Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

Според мен двойната линия си продължава и разбира се левия е напълно забранен. Ако не беше така двойната лента щеше да свършва някъде зад Мусото и нямаше да има разрешено изпреварване в платното му, както и в отсрещното (както показва маркировката). Варненската кола е в ТОТАЛНО нарушение на всякакви пътни правила. Сега остава въпроса дали включените светлини са мигачи или Пасата и Фиестата карат на задна. Аз мисля че се изтеглят назад, което говори че вдясно може да има нещо, което не виждаме.

 

Психозис я верно разкажи за кво иде реч и защо само една снимка си направил :devil

 

ЕДИТ: Просто култово паркиране на G-класата между другото... Нямам думи просто...

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

А тая жена отляво на тротоара не я ли гложди да погледне, пък да вземе да се спре? И тоя тротоар на Косово прилича. Не на София.

 

П.П. не целя да се заяждам. Просто тая снимка я разцепихте от анализи, а те просто са си се блъснали.

Link to comment
Share on other sites

Магистралата малко след Шишманци посока Стара загора:

 

25072008374ls7.th.jpg

 

За съжаление карах бързо и не можах да щракна другите две возила-Лексус купе и камион :sick Бавареца беше най зле,май Лексуса го е натикал под камиона :wacko:

Link to comment
Share on other sites

dnes,14:30,avtomagistrala Trakiq na 23 km predi Sofiq,spored men se e zavartql ot visoka skorost ili nqkoi mu e prepre4il patq,nama6e druga postradala kola.4arkovete na bmw-to bqha razpilqni na pone 30-40 metra.

 

Photo-0025.jpg

Edited by star_net
Link to comment
Share on other sites

Днес следобяд на светофара след бетонния мост,посока кв.Кючук париж срещу БИЛА.Имаше и едно такси участвало в катастрофата,но ми падна батерията и неможах да го снимам.Цялата му предница беше смачкана и в ужасно състояние,но май нямаше жертви.

http://store.picbg.net/pubpic/D7/8C/9029c79319ebd78c.jpg

 

http://store.picbg.net/pubpic/4E/49/7a2faac3d6f74e49.jpg

Edited by ikin
Link to comment
Share on other sites

Катастрофата стана точно пред мен...

... тъкмо наближавах кръстовището и чух ужасен трасък.

 

Ето какво снимах докато чаках на светофара...

 

10082008.jpg

 

Сега като си прехвълях снимките в компа намерих и една стара катастрофа от 04.08.2008г.

 

Кръстовището на бул. Никола Вапцаров с ул. Димитър Талев.

 

04082008.jpg

Link to comment
Share on other sites

А някой да знае вчера следобед какво се случи на кръстовището след митницата с околовръстното , та да се наложи кран да вади автомобил от разкопките ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Вчера на В. Априлов... Фиестичката е за скрап. Ударът е нанесен от голямото черно Митсубиши пред нея. Предполагам че го е засякла... Той е ударен отпред много неприятно, но видимо нямаше много щети. Все пак като знам какво е там на носа много ядове може да бере...

 

ТУК

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

Преди малко на Руски и 6ти септември

401289db23447802.jpg

 

Нека да позная - пак е нямало полицаи наоколо около 4:30 - 5:30 и въпросния хубосник с BMW-то е завивал наляво на червено... няма друго кръстовище където това да се случва толкова често...

Link to comment
Share on other sites

Тук и тук не знам в какво се бяха блъснали, но бяха така насред пътя.

Другата е доста зловеща, надявам се няма жертви. На околовръстното и кукленско преди ден-два.

Цък, цък и цък.

 

А преди 1/2ч имаше един мерцедес забит в разделителната ивица като идваш от мебелна къща малко след Шел в посока сточна гара.

Link to comment
Share on other sites

А някой да знае вчера следобед какво се случи на кръстовището след митницата с околовръстното , та да се наложи кран да вади автомобил от разкопките ? :lol:

 

Другата е доста зловеща, надявам се няма жертви. На околовръстното и кукленско преди ден-два.

Цък, цък и цък.

 

За това говорих .. явно съм бил там малко преди ти да снимаш , щото вадиха голфа от пропастта , все още не беше дошла полиция и 4ма човека на около 40-50 години се блъскаха 2vs2 xD , мисля че нямаше жертви :)

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Нека да позная - пак е нямало полицаи наоколо около 4:30 - 5:30 и въпросния хубосник с BMW-то е завивал наляво на червено... няма друго кръстовище където това да се случва толкова често...

 

доста по-често се случва продължаващия направо да мине на червено и да се нацепи в завиващия на ляво,преди няколко дена точно на това кръстовище щеше да ме отнесе една шматка по гореописания начин.

Link to comment
Share on other sites

Някой да има идея какво се е случило тази вечер с "паркираната" в билборда преди подлеза (на центъра , папараци -> гладстоун )синя тъмна кола ? :bgrin: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тежка е била снощната вечер за някой май ... :lol:

....

я тва е до нас :)

Ако визираш BMW-то , то седи повече от месец там.

Link to comment
Share on other sites

Тук и тук не знам в какво се бяха блъснали, но бяха така насред пътя.

Другата е доста зловеща, надявам се няма жертви. На околовръстното и кукленско преди ден-два.

Цък, цък и цък.

 

А преди 1/2ч имаше един мерцедес забит в разделителната ивица като идваш от мебелна къща малко след Шел в посока сточна гара.

хубаво голфче джантите ми харесват :) дали ще се продават изглеждат ми здрави

 

17465.jpg

не съм го снимал аз да знайте

Edited by afd
Link to comment
Share on other sites

Тази тема е много добра и е за поука на много хора. съжеляжам че не си пазя всички катастрофи през които сам минавал и снимал . но вече имам стимул да ги пазя.(днеска даже бих се замислил да пражя саит с такижа неща - тоест сами снимки от катастрофи.)

 

http://karakashev.info/KAT1.jpg

http://karakashev.info/KAT2.jpg

 

Катастрофата е на патя пловдив - пазарджик при разклона за стамболииски. Водача на фиата не спазва знак STOP и ситуацията се вижда. За съжаление водача почина на място.

 

П.С. Много от нас минават покраи катастрофи, и виждат ситуаций и си продалжават.

Апелирам кам всеки от вас, който може да понесе разбирасе да спира и да помага. Дори и едно обаждане на 150,166 или 112 биха понякога животоспасяващи.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...