Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Имам някакъв спомен, че прочетох и обсъждах жертва, която се е возила на пасажерската седалка в Ауди-то. Прочетох новините отново, но подобно нещо не намирам.

 

Някой има ли подобен спомен?

 

Не, от самото начало бе ясно написано, че е сам в колата си. Ако някой се е окинзинил си е за негова сметка. 

 

Ами явно просто е бил достатъчно пиян, за да не успее да реагира на време и си ги е ударил с пълна скорост.

 

Тук пиян не е фактора. При подобна малоумно висока скорост пиян, трезвен - не можеш спря. 

Link to comment
Share on other sites

На всички ни е ясно за какво става дума. Скоростта убива. ФАКТ. Дори и в контролирана среда, пак убива. Но..., тук други неща играят...грозно, но реалността е такава....и то не само в България.

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

Е и? Това си беше очаквана и напълно логична стъпка от страна на прокуратурата...друг е въпросът дали ще бъде уважена.

 

 Кое е очаквано като прокурор го пусна, не пианист! 

Link to comment
Share on other sites

Пловдивският окръжен съд току-що пусна срещу 15 000 лева парична гаранция Любомир Трайков,

 

Защо ли си мисля, че съдът е нещо по-различно от прокуратурата...

Link to comment
Share on other sites

Защо ли си мисля, че съдът е нещо по-различно от прокуратурата...

 

Трябва повечко да помислиш ми се струва - кой е обвинител? Кой стои срещу адвоката му? Прокурорът даже вече даде мнение. Кумпитьентну. 

Link to comment
Share on other sites

За пореден път ще повторя, че не е така. Щото баш ти ще се явиш терминиран и баш най-големите боклуци ще триумифрат. Тая заблуда, че хулиганите са прости и некадърни в подобна ситуация тъкмо на неподготвените ще изяде главата. 

Link to comment
Share on other sites

Трябва повечко да помислиш ми се струва - кой е обвинител? Кой стои срещу адвоката му? Прокурорът даже вече даде мнение. Кумпитьентну. 

 

Аджеба де. И защо в този случай оня, "дето стои срещу адвоката" ("прокурорът", както сам се изразяваш) трябва да го е пуснал? Къде го прочете това?

 

Прокуратурата поиска задържане по стража на Лобомир, който заради тежестта на престъплението може да получи от 3 до 15 години затвор.
Link to comment
Share on other sites

Ами има вече интИрвю с пусналия го прокурор, в смисъл допринесъл за пускането. Ти явно в съдебна зала не си влизал. Ако прокуратурата искаше да действа - нямаше без бой да го пуснат под гаранция.

Link to comment
Share on other sites

Оставам с впечатлението, че доста хора не разбират за какво точно са платени тия 15 000лв и смятат, че са, за да му се размине присъдата.

Не тук. По коментарите под разните статии.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Ми ти не виждаш ли че коментарите под статиите някак случайно са от подопечни коври предимно? Какво очакваш там - мозък ли да се появи? Всъщност ти почти всяка вечер си сред такива - би следвало да знаеш. 

Link to comment
Share on other sites

Ами има вече интИрвю с пусналия го прокурор, в смисъл допринесъл за пускането. Ти явно в съдебна зала не си влизал.

 

Ами да беше постнал линк, вместо да се обясняваш 10 поста. А в съдебна зала съм влизал, но искаха да ме изгонят заради неуважение на съда. :bgrin: ...което си е чиста истина де - изобщо не ги уважавам. ;)

Link to comment
Share on other sites

И си прав - не са за уважение. 

 

Аз пък последния път си глътнах езика, щото хем ищец, хем за бравих кво искам - съдийката беше по-красива от всички манекенки дето съм виждал.... 

Link to comment
Share on other sites

Честен кръст - забравих защо съм в залата. Между другото беше и страшно интелигентна. Аз просто поисках справедливо наказание и се отказах от граждански иск. Невероятна красота. Трябва да има регулации по тоя въпрос - пред такова същество и към бесилото ще тръгнеш с усмивка. Не е честно. 

Link to comment
Share on other sites

Ми ти не виждаш ли че коментарите под статиите някак случайно са от подопечни коври предимно? Какво очакваш там - мозък ли да се появи? Всъщност ти почти всяка вечер си сред такива - би следвало да знаеш. 

 

Ами тия дето го защитаваха бяха в началото. После им секна ентусиазма като ги изядоха с парцалите. 95% от пишещите под статиите са хора, които са срещу малкия пикльо. :)

Link to comment
Share on other sites

Начало, край - впрегната е машината. И слагачеството. Няма да се учудя ако NEO му държи ръчичката и го успокоява тая вечер. Обикновените хора, казвам го с ужас, дори си нямат на представа какво се върши задкулисно в подобни случаи. Едни потриват доволно ръце, че им е кацнал богат пациент, други погребват близките си, а трети - лешоядите  - снимат деца в шок. Думи нямам просто. 

Link to comment
Share on other sites

Аз нещо взех да се дразня на въпросната Корнелия. Вярно, че преживява голяма трагедия...ама тези изявления, че младежа, не бил убиец, че и на нея можело да и се случи да се напие и да се качи на кола, тва било божия работа. Ами лично според мен Бог никой не кара да кара пил и също така, явно баща Трайков е дал достатъчно сериозна сума за тези изявления, но според мен не прави чест на госпожата, щото тя едва ли не оправдава пияните убийци. А да не говорим, че освен нейната трагедия има още две, бащата вдовец явно никой не го отразява, щото за него няма нито помощи нито изявления...нищо.

Edited by charmock
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...