Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не. Категорично не. Новият doom изглежда като нещо, което да ме върне в детството ми и първите шутъри... Не знам как ще го комбинирам с NMS и Elite Dangerous (който ще продължа да цъкам, като ми оправят flight stick-a)...

Link to comment
Share on other sites

Новият Doom ми изглежда ужасно, прекалено хаотичен. Осъзнавам, че точно това се харесва на хардкор феновете, но определено не е по мой вкус.

 

Иначе Uncharted 4 има потенциала да ме накара да се замисля за конзола.

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Ти си боза!

Отнейде вятърът довя ламерски глас...

 

За конзола... Религията ми не го позвлява. Продължавам да обвинявам конзолите и пациентската им маса за осирането на сума ти прекрасни заглавия...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Ако нямаше конзоли знаеш ли колко игри щеше да има? Сигурно към 10 пъти по-малко.

 

За осирането на игрите са си виновни компаниите.

Link to comment
Share on other sites

Отнейде вятърът довя ламерски глас...

 

За конзола... Религията ми не го позвлява. Продължавам да обвинявам конзолите и пациентската им маса за осирането на сума ти прекрасни заглавия...

Единственото ламерско изказване тук е твоето, защото ако някога беше играл КОЙТО и да е от мултиплеърите на цод или бф, щеше да знаеш, че единствената прилика между тях е, че са fp шутъри...

Link to comment
Share on other sites

ебати трола

Виден е виден трол :moon:

 

*Fixed

:rofl:

Значи виж ся - за cod и мохата съм съгласен, защото те са някакви 360-no-scope-high-score-bullshitz, но за батълчето не мой се съглася. Плюс това къде другаде може да се пуцаш с танкове, самолети, хеликоптери, джипове, моторници и т.н. (само не ми казвай Арма, защото това е най-скучната игра ever :) ). Bottom line - bf цъкам от първата излезнала (1942) и като изключим бф3 и 4, които не ме зарибиха толкова много, за мен това е една супер успешна поредица и доста се радвам, че сменят малко "времето", че взе да се изтърква този modern combat. С нетърпение очаквам новата игра, за да видим как са пресъздали атмосферата на WW1.

Link to comment
Share on other sites

Aaaaaaa, стоп! Извинявам се! За BF съм се объркал! Да, тази може да се толерира! Може дори да пробвам някоя част, като си получа обратно flight stick-a...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Здравейте колеги! Може би малко глупав въпрос ще задам, но нещо не открих информацията която ми е нужна. Какво точно представлява "Bundle"?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...