Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

Въпрос на деня - с колко ли е карал по Руски 26 (!!!) годишният пИкоч това черното торпедо, за да РАЗМАЖЕ така тия хора? 

 

Някъде около стотина, в момента на удара, но с колко е бил 5 секунди преди това е трудно да се сметне. Черното ауди отдясно ли е онова, за което става дума?

 

------------

 

А иначе нека ми разправят колко безопасни са газовите уредби...сигурно е така, ама пак няма да си сложа - предпочитам да ме блъсне аудито.

 

Кола избухна в Банкя. Инцидентът е станал около 7:15 часа в посока София - Банкя.

Предполага се, че при преминаването на скоростна отсечка от пътя автомобилът е спукал гума и е отишъл в канавката.

Вследствие на удара се е взривила газовата уредба. Колата е изгоряла напълно, излъчи Нова телевизия.

В автомобила са пътували двама души. Шофьорът – 46-годишен мъж - е загинал на място. Другият пътник, за когото се предполага, че е синът му, е откаран в „Пирогов” в тежко състояние и с опасност за живота.

Пътят между София и Банкя е затворен от полиция.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ще се изяснява, но се говори и за повече... Да, същото е - отдясно. И това идвайки от 6-ти септември, смятай... 

 

==============

 

оф: Защо портретът ми отпреди ХХ милиона години е крив бре?  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

 

Младежът явно не са го научили, че независимо колко мощна и скъпа кола караш, спирането от трицифрени скорости общо взето отнема един и същ спирачен път. Баща му е трябвало да му купи някоя бракувана кола от F1 - те поне спират много бързо.

Link to comment
Share on other sites

Хубаво е и да се види от фейса какво представлява този негодник:

https://www.facebook.com/lyubomir.traykov

А ей на това се крепи арогантността му и на подобните нему:

14494886_10207968998967078_9057533283665

Добре си прекарва с Габриела Якуб-нашумялата с бала си.

13263783_10206957577602176_8048938888762

П.С.И макар че някои ще ме нападнат с обвиненията,че съм комплексар и завиждам нека се разберем така:Момчето да получи адекватно наказание -съдейки по погубените човешки животи поне 20 години в затвора, доживот да има някакви задължения към обществото и тогава нека се върне на свобода.За съжаление мисля,че това няма да се изпълни и наполовина.

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

За съжаление мисля,че това няма да се изпълни и наполовина.

 

Наполовина ли? Ти си бил голям оптимист...

 

Нямам фейсбук профил и беше голям зор да влезна там...ама влезнах (по един или друг начин :devil ). Разгледах снимките му от Чикаго (поздрав за Чефо) и други подобни местенца по света. Не знам обаче дали когато си пожелаваш нещо не е добре да се замислиш дали пък случайно няма да се сбъдне, но по различен начин от този, по който си го пожелаваш. ;)

 

Ето копи/пейст от една негова реплика, която е написал след поредната му околосветска екскурзия:

 

Най-сетне в българия. Време е да се разбия.

Link to comment
Share on other sites

Младо богато леке действа безразсъдно и някой друг страда от това - нищо ново под слънцето, уви. Все пак ми е интересно как стоят нещата от правна гледна точка - като чета разни коментари, май са му отнели предимство. Но при каране с превишена скорост дали може да се говори за отнемане на предимство? Т.е. другият шофьор го вижда, че е далеч, и решава да мине, но не подозира, че онзи се движи с двойно по-висока скорост, примерно.

 

Иначе покрай такива новини и като цяло с оглед на положението по пътищата съм започнал да карам почти като баба, с много оглеждане и изчакване, осооооообено ако половинката е в колата. Или кучето :) 

Link to comment
Share on other sites

 

Наполовина ли? Ти си бил голям оптимист...

 

Нямам фейсбук профил и беше голям зор да влезна там...ама влезнах (по един или друг начин :devil ). Разгледах снимките му от Чикаго (поздрав за Чефо) и други подобни местенца по света. Не знам обаче дали когато си пожелаваш нещо не е добре да се замислиш дали пък случайно няма да се сбъдне, но по различен начин от този, по който си го пожелаваш. ;)

 

Ето копи/пейст от една негова реплика, която е написал след поредната му околосветска екскурзия:

Не те разбрах.В смисъл,че аз мога да направя някоя голяма беля ли?Нещо подобно,с което да причиня чужда смърт ли?

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Tи пък къде се слагаш...кой изобщо говори за тебе - само първият ми ред беше за тебе. :grin:

 

Виж цитата от ФБ на въпросния Любомир Трайков - за неговото самопожелание става дума...и е малко като вица за златната рибка - сам си е пожелал да се разбие...и се е разбил. ;)

Link to comment
Share on other sites

Рязане на лява ръка и десен крак + изваждане на едното око на произволен принцип. Няма друго адекватно и наказание. В момента на удара сигурно е карал с над 100.

Link to comment
Share on other sites

В новината за инцидента не се споменава да е пострадал.Така че след като не се е разбил може би следващия път трябва да му се помогне.

Link to comment
Share on other sites

Според plovdiv 24.bg

Без сериозни наранявания е 26-годишният шофьор на аудито.

 

Колата е здрава изработка,солидна и тежка.Удара е поет почти изцяло от другата кола.

Link to comment
Share on other sites

Хубаво е и да се види от фейса какво представлява този негодник:

https://www.facebook.com/lyubomir.traykov

А ей на това се крепи арогантността му и на подобните нему:

14494886_10207968998967078_9057533283665

Добре си прекарва с Габриела Якуб-нашумялата с бала си.

13263783_10206957577602176_8048938888762

П.С.И макар че някои ще ме нападнат с обвиненията,че съм комплексар и завиждам нека се разберем така:Момчето да получи адекватно наказание -съдейки по погубените човешки животи поне 20 години в затвора, доживот да има някакви задължения към обществото и тогава нека се върне на свобода.За съжаление мисля,че това няма да се изпълни и наполовина.

Видях му го и аз профила.

 

Тази Якуб в интересни компании се е намърдала. Все някакви синчета на местни бизнесмени. Сигурно случайно са се намерили. :D Виждал съм я с онзи Къртев, дето баща му има някакъв месарски бизнес. Сега с този.... а уж баща ѝ е заможен човек.

 

Все тая. Очаквах да е по-фрапиращ профила му от това. Някакси сравнително нормален изглежда.

 

5 години в затвора ще му стигнат. Да му минат младините вътре и като излезе всичките му "приятели" да са забравили, че съществува. Да оцени това, което му се дава.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...