Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

1146475.jpg

 

Ето една катастрофа от днес на бул. Васил Априлов.Отидох да си плащам нета обаче бяха в обедна почивка и като се връщах аудито и жигулито се бяха блъснали.Не знам какво е станало обаче на жигулата почти нищо и няма.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1146475.jpg

 

Ето една катастрофа от днес на бул. Васил Априлов.Отидох да си плащам нета обаче бяха в обедна почивка и като се връщах аудито и жигулито се бяха блъснали.Не знам какво е станало обаче на жигулата почти нищо и няма.

тва сигурно е към 14.00 часът някъде.минавах по Васил Априлов тогава и движението след пресечката с Данаил Николаев беше спряло,трябваше да ползваме уличките на Бунарджика

Link to comment
Share on other sites

Онзи ден на цариградско шосе . Камиона пред мен закрива част от пасата , което беше пъти по-зле от мерджана в в ляво .

 

340892-DSC00185.jpeg

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Видяха от мен мръсниците.... :lol:

Доста често ме бъркат приятели и познати :lol:

Фиестата е ламерско изпълнение ... нейните ленти са лепенки май , на моя ГОЛФ 2 са направени с боя ;)

И съм абсюлютно сигурен че аз съм пича дето вкара модата на червения цвят с белите ленти на бараките в пловдив ;)

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Караш от 1 месец и вече вкарваш мода. :lol: HAAHHAA

Аз може да карам от един месец , ама бащата я боядиса така преди 6 години ( и все още няма никъде сериозна ръжда ) по моя поръчка , щото бях луд фен на форд мустанг gt :)

 

Колите не са ми болна тема - няма да споря , а и това не е темата :)

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

...на моя ГОЛФ 2 са направени с боя ;)

И съм абсюлютно сигурен че аз съм пича дето вкара модата на червения цвят с белите ленти на бараките в пловдив ;)

Абе ти да не живееш на М. Луиза? Спира един голф2 пред нас (точно от около месец) и веднъж толкова го псувах заради шибаната аларма, дето пищеше близо 4 часа без да млъкне.
Link to comment
Share on other sites

Абе ти да не живееш на М. Луиза? Спира един голф2 пред нас (точно от около месец) и веднъж толкова го псувах заради шибаната аларма, дето пищеше близо 4 часа без да млъкне.

Тогава се бъгна алармата ... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Пичове .. последните 10 поста са само офтопик . Карам голф и кво ? Първа кола ми е , радва ма много и ми е през цепката на члена кой кво мисли ? Още някой надъхан , да ми каже нещо ?

Link to comment
Share on other sites

Аз ша ти кажа, че си малоумен. Че са ти зели книжката за 1ви месец каране и че си убиец на пътя. А ти надъхан ли си?

Тва е абсюлютно лапешко и некомпетенто изказване . Мама не те ли е учила , че не е хубаво да говориш за неща в които не си 100% сигурен ?

Link to comment
Share on other sites

Фиестата е ламерско изпълнение ... нейните ленти са лепенки май , на моя ГОЛФ 2 са направени с боя ;)

И съм абсюлютно сигурен че аз съм пича дето вкара модата на червения цвят с белите ленти на бараките в пловдив ;)

 

 

Аз може да карам от един месец , ама бащата я боядиса така преди 6 години ( и все още няма никъде сериозна ръжда ) по моя поръчка , щото бях луд фен на форд мустанг gt :)

 

Колите не са ми болна тема - няма да споря , а и това не е темата :)

 

 

Пичове .. последните 10 поста са само офтопик . Карам голф и кво ? Първа кола ми е , радва ма много и ми е през цепката на члена кой кво мисли ? Още някой надъхан , да ми каже нещо ?

 

Хванах малко връзки , анулираха ми акта и ми върнаха талона :)

 

Нееее... Не си гений на съвременната наука. А да намесваш нечия мама... Грубо и тъпо.

Link to comment
Share on other sites

И все пак кво ти беше провинението, че на първия месец ти взеха книжката?

Вижте ся ... има разлика между талон и книжка :)

 

Провинението ... нарушаване на знак B1 .

 

V1.jpg

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

dasdsadq3.th.png

 

Цар Борис III Обединител със Христо Ботев - днес около 18.30

Пежото беше с огънат преден капак , а на корсата не видях какво и имаше :cry

Сорка за качеството , ама трябваше да реагирам бързо :bgrin:

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Кофти катастрофа до Хеи днес по обед :cry Май фиата се е опитал да аправи обратен завой преди байка :sick

cr2xn3.th.jpg

 

Ммм дам така е прав си Фиата с Пазарджишка регистрация е каран от някаква кака/леля която не е видяла идващия мотор и му е сякла пътя, за щастие моториста е успял да реагира на време, скочил е и се е разминал само със счупен крак, но кофти счупване.

Link to comment
Share on other sites

Преди около 1/2ч. след тунела в посока Тримонциум имаше катастрофа, но беше тъмно и нищо не се вижда от снимката. Има ли някой по-запознат какво е станало, понеже голфа беше застанал насрещно в мантинелата. Имаше една Скласа замесена и още някво комби. То пък завали един дъжд и веднага...баси :angry1

Link to comment
Share on other sites

А някой да има идея какво правеше иначе готината алфа в един от стълбовете от кръговото на SPS в тракия ? Минавах от там преди 15 мин и я отлепяха от стълба , като се върнах - вече я бяха натоварили на носача ... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Онзи ден по време на големия дъжд на кръстовището на Вапцаров и Коматевско шосе една Фиеста (мисля,че беше), незнам по какъв начин, обаче беше шибнала една Е-класа "четириочка" и я беше пратила на 10-15 метра, и качила на тротоара... Жалко, че не можах да реагирам и да снимам...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...