Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Тази сутрин на "Найчо Цанов".

 

 

P6120005.JPG

 

P6120001.JPG

 

 

Мда. Стана ясно защо взимаха проби за анализ...

 

Полицията издирва мъж, предизвикал катастрофа в Пловдив и избягал. Тази сутрин около 6 часа на бул. "Найчо Цанов" лек автомобил "Мицубиши" навлязъл в лентата за насрещно движение, качил се на тротоара, блъснал се в стълб на уличното осветление и отново се върнал на пътното платно. След случилото се шофьорът изоставил автомобила и напуснал местопроизшествието. 25-годишна жена - пътничка в колата, е настанена в болница с черепно-мозъчна травма.

 

 

 

 

Водачът на лек автомобил "Мицубиши" - Д.Ш. /28 г./, предизвикал катастрофира вчера около 6 часа на бул. "Найчо Цанов" в Пловдив и избягал от местопроизшествието, се явил десет часа по-късно в сектор "Пътна полиция". Той е задържан в ареста за 24 часа. Д.Ш. е бил залавян три пъти да шофира след употреба на алкохол.

Edited by AlBundy
Link to comment
Share on other sites

Tози, вчера ЦЯЛ ден го гледах как обикаля из града. ЦЯЛ ден. В 10:30 го видях на капитан райчо (малък пикльо). После го видяхме с колегата до новия надлез в 18:30 и колегата каза, че поне 4 пъти го е видял из града като е карал. Явно е търсел къде да се блъсне.

Link to comment
Share on other sites

ще се избият еи :sick

вчера на стотина метра от там - горе на самия надлез

някаква кола беше блъснала май мотор - линейки полиция нз си кво

нямаше с какво да снимам щото беше далече и не се виждаше добре

Link to comment
Share on other sites

Tози, вчера ЦЯЛ ден го гледах как обикаля из града. ЦЯЛ ден. В 10:30 го видях на капитан райчо (малък пикльо). После го видяхме с колегата до новия надлез в 18:30 и колегата каза, че поне 4 пъти го е видял из града като е карал. Явно е търсел къде да се блъсне.

и аз снощи на няколко пъти го засяках п ърво на капитана след тва на мария луиза

Link to comment
Share on other sites

и аз снощи на няколко пъти го засяках п ърво на капитана след тва на мария луиза

Спецялно и на мен тоя ми е правил впечатление защото няма много такива коли а пък и той я караше сякаш както казаха по горе е търсел каде да се блъсне...

Link to comment
Share on other sites

^^^ Tова с моторите и аз го видях, но не забелязах да има парчета отпревозното средство. Минах оттам към 18:00 часа и видях 4-5 мотора спрели отстрани и един червен малък камион 50 мерта по надолу, точно след първата отбивка за кичука.

 

 

А за шибека с митсубишито какво да ви кажа - радвам се че няма жертви, освен мацката с него(надявам се да се оправи).

Link to comment
Share on other sites

Густо, как ще го ебат тоя сега, направо се кефя, не очаквах, че ще злорадствам толкова, ама дано да си получи заслуженото, защото ми писна от такива "гъзарчета" прости да се мислят, за недосегаеми...

Link to comment
Share on other sites

Днес, на кръстовището на околовръсното за Марково, в 17:40 имаше някакво яко меле, пълно беше с полицай. Имаше голямо задръстване и нямаше как да снимам.

Link to comment
Share on other sites

Днес за пореден път имаше катастрофа на колелото на пожарната в Тракия. АМАН вече! Няма ли къде да пишем жалба да направят някаква по-специална маркировка - нещо мигащо, малко бабуни около колелото, че много ламарини се сгънаха там и много животи си отлетяха...

Link to comment
Share on other sites

Сега имаше на 15 блок в тракия на кръстовището на Санита.Една Фиеста и една Лада се бяха ударили.Ладата се беше обърнала.Снимки нямам,че апарата не беше у мен.

Edited by sek800
Link to comment
Share on other sites

Днес, на кръстовището на околовръсното за Марково, в 17:40 имаше някакво яко меле, пълно беше с полицай. Имаше голямо задръстване и нямаше как да снимам.

пежо партнер беше ударено някак си странично от такси рено клио симбол. чудно как точно са успели да се нацелят преди кръстовището , като се движиш по околовръстното в посока тракия-коматево (така беше насочено таксито.)

 

нагоре по пътя асеновград-смолян, в горния край на Нареченски бани, точно до заведението с брезата и мекиците малко след сергиите с народните артикули имаше челен сблъсък между фолксваген поло и рено лагуна. и двете бяха доста очупени, но странното беше че нямаше нито един отворен еърбег.

 

 

и аз нямам снимки от която и да е катастрофа.

Link to comment
Share on other sites

Сега имаше на 15 блок в тракия на кръстовището на Санита.Една Фиеста и една Лада се бяха ударили.Ладата се беше обърнала.Снимки нямам,че апарата не беше у мен.

 

 

i az si bqh zabravil moq ,dobre ,4e be6e GSM-a :lol:

Photo-0019.jpg

Photo-0020.jpg

Edited by star_net
Link to comment
Share on other sites

наистина ми е страшно странно как може на това колело толкова често да се блъскат ...... :blink:

вече като минавам внимавам страшно много

Link to comment
Share on other sites

но странното беше че нямаше нито един отворен еърбег.

 

Те еърбеците не са вечни. Като мине някоя и друга годинка, максимум 10 и трябва да се сменят само че струват доста кинти новите и разбира се никой не го прави нали се сещаш. Ти за кола която струва под 7-8000лв би ли дал 1000 за еърбег? ;)

Link to comment
Share on other sites

наистина ми е страшно странно как може на това колело толкова често да се блъскат ...... :blink:

вече като минавам внимавам страшно много

И мен са ме блъскали там.

Link to comment
Share on other sites

Водачът на лек автомобил "Мицубиши" - Д.Ш. /28 г./, предизвикал катастрофира вчера около 6 часа на бул. "Найчо Цанов" в Пловдив и избягал от местопроизшествието, се явил десет часа по-късно в сектор "Пътна полиция". Той е задържан в ареста за 24 часа. Д.Ш. е бил залавян три пъти да шофира след употреба на алкохол.

Link to comment
Share on other sites

Водачът на лек автомобил "Мицубиши" - Д.Ш. /28 г./, предизвикал катастрофира вчера около 6 часа на бул. "Найчо Цанов" в Пловдив и избягал от местопроизшествието, се явил десет часа по-късно в сектор "Пътна полиция". Той е задържан в ареста за 24 часа. Д.Ш. е бил залавян три пъти да шофира след употреба на алкохол.

И на тоя не е лесна.

Link to comment
Share on other sites

наистина ми е страшно странно как може на това колело толкова често да се блъскат ...... :blink:

вече като минавам внимавам страшно много

На това колело по-проблемно е другото платно, а не това където са се ударили тези. Защото се пада на завой и особено лятото като се разлистят дърветата и храстчетата видимостта се затруднява още повече. Та от дясно видимостта е сериозно намалена и трябва да се внимава много, включително и водачите, които са с предимство. И смятам, че е крайно време предимствата на всички колела да се уеднакви. На предното колело, на това от горните снимки с предимство са водачите по главния път, но изведнъж стигаш до колелото на SPS-а и о, изненада, предимството се сменя.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...