Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

29 minutes ago, instinct said:

Умен и красив - айде у лево...

 

Нещо гледам те е хванало яд, че някои са умни и красиви. Потвърждам и аз, че за пореден път си нахвърлял уникални глупости. На никой не му трябват измислени цифрови валути за да те ограничава, ако реши да го прави. Или може би си проспал годините на социализЪма и комунизЪма, когато имаше само КЕШ, ама тва кво можеш и кво не можеш да си купиш с него беше доста добре контролирано. :lol:

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, charmock said:

Не ми отговори на въпроса... или само си разработваме клавиатурата с клишета.

Ам, това, че ти не си разбрал, че съм ти отговорил не прави написаното от мен бла-бла-бла или клише.

Всъщност е бла-бла-бла и клише, точно толкова, колкото и писаниците, за които ми беше по начало думата.

Отговорил съм ти ясно, пак да кажа, това че е неразбрано от теб, не е това, което искаш да чуеш или не съвпада с твоят мироглед, не го прави лишен от отговор коментар.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Godfather said:

Нещо гледам те е хванало яд, че някои са умни и красиви. Потвърждам и аз, че за пореден път си нахвърлял уникални глупости. На никой не му трябват измислени цифрови валути за да те ограничава, ако реши да го прави. Или може би си проспал годините на социализЪма и комунизЪма, когато имаше само КЕШ, ама тва кво можеш и кво не можеш да си купиш с него беше доста добре контролирано. :lol:

 

Не ми се обяснявай и ти, канадецо, не съм те питал тебе какво да мисля, че да се опитваш да ми умнееш.

 

Гледайте си там вашта родина отвъдокеанска и босненска...

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, instinct said:

Не ми се обяснявай и ти, канадецо, не съм те питал тебе какво да мисля, че да се опитваш да ми умнееш.

 

Гледайте си там вашта родина отвъдокеанска и босненска...

Много изнервен нещо ми се виждаш, да не си забравил да си сложиш алуминиевата шапчица? :lol:

 

И още:

 

image.png

Link to comment
Share on other sites

Не трябва да те учудва. Напълно резонно си е това нещо. Прочетох едно много хубаво мнение, но не помня на кой е:

Трябва първо да излезнем от москва,  за да може да влезнем в Шенген.

Link to comment
Share on other sites

On 12/9/2022 at 5:16 AM, netrootbg said:

Имало едно време един разумен човек в бсп и с топки при това:

Сега го гледах и не повярвах на ушите си! Май от времето на Димитър Благоев (да им се чудиш на акъла как такъв изявен русофоб като него се явява на партията им баща, дядо или там каквото им идва в кухите кратуни), май не се е виждало такова антисеверномонголско говорене в редиците на "Столетницата". Естествено гледам задунайските червенотиквеници с петолъчки на челата тутакси са го "отлъчили" от сектата си. Мила родна картинка. :lol:

 

 

Между другото ето още един интересен "русофоб" - казахстанския журналист Арман Шураев, който сипва яко с черпака на техния еквивалент на познатото по нашите ширини изчадие Мутрофанова. :laughing1:

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, kotora said:

Американците дали не направиха най-тъпата размяна на затворници на века :D Баскетболистка за търговец на оръжия :) 

 

Вчера гледах един подкаст, американски, на тема защо жените НЕ трябва да бъдат приемани в армията като пехотинци (където има пряк сблъсък лице в лице с противника).

 

Едно от нещата, което излязоха като проблеми, е, че има по-голяма вероятност на такива позиции те да попаднат в плен. И тогава се налага да се правят всякакви свръхжестове и отстъпки за да си ги спасят - заради общественото мнение в щатите и за да пазят реномето си пред останалите държави. Тоест - жената е коз в тази игра, и затова може да я разменяш за нещо повече само заради пола й.

 

 

Edited by instinct
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Ferante said:

https://m.dnevnik.bg/analizi/2022/12/15/4428928_kmetut_na_plovdiv_predlaga_suvetut_da_otneme_podslona/

 

Кметът на Пловдив предлага общината да отнеме подслона на 148 украинци насред зима

 

 

Решението да се дава за частна болница не е много смислено, ама те и затова са я зарязали толкова години - за да може после да я пуснат на частно.

