Jump to content
BulForum.com

iPhone


AssassiN

Recommended Posts

Здравейте колеги, необходима ми е програмка , която след определено време на  активност да заключи телефона.

Трябва ми за детето, че докато не му свърши батерията не го пуска.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

някой сменял ли е батерията на 4-ка и има ли полза? в смисъл ... знам, че всичко на пазара е китайджан, но има ли "китайски" и "китайски"

Link to comment
Share on other sites

На сестра ми я сменях, имаше разлика а си беше китайски ментак, купих я от Руски, точно с/у Лайпциг има на ъгъла магазин за части (няква банка имаше до него но нямам спомен каква) 

Link to comment
Share on other sites

някой сменял ли е батерията на 4-ка и има ли полза? в смисъл ... знам, че всичко на пазара е китайджан, но има ли "китайски" и "китайски"

Ако очакваш да държи двойно повече...не става.Малко повече да.Епъл не продават официално чаркове за айфон,но нали се сещаш че всичко вътре е китайско-батериите ги правят в същите фабрики дето и оем-ските.Сменяй смело еФтини са и се сменят лесно....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

от посочените само на Marvin успях да кача онлайн каталог ... другите

или са платени, или изобщо не мога да Начев опция за добавяне

на opds връзка. Marvin-а обаче нещо не ме кефи, щото за да стигна до него трябва да мина през 4-5 менюта

 

 

 

Turn off this option! iPhone Turn off this option!

Link to comment
Share on other sites

За съжаление най-готиния за мен четец го няма за ios... FB Reader.Заради ограничения в ios бяха писали че няма и да има.На времето имаше Stanza но вече не го поддържат.Потърси го извън апстор-а.

 

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли магазин в който да има протектори, които да са като оригиналните от Епъл ? За 6-ца ми трябва. 

 

За това говоря:

leathercaselittleiphone.jpg

Link to comment
Share on other sites

вземи си INCIPIO NGP от ebay ... около 10 паунда е. общо взето е като този по-горе, просто няма логото на apple.

аз го взех за подарък, след като прочетох няколко ревюта за такива case-ове(тип "гръб") и сега собственика е много доволен(преди това беше сменил 2-3).

Link to comment
Share on other sites

Имам един такъв въпрос- смених си стария Айфон със 6-ца( предния ми беше 3GS, ако е от значение ). Първо синхронизирах стария за последно, за да прехвърли каквото има непрехвърлено в Айтюнс, след което го обнових с последната му версия и закачих новия, за да кача всичката информация на него. Като се опитам обаче да синхронизирам снимки имам проблем. В новия телефон са ми прехвърлени само част от снимките. Досега можех да прехвърля снимки от компютъра на телефона и обратно, а сега ми казва, че ако искам да прехвърлям снимки мога да го направя само през Айклауд и не ми е активна стария тип синхронизация. Някакви идеи ?

Link to comment
Share on other sites

тея apple са пълни боклуци ... отвратен съм от "себичната" им операционна система iOS.

к"ва е тая глупост да може музикалната библиотека да се синхронизира само от един компютър? като опитам да кача или да редактирам нещо на друг компютър, трие всичко качено от първия ...

Link to comment
Share on other sites

Еми аз купувам 50песни ти идваш в нас и безплатно си ги дърпаш от моя компютър... всичко трябва да е заради това според мен

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

тея apple са пълни боклуци ... отвратен съм от "себичната" им операционна система iOS.

к"ва е тая глупост да може музикалната библиотека да се синхронизира само от един компютър? като опитам да кача или да редактирам нещо на друг компютър, трие всичко качено от първия ...

Тва лесно се решава като маркираш няколко устройства, че са сте в семейство.

Пък и на кой му е нужно да сваля музика при положение, че Spotify е безплатен. 

Link to comment
Share on other sites

На темата android vs ios - аз още не мога да преглътна няколко неща:

 

1. swiftkey е много по-скопена отколкото на андроид

2. нямам "desktop" където да си сложа календар, часовник и времето

3. facebook messenger с тези "глави" на моменти е дразнещо, но на моменти е супер удобно

4. "новия" интерфейс, при който всички бутони вече не са бутони ами е само един син текст не знам чие дизайнерско величие го измисли и смята, че така "олекотен" дизайн е по-хубав, но е мега тъп и е объркващ според мен.

 

Иначе продължавам да твърдя, че за някои бизнес нужди е далече по-добре ipad отколкото android-ски таблет или телефон с ios. Едно наше приложение на android стопява батерията за отрицателно време когато работи GPS-a, докато с ios издържа цял ден, а ако не го тормозят много и само събира информация и изпраща по wifi координати във фонов режим успява да изкара и повече от ден.

 

Скайп също точи по-малко батерия на ios-a...

Link to comment
Share on other sites

 

....Пък и на кой му е нужно да сваля музика при положение, че Spotify е безплатен. 
Винаги ми е било интересно как епъл фенове-те оправдават някой недостатък на устройствата с лафа "на кой му трябва" ...кой го ползва тва като има едикво си...Иронията точно при Spotify че на епъл им е трън в окото и от известно време се опитват да го затворят по различни начини...
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

имам един много досаден проблем ... изпратена снимка по вайбър непрекъснато се мултиплицира. пробвах какво ли не - изтрих я от моя вайбър, изтрих я от вайбъра на устройството, от което е пратена ... нямам вкл. icloud, опцията за сваляне автоматично на снимки пратени по вайбър е изкл., но снимката продължава да се получава. на ден имам сигурно по 20 генерирани копия от нея.

Link to comment
Share on other sites

кво стана с тоя jailbreak ... 

 

Джейлбрейка е на лице от една седмица и вече 99% от туийковете са оптимизирани за 8.3 ,всичко работи прекрасно!!!

 

 

Turn off this option! iPhone Turn off this option!

Link to comment
Share on other sites

Джейлбрейка е на лице от една седмица и вече 99% от туийковете са оптимизирани за 8.3 ,всичко работи прекрасно!!! Turn off this option! iPhone Turn off this option!

 

джейлбрейка го направих, ама кво правим с достъпа до системните папки и тези на отделните програми през компютъра ... чета, че всички програми като i-funbox, iExplorer имат проблем с достъпа до папките на системата след iOS 8.3

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...