Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

ЛИНК

 

С 5-6 изключения и 3-4 пропуска всичкото игра стават (ако се чудите какво да правите...)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

01c90d577f4d7cfcbc4ab8cdc7e0b5d7714250ed1.jpg

 

дали ще е яка .

... и най вече ще ми тръгне ли :D ... пише че иска duo core 2.6 ghz ,пък моят е 2.00 :tongue

 

Не изпускаш кой знае какво...

Link to comment
Share on other sites

Я кажете някаква игра нещо от сорта на RPG.

Divinity II е зарибена доста...

Drakensang също изглеждаше обещаващо, ама да свърша Divinity първо и ще я разцъкам и нея.

Link to comment
Share on other sites

Кажете някоя пуцалка, дето да се играе мулти и да могат да се изпълняват мисии. Cooperative демек.

 

Праскай Black Ops-a, тя е точно за тая работа.

Link to comment
Share on other sites

Играни са вече....Нещо по-различно...

 

World at War, Splinter Cell Conviction...

Link to comment
Share on other sites

Conviction-а ме изпълни.Доста добре направена беше.И това с бързите убийства беше много добро.Нещо от сорта на забавянето в COD.Когато примерно убиваш двойника на Кастро.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Току що превъртях Darksiders на Apocalyptic - еми отдавна не бях стоял пред лаптопа викайки Yes! и Yeehaw! на края някоя игра...

Интересна история и голям бой!

Филмчетата, диалога и музиката са епични, надъхващи и зажадняващи за още и още сеч...

 

Ехххх, че съм доволен... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Току що превъртях Darksiders на Apocalyptic - еми отдавна не бях стоял пред лаптопа викайки Yes! и Yeehaw! на края някоя игра...

Интересна история и голям бой!

Филмчетата, диалога и музиката са епични, надъхващи и зажадняващи за още и още сеч...

 

Ехххх, че съм доволен... :)

 

+1, благодаря за препоръката.

Малко по-ролева ми дойде, но наистина е хубава.

Странно защо, но биг босовете в началото ми бяха значително по-трудни, от тези в края - за последния да не говорим, там тактиката беше най-малко.

И ще запомня един пъзел, който ме озори масивно - този където за пръв път се налагаше да уорпнеш войд портал през уорпнат войд.

Link to comment
Share on other sites

+1, благодаря за препоръката.

Малко по-ролева ми дойде, но наистина е хубава.

Странно защо, но биг босовете в началото ми бяха значително по-трудни, от тези в края - за последния да не говорим, там тактиката беше най-малко.

И ще запомня един пъзел, който ме озори масивно - този където за пръв път се налагаше да уорпнеш войд портал през уорпнат войд.

Да си призная и аз там се озорих, но още от HL Portal ми е останало, че така не може и затова докато се усетя мина време... Даже на онези въртящо - местещите се часовникови кули целех половин час там отстрани през парапета отдалече другото петно за портал. А после се видя че било толкова лесно...

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, търся игра от типа на, намери предметите и направи еди си к'во си, за да минеш нивото. Пример за такава е "The Treasures of mystery island"

 

играта трябва да е с максимални изисквания 512мб рам и към 1.5ghz процесор и 128мб видео.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте, търся игра от типа на, намери предметите и направи еди си к'во си, за да минеш нивото. Пример за такава е "The Treasures of mystery island"

 

играта трябва да е с максимални изисквания 512мб рам и към 1.5ghz процесор и 128мб видео.

 

Diablo II ,на Blizzard :D

Link to comment
Share on other sites

:censored2: :censored2: :censored2::rulez:

 

Например мозем да играем WOTLK :) на мен ми харесва :)

 

 

ModEdit: Някой май не е прочел правилата...1 седмица без право на мнения + мод-режим....

Link to comment
Share on other sites

Препоръчайте ми някаква игра ето и характеристиките:

Значи, ако не НЕ-Браузерна да е подобна на Fable или Оblivion..

 

А, ако е браузерна да е някаква с повече икономики и да не ме нападат :D

смисъл да е повечко с развитие такава, и т.н.. само да не ме бият много, че много се изнервям хаха :P

 

 

Дори и във Facebook да е няма проблем..

Там бях играл някви City Ville ли са кви са нз.. ама не бяха лоши, ама сега съм ги забравил :)

 

Благодаря предварително на всички! Ще черпа :P...

Много ми се джиткат някви такива..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...