Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

Не разбирам защо всички се натискат да станат американски подлоги. Цялата бивша източна Европа, барабар с бившите съветски републики. защо така искат да се присъединят към престъпната хамериканска идилия и да скъсат с високо демократичната, технологична и хуманна Путинова Русия. Между другото те вчера се одървиха и на Черна Гора, щото се кани да влиза в НАТО.

Кой ги обича рашките? Естония ли, Литва, Латвия Беларус също се отдъпна, Украйна ли, Молдова ли, Грузия ли...

Всички те са в дълбока заблуда, всички са с промити мозъци, само вие Путифилите сте най-наясно с правилната политика и позиция.

Трябва да се примирите с губещата позиция. Вашта няма да я бъде. Като толкова не можете да живеете без Русия на Путин, емигрирайте Колкото и да се пените, Б-я няма да завие на Изток и няма да се кланя на северно-азиатска цивилизация.

Ами не всички се натискат да станат подлоги, някои си гледат и националните интересни, все още не знам кой тук е казал, че трябва да се завива на Изток или гласува за Атака, но ти удобно избягваш въпроса и си дрънкаш глупости. По принцип идеята е да се завие най-сетне към кланяне на собствените интереси преди чуждите, ама промити мозъци, като някой тук явно не мислят така. Виж този лош Путлеристки сайт какви лоши графики чертае image.jpg и ми обясни пак колко правилно се развиваме и каква добра посока сме поели

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Вие просветените ни "просвещавайте" колкто искате - няма кой да ви отрази. А ние заблудените американски подлоги си пием "Руски стандарт" и си го местим в другия крачол. Аз лично се оттеглям защото имам интересно четиво - "Диамантената колесница" на Борис Акунин. Лека вечер.

Естествено че няма. Промитите мозъци не коментират факти, говорят само ала бала и избягват неудобните въпроси! Лека вечер и аз мисля да пийна лошия Путлерски стандарт ама утре :D

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Ами не всички се натискат да станат подлоги, някои си гледат и националните интересни, все още не знам кой тук е казал, че трябва да се завива на Изток или гласува за Атака, но ти удобно избягваш въпроса и си дрънкаш глупости. По принцип идеята е да се завие най-сетне към кланяне на собствените интереси преди чуждите, ама промити мозъци, като някой тук явно не мислят така. Виж този лош Путлеристки сайт какви лоши графики чертае о правилно се развиваме и каква добра посока сме поели

Красива графичка с дребната подробност, че спада започва от времето на комунизма :))

Какво точно сравняваме м/у двата режима на живот?

Малко сравнения, ако живеех в онова време, вероятно щяха да ме осъдят заради мнението ми. Нямаше да имам свободата или възможността да пътувам където си поискам. Нямаше да карам модерна западна кола, а щях да чакам за Лада, на 28 нямаше да си правя планове да си купя втори апартамент, а щях да моля роднините да ми дадат събраните си точки, та евентуално може би да си купя нещо... 

Джинси - ако имам познати с долари, може и да си купя, западни брандове - същата история .. Мдам, как да не пострадам по Руската х*йня :))

Link to comment
Share on other sites

Вие наистина сте зверски повредени, все едно говориш със стената! За емнайсти път питам кога и къде съм казал, че страдам по комунизма и по Путин? Никой не отговаря, а само продължава безсмислената канонада от глупости! Това че си дърт какво означава? Че е необратима вече промивката? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Вие наистина сте зверски повредени, все едно говориш със стената! За емнайсти път питам кога и къде съм казал, че страдам по комунизма и по Путин? Никой не отговаря, а само продължава безсмислената канонада от глупости! Това че си дърт какво означава? Че е необратима вече промивката? :lol:

Не, бе... Глей ся! Някои индивиди са с до толкова увредено (поради една или друга причина) зрение, че нещата ги виждат само в черно и бяло.... Евентуално имат бегла идея и за сивото, ама за останалите цветове... хал-хабер. Нищо, де. И от такива хора има нужда ако не за друго, то поне за осеверяване на азимута.

 

П.п. Най-се радвам на такива хора, дет едните викат - Осанна, пък другите - Разпни го!

Link to comment
Share on other sites

Простете, за политика ли си говорим или за пристрастия? Щото ако е за пристрастия, моето пристрастие е България. Пък другите, дали лижат миризливи казашки ботуши или жените им си продават задниците на негри, не ме интересува особено :) 

 

 

http://www.capital.bg/politika_i_ikonomika/bulgaria/2013/08/16/2124002_zashto_biagame_ot_politikata/

Link to comment
Share on other sites

Вие наистина сте зверски повредени, все едно говориш със стената! За емнайсти път питам кога и къде съм казал, че страдам по комунизма и по Путин? Никой не отговаря, а само продължава безсмислената канонада от глупости! Това че си дърт какво означава? Че е необратима вече промивката? :lol:

А какво искаш да покажеш с графиката по-горе ? :)
Link to comment
Share on other sites

Сега се сетих на кого ми приличат писанията на Кръстника и Румбата - на творения на украински журналисти :D

Link to comment
Share on other sites

Хахахаха цели 80 броя са успели да направят... До другата година още 80 дали ще успеят да произведат?

Айде и теб те вкараха в групата на хамериканските подлоги. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ъм, понеже нещо не схващам розетския камък с подлогите - някой ще ме светне ли кого трябва да мразя, за да стана българска подлога?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Много я базикат, но аз съм я слушала в няколко интервюта и съм се съгласявала с нея. Сега не мога да цитирам по какви въпроси точно. Не помня. Струва ми се, че не се величае и мисли като средностатистически българин. Нещо, непознато за богоизбраните, които акат цветя и пръдните им миришат на Шанел.

Link to comment
Share on other sites

Той може всъщност доста да им сипе, защото е бил вътре в нещата, но ме съмнява да го направи - пък и с тази корумпирана съдебна система смисъл има ли? Дори да каже всичко накрая ще се заметат нещата поради недостатъчно ясни доказателства или грешки в процеса на обвинението.

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Дори и да е така, поне казва нещата с истинските им имена. Не като повечето богоизбрани, както @gal4enceto вече спомена.

И какво има да казва Местан, като то всичко е ясно като бял ден?Шопара се е богопомазал с благословията на Доган и "държавата" е в ръцете им.

Link to comment
Share on other sites

Само да не вземете да ми го изкарвате феса Местан като некое херувимче, че така хубаво заслужава второ обрязване и то откъм врата, че няма накъде повече. 

Link to comment
Share on other sites

Ехеее, каква интересна тема, а съм я пропуснал.

Я да ви питам нещо - наистина ли вярвате, че има партия без комунисти? Че то в момента ГЕРБ е повече БКП, от самото БКП /БСП/... Местан е за трепане, а реално всички са за трепане.

Пред изборът Америка - Русия, избирам Русия. Не съм видял нещо хубаво в България, да е дошло отвъд Океана. Преди време излезе инфо за една фондация "Америка за България", която дава луди пари на наши журналя, за да говорят какво им се каже... Каквото поискаме от Русия, винаги го получаваме, освен ако някой малоумник, не направи грешката да откаже, нещо, което вече е уговорено... Да речем "Южен поток", който така или иначе ще го има, но в момента Боко е наведен пред Америка и говори наляво и надясно, че няма да го има.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...