Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

аз нещо не мога да разбера от снимката с камиона което му се е откачило товарния вагон ...

смисъл аз като минах камиона беше забил горе тавана но не беше паднал и нямаше пострадали коли ...

смисъл само камиона беше се закачил отгоре а не беше паднал вагона...

а и на всичкото отгоре аз като минавах имаше полицай и оправяха там нещата .....

нещо не ми се връзва как е станала фитката .. дано да ме разбрахте какво имах в предвид и какво съм видял

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

А другата катастрофа е доста конфузна ситуация да плачеш ли, да се смееш ли незнаеш. До стадион Пловдив на прелеза този с камиона се опитал да мине под релсите, обаче има знак забранено за ППС по високи от 3.5 метра и вижте след това какво става :lol:

 

Всъщност тука интересното е че товара явно не е бил толкова добре закрепен и се е изсипал за съжаление върху капака на колата отзад. Иначе камиони там се блъскат по 2 пъти на ден. Не знам защо не гледат знаците тези хора. Живял около 30 години с пряка видимост към въпросният мост и ако не всеки божи то през ден е имало по един серсем дето да си почупи камиона.

 

 

аз нещо не мога да разбера от снимката с камиона което му се е откачило товарния вагон ...

смисъл аз като минах камиона беше забил горе тавана но не беше паднал и нямаше пострадали коли ...

смисъл само камиона беше се закачил отгоре а не беше паднал вагона...

а и на всичкото отгоре аз като минавах имаше полицай и оправяха там нещата .....

нещо не ми се връзва как е станала фитката .. дано да ме разбрахте какво имах в предвид и какво съм видял

 

Първо е паднал контейнера, след това е дошъл кран и са го качили на камиона и вероятно след това си минал ти...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Колко им се смях на тези на ЖП надлезчето до стадиона.Еми то простотията по хората ходи.За 1 седмица аз видях 3 камиона в тази ситуация.Ами те тези знаци май са за всички дето ги слагат от дясно на платната ама кой да ги гледа.И поради каква причина не знам може да си мислиш, че въпреки, че ти е по-висок каминона ТОЧНО ти ще минеш???Или дори да е точно 3.50 от къде толкова кураж, много курназ шофьори има вече на пътя.

Link to comment
Share on other sites

Днес пред Ескалибур е станало мазало. Втората кола не я видях, но пък задръстването беше жестоко.

 

image054ma1.th.jpg

 

Пиян шофьор на такси пострада при предизвикана от него катастрофа вчера в Пловдив. Около 16 часа на кръстовището на бул.”Санкт Петербург” и ул.”Лев Толстой” лек автомобил „Деу Тико”, управляван от С.П./ 54 г./от Пловдив, при преминаване на червен сигнал на светофара блъснал лек автомобил „Пежо” с водач 29-годишната К.С. Тестът с дрегер установил, че таксистът е шофирал с 2.10 промила алкохол в кръвта. С.П. е настанен в болница с две счупени ребра.

 

Източник: Пресцентър - Областна дирекция "Полиция" Пловдив

Link to comment
Share on other sites

Като гледам снимката, по-скоро Пежото е блъснало таксито, ама да си го интерпретират както пожелаят...

 

Абе кьоркютук пиян е бил като начало... аз вероятно също щях да го отнеса ако ми мине на червено и в същия момент не съм гледал точно натам, защото все пак се очаква когато съм на зелено а другите имат червено да спират все пак...

Link to comment
Share on other sites

Като го гледам това тико 100% е карано от някой по-мургав съгражданин, а те са 70% с купени или въобще без книжки, пият и карат, така че нищо ново под слънцето, добре поне, че той е по-пострадалия, а не е ранен някой в другата кола.

Link to comment
Share on other sites

Днес на автомагистрала Тракия поредния турски тираджия.На отиване към София и на връщане.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=167067&photo=6

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=167067&photo=7

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=167067&photo=8

 

п.с. Много ми е чудно как е станал този инцидент.И магистралата не беше блокирана както казаха по новините!За 2 мин преминах от там и в двете посоки.

Edited by mureto
Link to comment
Share on other sites

Точно на този участък редовно можеш да видиш преобърнати тирове. Не знам защо се получава така. Сещам се поне за няколко еднакви случая. Посока към София. На 2-3 километра преди тунела. Обърнати в банкета извън пътя.

Link to comment
Share on other sites

Според мен е кофти място, скапан вятър и така ... Принципно и един приятел таксиджия в Англия ми е разправял, че през определен сезон има вятър с точно определена посока и със сила достатъчна да обърне камион. Пускат магистралата, обръща се камиона, дигат го и след 20 минути следващия се обръща. Не се учудвам вече :P

Днеска ( вече вчера ) ходих до Първомай. Всички тирове криволичеха по пътя, едва ли бяха толкова пияни :D

Link to comment
Share on other sites

Сега минах покрай една но нямаше как да снимам .

От новия надлез към макдоналдс имаше качено БМВ 3 Е30 в дясно на бордюра . Той се е движел посока от светофара към надлеза беше преминал през мантинелата и майче се е преобръщал тъй като колата беше с 1-2 чупени прозорни и тавана беше огънат както и вратите от дясно . С колко ли се е движел за да отнесе 3 части от мантинелата и накрая едвам да спре . Друга кола не видях да има дано да не е имало друг пострадал .

Link to comment
Share on other sites

А това му се вика -кофти утро :lol: . http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=...;AlbumId=117622 Тъпия селяндур разля един варел масло на централната улица в с.Царацово и хич не го е еня,че някой може да се убие .Въобще не си направи труда поне да опита да го опесъчи.Цял ден колите минаваха прз маслената локва и хубаво го размазваха по асфалта.Държава ли сме като държава .Сега за тоя перушан трябва 1-во глоба за това,че търкаля такава гробница по улиците,2-за замърсяване на пътното платно :sick .

Edited by muncho1
Link to comment
Share on other sites

Нещо не се виждат картинките обаче... я ги качи другаде

Снимките са от лявата страна. Просто трябва да кликнеш на тях.

Link to comment
Share on other sites

Днес пак един тир се беше преобърнал малко след разклона за Карлово посока Бургаз на магистрала Тракия.Беше доста смазана кабината и ремаркето беше по таван в нивите.С кран вадеха тира.Нямах време да щракна една снимка.

Link to comment
Share on other sites

Днес в Тракия имаше две катастрофи на две поредни кръстовища. Отивах към 7 часа от Смирненски към Faces. Първата катастрофа беше зверска - на Мебелна къща. Имаше и линейка, и по вида на двете коли, с причина е била там... Двеста метра по-надолу на първото колело се бяха ударили двама, но беше по-леко.

Edited by metalmaniak
Link to comment
Share on other sites

На инфото пише 19 април 2007 така че може да са го давали но отдавна :)

Link to comment
Share on other sites

Днеска на кръстовището на булевардите Александър Стамболийски и Стефан Стамболов в Кичука са бяхя блъснали едно Алеко и един Мерцедес CLS, мергела беше разцепен ако някой има снимки да постне, щото нямаше как да снимам

Edited by DarkPsy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...