам си пътувала във всички възможни турски тирове или греша ? :lol:

защото като пътувам до северна българия през прохода шипка съм виждал доооста тирове на които ограничението определено не им е 70 , само за пример на околовръсното на Габрово са се наредили 2 тира аз съм зад тях а зад мене 3ти , тръгвам да изпреварвам (пуснал съм мигач от доста време) при което зад мене се чува някаква оглушителна сирена тои резняка решил да изпреварва и той........ :angry1

 

а колко преобърнати пък тирове съм виждал по шипка бедна ти е фантазията , да не говорим че като тръгнат да се изкачват поддържат постоянно висока скорост и а е изтървал някой завой с 20тина сантимертра а ти е ебал мамата ........ а това колко са долни няма какво да го коментираме на всеки е известно как карат един зад друг плътно и на никой не дават път .....

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Пътувала съм. И ще пътувам.

Това какво общо има с темата за катастрофите?

а това че ти пътуваш с турски тираджии какво общо има с това че статистически погледнато голяма част от турските превозвачи ползват камиони с отстранени ограничители на скоростта? или че именно турските шофьори от бързане да преминат по-бързо през опасната ни страна и да се приберат вкъщи много често отебават почивки, сън и другите му дъри-бъри, поради което шофират в състояние, което е много близко до алкохолното опиянение и се изразява в забавени реакции + неадекватна преценка за пътната ситуация? или пък с това че именно в участъка между пловдив и свиленград, пътуващите към турция тирове най-често катастрофират поради заспиване или отебаване на знаци за предимство?

Link to comment
Share on other sites

Турските тираджии карат много безотговорно,ама не само те,ами и нормалните шофьори на коли!Миналата година ме блъсна един до санитата на СПС-а!Зе ми предимството и стана мазало.

Link to comment
Share on other sites

Гарантирам, че турските тираджии карат опасно само в нашата държава, може би и в Сърбия. Ако ги видите колко са толерантни и как спазват ограниченията в Германия примерно ще ахнете, но тука си е така, най-вече заради корумпираните ни куки. Изключенията потвърждават само правилото, че са бабайти на пътя...

Link to comment
Share on other sites

Пътувала съм. И ще пътувам.

Това какво общо има с темата за катастрофите?

 

Извинявай че питам, но просто ми стана безкрайно любопитно какво работиш?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...