Jump to content
BulForum.com

iPhone


AssassiN

Recommended Posts

В Андроид също я няма тая функция специално за Viber. Може с Фейсбук да се синхронизират.

Вземи пак да провериш, преди да пишеш така.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

За кое да проверя? Аз съм проверявал и за двете.

Ако на Самсунг или ХТЦ софтуера го е предвидил - Ок. Преди можеше да се влезе на профила и да се избере снимката за контакт от снимките във всички други приложения. Вече не може.

Link to comment
Share on other sites

Говориш глупости!

На мен всеки един контакт, който съм получил чрез Вайбър ми излиза с профилната си снимка и при позвъняванията си през мрежата на оператора.

И каква изненада! Без да правя никакви допълнителни човъркни... Достатъчно е просто един път да ми е звънял, изпратил нещо или чатил с мен през Вайбър.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

някой може ли да каже защо размера на снимките(photo library) се увеличава двойно в icloud-а? имам 2gb снимки, но като чекна да ми ги качва или "маха" от icloud, се прехвърлят 4gb ... откъде идва тази двойна разлика?

Link to comment
Share on other sites

само на мен ли ми се струва или след iOS 9 някои неща почнаха да не функционират както трябва ... като например MMS-а. просто вече няма такава отметка в настройките за изпращане на съобщение и ако отсреща телефона не е с iOS(съответно iMessage) не може да се изпрати картинка през мобилната мрежа.

другото което е bluetooth-а. по никакъв начин не открива и съответно не се свързва с каквото и да е устройство с iOS. моят е 5-ца, пробвал съм с 4s, с 6 и 6s ... нито едно от споменатите устройства не открива останалите. всички са с iOS 9+

Link to comment
Share on other sites

Проблема е локален при теб , аз нямам такива проблеми. А относно bluetooth , какво точно искаш да направиш за да свържеш два телефона с ios, при условие ,че не може да прехвърлиш нищо между тях ако нямаш jailbreak ?

Link to comment
Share on other sites

какво ще рече локален?

искам да пробвам дали могат да се свържат посредством bluetooth ... телефоните са откриваеми от други устройства с bluetooth, но самите те не откриват нищо

Link to comment
Share on other sites

Няма как да свържеш два iPhone по между им чрез bluetooth!

 

Локален ще рече, че е при теб проблема! MMS се пращат и получават без проблем

 

 

Turn off this option! iPhone Turn off this option!

Link to comment
Share on other sites

Това наистина ли е вярно за синьото зъбче?!? Не можеш да прехвърлиш данни между два телефона!!! Ебаси, не искам да звучи като заяждане, но една такава елементарна функция...верно са много зле тия въйфон...

Или имат друга подобна възможност, за която не знам?

Link to comment
Share on other sites

Че то това при тях е открай време, не е от вчера. Блу-то им става само за слушалка. Естествено тяхна... И аз останах ошашавен като го разбрах това.  

Link to comment
Share on other sites

Да така е , bluetooth-a става само за свързване със слушалка ( Всякаква слушалка става, епъл не предлагат този аксесоар, аз го свързвам с jabra,nokia и с този в колата ) или друг аксесоар но не и за прехвърляне на файлове. Абе зле зле но аз по стабилна работа на ос не съм виждал , вече 6г ползвам ios и нямам намерение да го сменям, пробвах няколко пъти с топ модели на андроид не става работата! Дори преди 2 дни ми се наложи да работя с чисто нов S6 Edge ами голяма мъка , още го разпечатах от кутията и при стартирането зацикли, а да не говорим за отвратителните реклами във всяко едно андроид приложение!!! Turn off this option! iPhone Turn off this option!

Link to comment
Share on other sites

Не е само за слушалка блутута. И други аксесоари работят,: смарт часовници, фитнес гривни, тонколони - монколони.

А по темата - дропбокс върши работа за трансфер на файлове.

Link to comment
Share on other sites

Това наистина ли е вярно за синьото зъбче?!? Не можеш да прехвърлиш данни между два телефона!!! Ебаси, не искам да звучи като заяждане, но една такава елементарна функция...верно са много зле тия въйфон...

Или имат друга подобна възможност, за която не знам?

 

Има разбира се !

Казва се Air Drop

 

Link to comment
Share on other sites

Както казах и в другата тема, има, но колко е удобно е друг въпрос. Не съм ползвал ябълкови устройства и не знам как точно работят, и именно за това казвам, че не се заяждам, ама с тоя блутуут ме изненадаха адски много....

Link to comment
Share on other sites

Блутут е много остаряла технология. Затова в iPhone се ползва Air Drop ( което е комбинация на Blutooth с WiFi. С един клик прехвърляш каквото искаш и то със много по-висока скорост от тази на Blutooth. За съжаление #magdanoz4o, с едно "разцъкване" няма как да разбереш удобствата на iPhone. Затова ползвай това което ти върши работа и да не ти пука за марките !

Link to comment
Share on other sites

Само лекинко... Ти да вложиш труда и инвестицията в нещо, което съм сигурен, че МОЖЕ да работи пИрфьектно и да си наебеш овцете, дето го потребяват - престъпление. Затуй ще барат меча, тази арогантност, тази наглост. 

 

И понеже питА там някъде един въпрос - първата нощ, когато сбърках и купих Ай-дъска, нямах никаква друга опция да прехвърля данните от 6210 на дъската, освен блу връзка. И така и не зарадвах рожденика в същата нощ. Защото са нагли, защото са нахални, защото, абе защото... 

Link to comment
Share on other sites

Което ограничение от своя страна го прави малко неизползваемо.

 

Зависи как гледаш на нещата.

Да, не е мултиплатформено , но за споделяне и получаване от други ОС има други методи.

Разговора тръгва в направление "кой е най-добър", което ми се струва излишно. Несъм имал непреодолим момент с моите iOS и OS X устройства, което ме устройва напълно. Тоест, намерил съм своята дигитална "нирвана". Всеки решава какви нужди има и с какъв бюджет да ги посрещне.

Link to comment
Share on other sites

Прав си. Аз обаче съм се сблъсквал с много непреодолими и дразнещи проблеми с моите iOS и OSX устройства, затова подкакачам малко като ми спомене някой колко са перфектни. (Не казвам, че случаят е бил такъв в тази дискусия)

Link to comment
Share on other sites

Прав си. Аз обаче съм се сблъсквал с много непреодолими и дразнещи проблеми с моите iOS и OSX устройства, затова подкакачам малко като ми спомене някой колко са перфектни. (Не казвам, че случаят е бил такъв в тази дискусия)

Ако мога с нещо да помогна - насреща съм.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря, но няма как. Те са си просто ограничения на операционните системи. Прекалено сложно е понякога да се направят елементарни неща. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...