Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

Веднагха ще измисли нещо в защита на САЩ и ще оплюе Русия... На него това вече му е условен рефлекс.  :grin:

Глей ся Виденчо, не знам що намесваш САЩ в случая (най-малкото след като дори сектретаря по отбраната Аштън Картър преди няколко дни обвини директно Турция, че не си пазят границата), но аз преди всичко имам навика да си задавам някои твърде интересни въпроси, вместо да блея като мисир по плоската пропаганда. Защо ЧАК СЕГА се появиха тия бензиновози? Нямаше ли ги преди един-два месеца, когато Путлер и Ердоган откриваха най-голямата европейска джамия в Москва? Нямаше ли ги преди една година, когато Путлер размаха гневно малкото си пръстче от Истанбул, сипейки обвинения срещу България и в братска прегръдка с Ердоган обяви т.нар. Турски поток, с който трябваше да ни натрие носовете не само на нас ами и на целия ЕС? Ей такива интересни въпроси ми минават през главата, как така изведнъж се появиха тия бензиновози? :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ей такива интересни въпроси ми минават през главата, как така изведнъж се появиха тия бензиновози? :lol:

Е как изведнъж? Както изведнъж се появиха и самолетите на 11.09. дето бутат небостъргачи, планирани да издържат на сблъсък със самолет, щото им е малка застраховката... Всичко е конспирация.

Link to comment
Share on other sites

Е как изведнъж? Както изведнъж се появиха и самолетите на 11.09. дето бутат небостъргачи, планирани да издържат на сблъсък със самолет, щото им е малка застраховката... Всичко е конспирация.

Конспирация!?! Конспирация в светая светих на обетованата земя (щатите)!?! Беки.....?  Няма конспирации, Танасе! Има политически уместни стъпки ;)

Конспирациите ги правят руско-педеразко-долнопаплачестите и нищожногнидести путлерасти, щот са кално племе! Капиш!?

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Е как изведнъж? Както изведнъж се появиха и самолетите на 11.09. дето бутат небостъргачи, планирани да издържат на сблъсък със самолет, щото им е малка застраховката... Всичко е конспирация.

Навлизаш в забранено словесно пространство и някой Капитан xАмерика ще те срита по кокалчетата!

 

5.4 по Рихтер тази нощ в Турция и още 31 земетресения до сутринта - Сура ?!?

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Глей ся Виденчо, не знам що намесваш САЩ в случая (най-малкото след като дори сектретаря по отбраната Аштън Картър преди няколко дни обвини директно Турция, че не си пазят границата), но аз преди всичко имам навика да си задавам някои твърде интересни въпроси, вместо да блея като мисир по плоската пропаганда. Защо ЧАК СЕГА се появиха тия бензиновози? Нямаше ли ги преди един-два месеца, когато Путлер и Ердоган откриваха най-голямата европейска джамия в Москва? Нямаше ли ги преди една година, когато Путлер размаха гневно малкото си пръстче от Истанбул, сипейки обвинения срещу България и в братска прегръдка с Ердоган обяви т.нар. Турски поток, с който трябваше да ни натрие носовете не само на нас ами и на целия ЕС? Ей такива интересни въпроси ми минават през главата, как така изведнъж се появиха тия бензиновози? :lol:

 

Нарисуваха ги!!! ЧАК СЕГА ги нарисуваха руснаците, защото им изнася!!!  :grin:

 

Ти не блееш като мисир, ами си се налапал бетер мисир с пропаганда... Направо са за похвала тамошните манипулатори...

 

Сега продължаваш ли да твърдиш, че руснаците не са от август в Сирия и са с 2 счупени самолета там? Нещо като се видя истината и дори американската сган я призна, много мълчалив стана по тоя въпрос.... Както и доста други, но спрях да водя статистика... То е хем ясно, хем безсмислено...

 

========================  

 

Е как изведнъж? Както изведнъж се появиха и самолетите на 11.09. дето бутат небостъргачи, планирани да издържат на сблъсък със самолет, щото им е малка застраховката... Всичко е конспирация.

 

Туй не го подфатай хич, че отиде коня into the river... Масата малоумници в САЩ още си мисли, че араби от пещерите са я свършили тая....

 

Конспирация!?! Конспирация в светая светих на обетованата земя (щатите)!?! Беки.....?  Няма конспирации, Танасе! Има политически уместни стъпки ;)

Конспирациите ги правят руско-педеразко-долнопаплачестите и нищожногнидести путлерасти, щот са кално племе! Капиш!?

 

Вие двамата сте рубладжии!!! 

Link to comment
Share on other sites

Нарисуваха ги!!! ЧАК СЕГА ги нарисуваха руснаците, защото им изнася!!!  :grin:

Да взема да го задам по-бавно въпроса, защото чукча-писателите не четете ама хич, белким го прочетете този път. Както вече подчертах дебело, въпросът изобщо не е дали цистерните са истински или не, дали съществуват или са измислени. Въпросът е защо (повтарям бавно) ЧАК СЕГА се появиха? Нямаше ли ги тия същите цистерни, когато Путлер обяви Турския поток от Истанбул? Нямаше ли ги тия цистерни, когато Путлер откриваше с Ердоган джамията в Москва? И ако ги имаше тогава, защо никой от тия, които сега щедро ги показват, не ги показваха тогава? Разбрахте ли сега въпроса, мамини златни, или да го повторя за трети път? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аре аз ще си повторя въпроса - как така изведнъж?! 

П.С. - Само да не изтърсиш, че на Русия им е било изгодно да купуват нефт от ИД, че веднага ше почна да обяснявам как САЩ не са кацали на Луната!

