Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

Като стана въпрос за турците и мен ме е блъскал турчин, който не спря на стоп. Става въпрос за катастрофа на Иван Вазов и Авксентий Велешки. Не спира на стоп при което ме удря, слизам и го питам К'во напрай бе, имаш стоп? А той ми отговаря Ааа ми не го видях.

 

Колкото до турските тираджии, смятам знаете че те карат "пристигнал, непристигнал". Наистина причиняват много катастрофи, една от която си спомням наскоро, взе български живот, а на турчина някаква си глобичка там 5-6 стотака.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Днес на разклона на Балкан Стар, пак се бяха тряснали, бяло Порше Боксер и бус Мерцедес Спринтер.

Нямаше как да го снимам че имаше куки и един махаше с палки.

Поршето беше доста помляно.

Link to comment
Share on other sites

Шишо Бакшишо на колелото до пожарната в Тракия,как е станало незнам,нито бакшиша беше там нито друга пострада кола

DSC03329.JPG

 

На това кръгово съм забелязъл, че максимум през ден има катастрофа.

Просто почти всеки излизащ от ззу не спазва знака и ЦАП, згъват ламарините.

Link to comment
Share on other sites

http://news.ibox.bg/news/id_1102588906

 

Много лоша работа ... - защо си мисля, че е замесен алкохол и среднощно посещение на дискотеки ...

 

 

DSC03336.JPG

po to4no -to4no sre6tu benzinostanziq EKO,a ne na razklona za krumovo kakto kazaha po novinite,ili po to4no na prav u4astak bez krastovi6te ili razklon,az li4no predpolagam ,4e nqkoi e napravil zabranen lqv zavoi za vlizane ili izlizane ot benzinostanziqta

Edited by star_net
Link to comment
Share on other sites

вчера по обяд един бакшиш беше блъснал една жена на 6ти септември до фламингото .... мама им олигофренска :angry1

броил си е оборота,приемал е поръчка по радиото и едновременно с това е палил цигара с кибрит.....разбира се шофьорските задължения са на последно място при бакшишите....

Link to comment
Share on other sites

броил си е оборота,приемал е поръчка по радиото и едновременно с това е палил цигара с кибрит.....разбира се шофьорските задължения са на последно място при бакшишите....

 

 

и това докато е пийвал кафенце с количка, пишейки смс, заглеждайки русата мацка на другия тротоар, сменяйки песента на радиото ;)

Link to comment
Share on other sites

predi malko ima6e edna dosta zverska katastrofa kato idva6 ot garata za kym smirnenski , mom4eto mai ne be6e uspqlo da re6i na kade da tragne kam ki4uka ili kam smirnenski i se be6e zavartqlo nqkolko pati imam 1 snimka posle 6te q ka4a 4e blootootha mi e v nas

Link to comment
Share on other sites

predi malko ima6e edna dosta zverska katastrofa kato idva6 ot garata za kym smirnenski , mom4eto mai ne be6e uspqlo da re6i na kade da tragne kam ki4uka ili kam smirnenski i se be6e zavartqlo nqkolko pati imam 1 snimka posle 6te q ka4a 4e blootootha mi e v nas

И аз минах от там към 7ч. и на мен точно това ми дойде на акъла. Видях едни пичове на по 18-20 години ... добре че всичко е ок и са здрави ;) поне тези които бяха при катаджиите

Link to comment
Share on other sites

Забравих миналата седмица да я постна , но сега ето една любопитна снимка, на кръстовището на ВСИ

 

 

f5bbb9ecead850dd.jpg

Edited by PiTT BuLL
Link to comment
Share on other sites

Такси се блъсна в каруца .. Кажете ми сега това нормално ли е? Нали уж сме щели да ставаме "европейска държава" :confused Каруци, файтони, дерижанси, двуколки........ ?!?!?!?!?

OFF: И аз побеснявам тия каруци ?!? Как може да се движи тая каруца с 15 км/ч и да минава през натопварено кръстовище .... ми това животно е супер стресирано и не можеш да прецениш реакцията му ако някой започне да натиска клаксона , което става доста често ..... и на мен ми се е случвало да се движа с 15 км зад каруца , но не смея нищо да направя .... А пък да не гопворим , че повечето каруци са ги натоварили с пясък от марицата .... и тоя кон докато успеее да тръгне или пък да не говорим ако тръгне да спира абе мани мани

Link to comment
Share on other sites

аз между ягодово и пловдив щях да отнеса една каруца , беше скоро когато падаха големите мъгли прибирам се от село карал съм с макс 20-30км и изведнъж пред мене каруца с абсолютно никакви светлоотразители , незнам какво щеше да стане ако отсреща идваше кола , спрях и гледам един мангал около 20 години натоварил каруцата с желязо добре че момичето което беше с мене се размрънка и го оттърва мамичката му циганска :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

днес по тракия бяла кола се беше помляла в мантинелата. Имаше мъгла, та карам си аз и гледам група хора на шосето. Замалко и да се врежа в колата.

Link to comment
Share on other sites

По повод каруците една авторска снимка на катастрофа...национална катастрофа.

Това е снимка от списанието на British Airways, което е пред всеки пътуващ.

Представени са различни градове, единсвен български град беше Пловдив, ето как:

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/169/42089_443.JPG

Edited by Дочо
Link to comment
Share on other sites

А ето Ви 2 катастрофи от петък, първата бече около 10 часа на оковръстното между разклона за куклен и разклона за белащица. Една кола 2 камиона и 1 бус, този с буса ми е комшия от куклен нищо му няма :D Слава Богу. А другата катастрофа е доста конфузна ситуация да плачеш ли, да се смееш ли незнаеш. До стадион Пловдив на прелеза този с камиона се опитал да мине под релсите, обаче има знак забранено за ППС по високи от 3.5 метра и вижте след това какво става :lol:

959565.jpg

959571.jpg

 

ето и втората

 

959573.jpg

959581.jpg

959584.jpg

 

снимките са направени с н95. :punk

Edited by lunnar
Link to comment
Share on other sites

много е хубаво че снимките са направени с Н95, но можеше лекинко да ги понамалиш за да не разпъват излишно екрана кат се разглеждат. или поне да беше дал линкове само та да могат да се вадят със софт който да ги оразмерява според екрана....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...