Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

Да, правилно, бях забравил да добавя тази игра в "excluded" списъка дори преди D&D бозите. The Witcher за мен не е RPG. За мен е някакъв досаден action-arcade филм, нещо като RPG-сапунка, като в паузите за реклама дори може и да играем...

AGREED!

Neverwinter Nights?

DragonAge?

Baldur's Gate?

Arkanum?

KOTOR?

 

 

И моя леко бъгав, но НЕВЕРОЯТНО добър и вживяващ ме хит: Temple Of Elemental Evil. Предупреждение: ни една от тези игри не е хак и слаш...

 

Горепосочените игри са взели общо може би година от живота ми... и не съжалявам

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Arcanum е може би играта, която се конкурира с Fallout 2 по брой превъртания. Поне четири са. С различни типажи, добри/зли, това е просто ИГРАТА, но уви, след толкова превъртания трудно да намеря нещо ново в нея... И да, има един много специфичен бъг, в който картината замръзва и единственото нещо, което се променя са сенките, които почват да се мажат, размазват... на две различни машини е тествано - все така става и единствената оправия е alt+f4 и пускане наново...

 

В момента цъкам Sacred2 и не е лоша игричката...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Да, макар и да има доста проблеми като инвентарната система и други неща като интерфейса, играта е супер. Запази си save-файла, че да може да си продължиш втората.

Link to comment
Share on other sites

Чи мен ме кефи интерфейса. (или не те разбрах?) Но инвертара съкс. Но не мисля, че съм играл по-добра игра от тази, от HL1 насам!

Edited by Psihara^^
Link to comment
Share on other sites

Mass Effect 1 я изтрих можеби след 1 час и половина игра. Изобщо не ме грабна.

 

Аз мога да препоръчам Fahrenheit. Не знам защо не са го направили на филм до сега. До половината съм, но съм сигурен, че няма да ме разочарова.

Link to comment
Share on other sites

Mass Effect 1 я изтрих можеби след 1 час и половина игра.

При първото инсталиране я изтрих след точно 5 минути. След като превъртях втората част, я инсталирах отново и този път не спрях, докато не я превъртях и нея. И двете части са уникални според мен, много часове могат да бъдат загубени по тях.

 

Fahrenheit доста отдавна я минах, помня, че ми направи много добро впечатление.

Link to comment
Share on other sites

При първото инсталиране я изтрих след точно 5 минути. След като превъртях втората част, я инсталирах отново и този път не спрях, докато не я превъртях и нея. И двете части са уникални според мен, много часове могат да бъдат загубени по тях.

 

Fahrenheit доста отдавна я минах, помня, че ми направи много добро впечатление.

Origami Killer, where art thou

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

LELEeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee-малееееееееееееееееее.....

 

http://www.gametrailers.com/video/uk-teamwork-f1-2010/702455

 

Игра за ф1!!!!! И то за РС!!! Още обаче няма дата.

 

_________________

 

Е, все пак конкретна няма ;) важното е да я пуснат само.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

някой може ли да ми каже някаква игра, която максимално да прилича на assassin's creed 2 :confused:

или някой да ми каже как да си оправя проблема на самия assassin's creed 2 - когато пусна играта ми дава че не може да намери някакъв файл, който го има в крака на рилийза в замунда обаче антивирусната ми го трие файла веднага щом го сваля..

Link to comment
Share on other sites

Само да добавя - Принцът на персия съм я играл и не ми допада

съжалявам за двойния пост обаче нещо не ми излиза бутона едит :)

Link to comment
Share on other sites

За assasin's creed 2 - изключи антивирусната... И при мен беше така (nod32 business). И за да не го сваляш постоянно - свали го и го архивирай с парола (докато е изключена). Антивирусната не може да изтрие файл в архив с парола.

Вкъщи мисля, че имам един работещ крак, с който не е нужно да правиш целия тоя цирк, ама трябва да се прибера и да не забравя...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Dragon Age, Fallout 3.

Значи свалих си Dragon Age ,а Fallout 3 я изтрих защото се усетих че докато я превъртя ще си изгубя сигурно 1 месец :D Иначе имах малко проблеми с нея в началото,но след това ги реших(бъгваше заради процесора)

Link to comment
Share on other sites

Понеже не съществува точната тема, в която да си задам въпроса, го правя тук

 

Преди няколко години играх една игра, но не знам как се казва. Помня, че когато излезе имаше големи очаквания към нея, но нещо не потръгна както се очакваше. Ставаше въпрос за нещо като отделен вид, който сам си суздаваш, като има няколко етапа на развитие. В началото започваш като бактерия, в последствие прерастваш във вид и се биеш срещу други (third person), след това започва игра като стратегия - битки между отделни селища, след това техниката се развива и започват битки за планетата и в края се пренасяш в космоса.

 

Надявам се да обясних добре и някой да успее да ми каже името на тази игра. :)

Link to comment
Share on other sites

Понеже не съществува точната тема, в която да си задам въпроса, го правя тук

 

Преди няколко години играх една игра, но не знам как се казва. Помня, че когато излезе имаше големи очаквания към нея, но нещо не потръгна както се очакваше. Ставаше въпрос за нещо като отделен вид, който сам си суздаваш, като има няколко етапа на развитие. В началото започваш като бактерия, в последствие прерастваш във вид и се биеш срещу други (third person), след това започва игра като стратегия - битки между отделни селища, след това техниката се развива и започват битки за планетата и в края се пренасяш в космоса.

 

Надявам се да обясних добре и някой да успее да ми каже името на тази игра. :)

 

Spore :?:)

Edited by KnoppiX
Link to comment
Share on other sites

 

Помня, че когато излезе имаше големи очаквания към нея, но нещо не потръгна както се очакваше.

 

Само като видя "from the creators of the sims" и по детски направената обложка, мога да ти кажа защо не е потръгнала :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...