Link to comment
Share on other sites

Да взема да го задам по-бавно въпроса, защото чукча-писателите не четете ама хич, белким го прочетете този път. Както вече подчертах дебело, въпросът изобщо не е дали цистерните са истински или не, дали съществуват или са измислени. Въпросът е защо (повтарям бавно) ЧАК СЕГА се появиха? Нямаше ли ги тия същите цистерни, когато Путлер обяви Турския поток от Истанбул? Нямаше ли ги тия цистерни, когато Путлер откриваше с Ердоган джамията в Москва? И ако ги имаше тогава, защо никой от тия, които сега щедро ги показват, не ги показваха тогава? Разбрахте ли сега въпроса, мамини златни, или да го повторя за трети път? :lol:

Човече, ти си мега зле, честно. Кажи ми Путин с какво е по различен от Обама или от оня, вашия, канадски гей.... От къде е тая омраза, че си склонен да оправдаеш Турция и Даеш, само за да оплюеш русия...

Link to comment
Share on other sites

Ама вие, сериозно ли си мислите, че има някой "чист" !? Който и да е той, западен, източен, сверен, южен и т.н. Хората си въртят далаверките наедро и толкоз. Въпроса е от коя страна на далаверката си или пък дали въобще си в нея или си все от извозените... и защо?

Link to comment
Share on other sites

Ама вие, сериозно ли си мислите, че има някой "чист" !? Който и да е той, западен, източен, сверен, южен и т.н. Хората си въртят далаверките наедро и толкоз. Въпроса е от коя страна на далаверката си или пък дали въобще си в нея или си все от извозените... и защо?

Абсолютно!

Сите са маскари (това обаче трябва да се мантрува, докато се осъзнае, ама наистина се осъзнае)

Link to comment
Share on other sites

Човече, ти си мега зле, честно. Кажи ми Путин с какво е по различен от Обама или от оня, вашия, канадски гей.... От къде е тая омраза, че си склонен да оправдаеш Турция и Даеш, само за да оплюеш русия...

Може и да съм зле, но поне не позволявам на никой да ме взима за канарче, както и гледам винаги да не реагирам първосигнално, както ти в случая - лепвайки ми автоматично етикета на "оправдаващ Турция и Даеш", само и само щото не съм съгласен с руската малоумна пропаганда. Който не е с кремълския фюрер, той е с Даеш. Oh wait, ама той Путлер БУКВАЛНО ДО ВЧЕРА се прегръщаше и целуваше с Ердоган бе. Та значи ли, че през този период той също е бил с Даеш? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мче бил е, я. Сам ти го каза, за турския поток. Па за безвизовия режим, туризма и прочие ще говорим ли? Или ей така, помежду другото ше си бъбрем кой с кой бил..

Link to comment
Share on other sites

Може и да съм зле, но поне не позволявам на никой да ме взима за канарче, както и гледам винаги да не реагирам първосигнално, както ти в случая - лепвайки ми автоматично етикета на "оправдаващ Турция и Даеш", само и само щото не съм съгласен с руската малоумна пропаганда. Който не е с кремълския фюрер, той е с Даеш. Oh wait, ама той Путлер БУКВАЛНО ДО ВЧЕРА се прегръщаше и целуваше с Ердоган бе. Та значи ли, че през този период той също е бил с Даеш? :lol:

:woot

Егати...!

Заебавай го този фолаут и идвай при нас в уортъндър! С тия лупинги, виражи и слайд маневри по избягването на същинския въпрос... Ми ти си роден за водач на ескадрила бе, човек! Всички ще треперят от теб и ще мълвят името ти със страхопочитание....

Link to comment
Share on other sites

Сравнявайки русофилството с атака, обикновено е признак на ограничено мислене. Съжалявам Румба, но двете не е задължително да вървят ръка за ръка.

Link to comment
Share on other sites

За момент си помислих, че чета атакистки форум...и разбирам защо Волен винаги има място в парламента. Защото зае правилната позиция да подкрепи Путин, знаейки, че копейкаджиите в Б-я нямат свършване.

 

Тоест всеки, който дръзне да каже нещо против еврейските подлоги е копейкаджия... Много добре! Страхотна логика! 

 

признак на ограничено мислене.

 

Не само ограничено мислене, колега, а мислене, което ни носи сериозни негативи... Всички тия "мислители" като глътнат бастуна и почват като латерни да повтарят едно и също - рубли и опорни точки.... 

Link to comment
Share on other sites

За момент си помислих, че чета атакистки форум...и разбирам защо Волен винаги има място в парламента. Защото зае правилната позиция да подкрепи Путин, знаейки, че копейкаджиите в Б-я нямат свършване.

Правейки всеки, който се замисля малко над това което му бълват медиите, русофил или путлерист е признак на доста ограничено мислене! Ако някой от тук гласува за Атака, си лично негов психически проблем, а това че за теб всеки който мисли, че САЩ са най-големите копелета, означава че е путлерист, си е лично твой...

Link to comment
Share on other sites

Ей сега точно почнахме да прекръстваме, покръстваме и надкръстваме... 

 

И естествено, че един спор е безсмислен, когато няма какво смислено да кажеш. 

Link to comment
Share on other sites

Не е вярно, не съм го повишавал!

 

И по темата - Камерън заема позицията на Кремъл - демек ударите по ИД са начин за решаване на кризата в Сирия...Ама...Въпросът е - удари тип "САЩ" ли ще има или удари тип "Русия"?

Link to comment
Share on other sites

Аз пак се връщам към нашите медии. Никоя от така наречените национални телевизии, не показва доказателствата на Русия...е няма по-голямо информационно затъмнение и то идва от НАТО начело със така великите хамериканци...

Вчера се ровех в уикилийкс, много инфо има за американците и тяхната цензура по-въпроса, много инфо има отново, че подслушвали Меркел...ама никой не го раздува...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...