 

А най-правилно е западните държави с много по-добра икономика просто да отрежат някоя от излишните екстри на населението си и да вземат да плащат поне наема за сградите на пловдивска община, и на другите общини в България.

 

Ще си помисли някой, че ние тука се къпем в пари, и се чудим на кой да дадем имоти за безплатно живеене.

 

Война, война, ясно е, че трябва да се помага. Но щом като едните (западните ни съюзници) разполагат с милиони пъти повече ресурси, оптималното решение е да ги пратят насам, защото тука има реална нужда от тях, а там ги използват като цяло за разни глезотии.

 

 

Edited by instinct
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, instinct said:

Но щом като едните (западните ни съюзници) разполагат с милиони пъти повече ресурси, оптималното решение е да ги пратят насам, защото тука има реална нужда от тях, а там ги използват като цяло за разни глезотии.

Само след това да не се сърдим, че отношението е като към бедна рода. 

Link to comment
Share on other sites

Да бе, верно,  що да не вземем от богатите и да дадем на бедните? Да накараме прогнилия буржоазен запад да даде нЕкой лев!

Национализацията после в кой момент предлагаш да започне?

Не за друго, ами да знам предишната вечер да се скрия в гората, че да сляза в уречения ден като победител. По пътя обещавам да изтърбуша някоя мандра. 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, deus_pld said:

Да бе, верно,  що да не вземем от богатите и да дадем на бедните? Да накараме прогнилия буржоазен запад да даде нЕкой лев!

 

Аз казвам 'да дадат', ти чуваш 'да вземем'.

 

Ако аз ти кажа 'щи плесна един зад врата, че говориш глупости' - ти ще наведеш глава, щото си чул, че ще смятам да те потупам поощрително и да ти окача медал...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, instinct said:

 

Аз казвам 'да дадат', ти чуваш 'да вземем'.

 

Ако аз ти кажа 'щи плесна един зад врата, че говориш глупости' - ти ще наведеш глава, щото си чул, че ще смятам да те потупам поощрително и да ти окача медал...

 

Не знам как с коментирам тия поредни твои несвързани брътвежи, затова няма. Но пък плЕсване с нещо по-тежко по комунделската ти кимберица може да не е крайно лоша идея, белким влезе някакъв разум, ама надали... 

 

И като ще се правиш на интересен, поне да беше прочел целия коментар, а не само първите 3 думи...

23 hours ago, instinct said:

Аз казвам 'да дадат', ти чуваш 'да вземем'.

On 12/16/2022 at 11:25 AM, deus_pld said:

...Да накараме прогнилия буржоазен запад да ДАДЕ нЕкой лев!...

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, deus_pld said:

Не знам как с коментирам тия поредни твои несвързани брътвежи, затова няма.

 

 

Ей тука трябваше да спреш - да не се излагаш повече с несвързани брътвежи и демонстриране на тотално неразбиране на ясно написан текст.

 

Аз пиша за 'даване', за 'БЛАГОТВОРИТЕЛНОСТ'. За доброволно правене на нещо добро за околните, когато имаш възможността.

 

С тия твои 'обратни' тези изобщо не се опитвай да ми се обясняваш, ми се плесни сам да се събудиш...

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, instinct said:

 

Аз пиша за 'даване', за 'БЛАГОТВОРИТЕЛНОСТ'. За доброволно правене на нещо добро за околните, когато имаш възможността.

 

Чиче, това с "БЛАГОТВОРИТЕЛНОСТ"-та го казваш сега, след като изтрезня и видя що за дивотии си писал, та реши да позамажеш.

Иначе НИЩО подобно не се разбира от първия ти коментар. И очевидно не само аз не разбирам, така щото и останалите коментиращи пишат в същия дух като мен. 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, deus_pld said:

 

... щото и останалите коментиращи пишат в същия дух като мен

 

Окей, Гьобелс.

 

Остават само още 90 и няколко пъти да повториш 'обратната' си теза.

 

После вече се плесни, все пак.

 

 

 

 

Edited by instinct
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, instinct said:

После вече се плесни, все пак.

Ти гледай да не си забравиш алуминиевата шапчица и го карай по-спокойно, че с тия нерви на тия години не е майтап работа. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...