Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

На Anno 1404 имам около 700 часа геймтайм :)

2070 е кракната, но не изцяло - липсва функционалност на Арката, което доста осакатява играта.

Цезар е много дърта. Играл съм Сетлърс 3, по-новите само съм им хвърлял око. Ще пробвам 7 по-късно. Сега играя туториалите на Цив 5 - все едно съм като теле в железница :)

Civ 5 = Civ 3, only new graphics

 

Civ 3 -> 10/10

Civ 5 -> 7/10

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой играл ли е Shogun 2? Четох, че тя е най-добрата от Total War серията.

 

Изпадам в тих ужас. Цъка ми се, та две не виждам, ама не мога да си намеря нещо непознато, което да ме грабне.

Link to comment
Share on other sites

Относно UT3 .

 

Играта е ЧУК.Само на моменти омръзва,но се преглъща ,предвид мелетата,които са абсолютно навсякъде :bgrin:

 

 

Някой може ли да ми прати линк на лично откъде да си го сваля това, само не разбрах някво ново ли е щото ънреал турнамент 3 го играх преди години...

Link to comment
Share on other sites

Някой играл ли е Shogun 2? Четох, че тя е най-добрата от Total War серията.

 

Изпадам в тих ужас. Цъка ми се, та две не виждам, ама не мога да си намеря нещо непознато, което да ме грабне.

Medieval 1 е по-добра според мен.

 

Иначе двойката Шогун не е зле. Още от същото.

 

Пси, пробвай АОЕ онлайн, била фриий то плей, а на мен винаги ми се цъкат нови ртс-та, дори и за малко.

Edited by Baba_qga
Link to comment
Share on other sites

Мисля, че намерих нещо, което да ме държи няколко дни - XCOM.

Убеден съм, че Shogun и всички останали от серията са чудесни игри, но на мен ми се стори прекалено мащабна и задълбочена за това, което искам.

Link to comment
Share on other sites

Горещо препоръчвам XCOM!

1, 2 или 3? или някой от руските модернизирани модове?

 

или Aftershock

 

или Аftermath?

 

 

бъди по-конкретен.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Новата версия, фкорс.

 

http://www.gamespot.com/xcom-enemy-unknown/

 

Старите не съм ги играл, но чета само хубави неща за тях. Все пак аз лично не бих се хванал с нещо такова:

 

xcom-1994.jpg

 

 

PSYCHOSIS имаш една голяма /виртуална/ шоколадова торта от мен. Не вярвам на очите си, че една от любимите ми игри, е remake -ната и то толкова добре. Поиграх я малко, уникална е. Геймплея е почти 1:1 с оригинала, но с напълно съвременна графика и интерфейс.

 

10/10

Link to comment
Share on other sites

Пробвайте PlanetSide 2. Безплатно MMOFPS и е очудващо добро. Много добри ефекти особено нощно време, и е пълно с хора. Вчера я поиграх и останах много приятно изненадан

Много напомня на Tribes като геймплей

Link to comment
Share on other sites

Изглежда интересна. Инсталира се.

 

____

dafuq?!

 

Бахти, имам четириядрен процесор, 8GB RAM, 6850 видеокарта с 1GB VRAM и тая простотия лагва като за междугалактическо на low на 1280/768... Не знам що няма 1280/720...

----

Заклевам се, тая игра почна здраво да ми лази по нервите!

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Есенната разпродажба в Стеам започна. xcom, walking dead, etc. etc. намалени доста, ще има май всеки ден.

 

Интересно ,дали някъде ще пуснат коледни промоции за swtor,или поне предплатени карти.

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

За Far Cry 3 ,някой да каже нещо ?

Приятна игра. Първата част не съм я играл, втората не ми хареса, но тази е много добра. Ако искаш да се възползваш от визуалните благинки напълно, си подготви по-здрава машина :).

Link to comment
Share on other sites

Приятна игра. Първата част не съм я играл, втората не ми хареса, но тази е много добра. Ако искаш да се възползваш от визуалните благинки напълно, си подготви по-здрава машина :).

 

Първата, най-красива игра (за мен) която пробвах беше - Crysis.2рата част също (главно заради ефектите).Чувал съм ,че Far Cry е много красива...мисля да я пробвам ,в скоро време.

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

Първата, най-красива игра (за мен) която пробвах беше - Crysis.2рата част също (главно заради ефектите).Чувал съм ,че Far Cry е много красива...мисля да я пробвам ,в скоро време.

Първата FarCry е била с много красива графика за времето си, втората поне според мен не блестеше с нищо. Тук визуално нещата са наред. Ето няколко шота с графика почти на макс.

45884771.th.jpg72867212.th.jpg47741347.th.jpg62398612.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Първата FarCry ще я помня завинаги...

 

Просто нямаше толкова красива игра до момента. Игри с големи открити пространства имаше - Delta Force. Но бяха грозни и неугледни... В тази игра беше наблегнато сериозно на заобикалящия свят.

 

Втората част малко съм я играл, не видях особена разлика с първата. За тройката ще видим. Ще и дойде реда и на нея :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...