Jump to content
BulForum.com

iPhone


AssassiN

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Прав си.

Още по-зле.

Говоря за онзи, който смени иконите към новия дизайн. iOS 7 ли беше или 8?

Първоначално имаше забавяне, но излезнаха ъпдейти които го поправиха. И това беше преди 3 години почти...
Link to comment
Share on other sites

Не говоря за преди 3 години. Говоря за миналата седмица и за преди 5 месеца.

"Анга, дай от твоя телефон да видя нещо в интернет, че моя е много бавен"

Link to comment
Share on other sites

Аз просто споменах, че нещата не са толкова розови и определено не са "просто работи".

 

Ако беше се ограничил с това щях да те подкрепя и да добавя от програмистка точка няколко псувни. Ама ти тръгна да правиш сравнения и да обясняваш други неща..

Не говоря за преди 3 години. Говоря за миналата седмица и за преди 5 месеца.

"Анга, дай от твоя телефон да видя нещо в интернет, че моя е много бавен"

 

Това с бавното съм го изпуснал, но имаше един ъпдейт, който счупи една камара функции. Освен това Епъл имат навика ей така да сменят разни настройки по подразбиране, да добавят нови неща и в следствие перфектно работеща програма да престане да работи. Което ако имаш call center и хора, разчитащи на телефоните си за да си вършат работата изведнъж всички полудяват и спират да работят и почват да питат къде е IT отдела и да искат да ги бият (черпят, да целуват ръце и т.н. само и само да се оправи проблема час по-скоро)...

Link to comment
Share on other sites

През Itunes си купувам песни и др. , но ако се опитам да направя in app purchase ми изписва Your purchase could not be completed! Някакви идеи? Въвел съм си наново данните в Icloud, преинсталирах приложението, релогнах се в Itunes и не става.

Link to comment
Share on other sites

Доколкото ми е известно не съм променял нищо от последния път, когато правих in app purchase.

 

Видене, всичко е в хиляди пъти по-добре, отколкото при андроид ;)

Link to comment
Share on other sites

Доколкото ми е известно не съм променял нищо от последния път, когато правих in app purchase.

 Пробвай да звъннеш на банката да ти кажат дали има някакви опити изобщо. 

 

Видене, всичко е в хиляди пъти по-добре, отколкото при андроид ;)

Чак пък хиляди пъти. Различно е, според мен по-малко лагва, въпреки, че не се мота много по-малко, но някак по-плавно изглежда преминаването, и е по-скоро анимация отколкото пъргавост. Менюто се скролира по-адекватно, докато при андроида някак "изостава" от пръста. Клавиатурата е по-зле и няма desktop. Но пък интерфейса на приложенията е някак по-стандартизиран, докато в андроид половината правят каквото си искат. 

 

По-добре е откъм приложения - по-качествени са - все пак developer-ския account струва $100/година и преди да влезне нещо в appstore минава през процес на одобряване, докато при андроид куцо и сакато качва без някой да гледа (махат само когато забележат че правиш мизерии). 

Link to comment
Share on other sites

едно питане за iphone 4s, с iOS 9.0.2 мисля, че беше(jailbreak-нат е) ... при опит да изтрия всичко(настройки, съдържание и т.нат.), при който ми искаше паролата в icloud, телефона не можа да възстанови до фабричното си ниво. ябълката премигва, в DFU режим стигало(на друг комп, не на моя на който съм правил backup) до 70% и толкова ... някакви идеи откъде се получава тоя проблем.

Link to comment
Share on other sites

Различно е, според мен по-малко лагва, въпреки, че не се мота много по-малко, но някак по-плавно изглежда преминаването, и е по-скоро анимация отколкото пъргавост.

 

докато при андроид куцо и сакато качва без някой да гледа (махат само когато забележат че правиш мизерии). 

 

Анимацията е по-дълга. Еднакво бързи са. Засичал съм го лично на няколко пъти. И след като приложението е на екрана, има части от секундата, през които не можеш да цъкаш нищо. Примерно при Сафари, в тая част от секундата виждаш страницата, но като мине, страницата се презарежда.

 

А за другото - от скоро се проверяват и Гугълските.

 

Това не го пиша с цел сравнение или спор. Просто си дискутираме.

Link to comment
Share on other sites

Пробвай да звъннеш на банката да ти кажат дали има някакви опити изобщо.

 

 

Говорих с банката, изобщо няма опити, но което е по-странно имам към 10 блокировки от по 2 евро като всичко на всичко съм си купил 2 рингтона. Писах на съпорта на apple, ще имам отговор до 48 часа.

 

Относно кое е по-добре, се пошегувах, на мен си ми харесва повече от андроид и толкоз. За всеки влак си има пътници.

Link to comment
Share on other sites

Говорих с банката, изобщо няма опити, но което е по-странно имам към 10 блокировки от по 2 евро като всичко на всичко съм си купил 2 рингтона. Писах на съпорта на apple, ще имам отговор до 48 часа.

 

Относно кое е по-добре, се пошегувах, на мен си ми харесва повече от андроид и толкоз. За всеки влак си има пътници.

 

Само да те светна, че в момента сменям кредитната си карта, която банката ми блокира, защото някой се беше опитвал да тегли на ПОС в ..... Сан Пауло... Посмяхме се добре относно моята "бразилска екскурзия", но междувременно се изпокарах със съпорта на Лангейм, отхвърлиха ми картата и в Лекси, та разбрах как някой бе пропуснал да ми се обади, че картата е блокирана от мерки за сигурност.

 

Купил си си рингтонове? Защо? Колко специални са тия рингтонове? :)

 

Това само с Айфон може да ти се случи. 

Link to comment
Share on other sites

Купил си си рингтонове? Защо? Колко специални са тия рингтонове? :)

Даже не ги знам какви са, направих го за проверка дали не е в мен проблема :) вече съм пуснал refund за тях.

 

В тая карта няма много пари, внасям в банката преди да си купя нещо.

Link to comment
Share on other sites

От любопитство - какъв се оказа проблема?

Ми не ми обясни конкретно - I have made some changes to our end and now the issue is resolved.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

някой знае ли как профилните снимки от вайбъра мога да ги синхронизирам с контактите на телефона, така че като ми звънят, да излизат точно тези снимки ... за фейса е ясно, ама за вайбъра не намирам начин.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Значи в следващия модел на ябълката ще я има тази - За първи път в света на мобилните устройства и уникална опция!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...